-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Dwupoziomowy Apartament 45 m2 - 150 metrów do plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

759 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 268/STN/OMS

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament i w pełni wyposażony usytuowany blisko przy plaży. Powierzchnia 45 m2 po podłodze około 55 m2 ze względu na skosy. Do zamieszkania od zaraz - gotowy biznes pod wynajem. Apartament usytuowany na 1 piętrze - wybudowany w 2018 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.502562440 Czynsz to zaledwie 250 złotych - sprzątanie, zimna woda , śmieci, fundusz remontowy. W skład nieruchomości wchodzi słoneczny salon, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc, korytarz, balkon. Ogrzewanie elektryczne - możliwość postawienia kominka z płaszczem wodnym. Osiedle monitorowane - własne miejsce parkingowe. Do plaży to zaledwie 150 metrów. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulna Kawalerka 31 m2 – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stuchowo,

157 000 | 31 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 267/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone 17 kilometrów od Kamienia Pomorskiego, gmina Świerzno w Stuchowie. Nieruchomość o powierzchni 31,08 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - do odświeżenia. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą aneks kuchenny z salonem, pokój, łazienka z wc, przedpokój, piwnica. Ogrzewanie gazowe - wspólnota mieszkaniowa. Niski czynsz 250 zł - woda, ogrzewanie, śmieci,remontowe. W pobliżu liczne lasy, kościół, sklepy ,poczta, szkoła. Do najbliższej plaży w Pobierowie 12 kilometrów - zaledwie 15 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

2 Niezależne Apartamenty 45 m2 – Taras – Bezczynszowe
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

1 199 000 | 45 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 266/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż 2 urocze apartamenty w domu wielorodzinnym o powierzchni 44,62 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartamenty bezczynszowe - ogrzewanie gazowe 2 obiegowe. Gotowy biznes pod wynajem - kupuj i zarabiaj. Apartamenty do zamieszkania od zaraz - wyposażenie w cenie a także RTV - AGD. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.502562440 Pierwszy Apartament - aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc, taras, pomieszczenie gospodarcze. Drugi Apartament - aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc, korytarz Wszędzie blisko - promenada 200 metrów, do plaży to zaledwie 350 metrów. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku oraz do rozpoczęcia dochodowego biznesu. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - .- - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Urocze Mieszkanie 47,42 m2 – Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

365 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 265/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,42 m2 znajdujące się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1990 roku. Do zamieszkania od zaraz - w pełni wyposażenie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 502562440 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka z wc,korytarz, garaż. Niski czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to zaledwie 120 zł - woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki - ogrzewanie gazowe 2 obiegowe.. Do mieszkania przynależy garaż. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum Kamienia Pomorskiego - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Słoneczna Kawalerka - Centrum Nowogardu
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

185 000 | 25 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 264/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum w Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni 25,17 m2 znajduje się na wysokim parterze budynku wielorodzinnego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Mieszkanie bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W skład nieruchomości wchodzą : 1 pokój, przedpokój, kuchnia, łazienka z wc, oraz piwnica. Częściowe umeblowanie oraz wyposażenie mieszkania w cenie. Ogrzewanie gazowe miejskie. Czynsz to zaledwie 300 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej - zimna woda, wywóz śmieci, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, sprzątanie klatki. Budynek zadbany, klatki schodowe schludne, czyste. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, kościół, apteka, szkoła, bankomat, park. . Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 130 m2, budynki gospodarcze, duża działka
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sławoborze,

| 130 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 203/STN/ODS

Przedmiotem ogłoszenia jest w całości wyremontowany dom położony w spokojnej części Sławoborza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 518 456 776. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 2400 m2. Dom wybudowany w 1936 roku o powierzchni całkowitej 130 m2 składa się z 2 kondygnacji, kilka lat temu przeszedł gruntowny remont "od podszewki". Parter stanowi duży salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, łazienkę z WC, przedpokój ze schodami. Pierwsze piętro składa się z dwóch dużych pokoi, korytarza, dużej łazienki z obszerną garderobą. Do budynku doprowadzony gaz - możliwość korzystania z gazu lub pieca na paliwa stałe (kotłownia w piwnicy). Cała nieruchomość ogrodzona z licznymi nasadzeniami drzew owocowych i ozdobnych, pięknie zagospodarowany i zadaszony taras . Na działce znajdują się dwa drewniane budynki gospodarcze: 12 m2 z doprowadzonym ogrzewaniem, wodą i kanalizacją 35 m2 z doprowadzonym ogrzewaniem Oba budynki przystosowane pod hodowlę psów, na działce również wybudowane kojce. Wszystko jest dodatkowym atutem dla chętnych prowadzenia hodowli, lub wszystko można w prosty sposób zdemontować. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Wszędzie blisko - liczne sklepy, jezioro, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 518 456 776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 1000 m2 Rolno – Budowlana – Blisko Jezioro
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przybiernów,

| 1000 m2
nr oferty: 251/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolno - budowlana położona zaledwie 3 minut spokojnej jazdy od centrum Przybiernowa. Dobra komunikacja - S 3 - trasa Szczecin - Świnoujście. Działka o powierzchni 1000 m2. Warunki zabudowy - złożone wnioski. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - prąd - woda - gaz blisko działki do 450 m - szambo we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Ustawna Działka 1500 m2 Rolno – Budowlana – Blisko Jezioro
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przybiernów,

| 1500 m2
nr oferty: 250/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolno - budowlana położona zaledwie 3 minut spokojnej jazdy od centrum Przybiernowa. Dobra komunikacja - S 3 - trasa Szczecin - Świnoujście. Działka o powierzchni 1500 m2. Warunki zabudowy - złożone wnioski. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - prąd - woda - gaz blisko działki do 450 m - szambo we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Działka Budowlana - Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ninikowo,

149 000 | 1250 m2
nr oferty: 249/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ładna działka budowlana o powierzchni 1250 m2 położona w cichej miejscowości Ninikowo położonej zaledwie 3 km od Rewala. Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową wolnostojącą jednorodzinną. Prąd i woda nieopodal działki. Działka usytuowana na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Nowoczesny Apartament - 800 metrów do plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

609 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 263/STN/OMS

Na sprzedaż piękny apartament, komfortowo i w pełni wyposażony usytuowany blisko przy plaży. Powierzchnia 47m2 do zamieszkania od zaraz. Basen podgrzewany, kort tenisowy oraz plac zabaw. Apartament usytuowany na 2 piętrze - wybudowany w 2016 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.502562440 Czynsz to zaledwie 300 złotych - sprzątanie, monitoring, śmieci, fundusz remontowy. W skład nieruchomości wchodzi słoneczny salon, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc, korytarz, balkon - taras. Meble kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka. Osiedle monitorowane - własne miejsce parkingowe. Do plaży to zaledwie 800 metrów. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Po Remoncie – Duże Mieszkanie 62 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

495 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 262/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w bliskim centrum Kamienia Pomorskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 62 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1980 roku. Do zamieszkania od zaraz - częściowe wyposażenie - kuchnia ze sprzętem AGD. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon oraz piwnica 9 m2. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to 600 zł - ogrzewanie, woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki. Mieszkanie po remoncie - cisza i spokój. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum Kamienia Pomorskiego - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612.NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Gotowy Biznes Dom 334 m2 – Blisko Morze
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Dziwnówek,

1 799 000 | 334 m2 | pokoi: 15
nr oferty: 202/STN/ODS

Ofertą sprzedaży jest słoneczny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 334 m2 położony zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Dziwnówka. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 Budynek 2 kondygnacyjny wraz z piwnicą oraz garażem usytuowany na działce o powierzchni 1318 m2. Dom przygotowany pod wynajem dla turystów. Stan budynku bardzo dobry wybudowany w 1990 roku. Centralne ogrzewanie i ciepła woda za pomocą pieca gazowego dwubiegowego. Bardzo niski koszt ogrzewania - 5000 rocznie. W skład nieruchomości wchodzi 15 pokoi, 3 kuchnie, 9 łazienki z wc , liczne korytarze oraz piwnica w której znajduje się piec gazowy. PARTER - Kuchnia, garaż, pokój. PARTER - Osobne mieszkanie 55 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka. I PIĘTRO - Salon, 5 pokoi, 5 łazienek z wc, kuchnia. II PIĘTRO - 7 pokoi , 3 łazienki. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Rzeka Dziwna, Przystań Jachtowa, Sklepy. Do najbliższej plaży 2 kilometry. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku oraz do rozpoczęcia dochodowego biznesu. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dwa Apartamenty – Nowocześnie wyposażone – Okazja
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

1 250 000 | 108 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 261/STN/OMS

Na sprzedaż dwa piękne apartamenty, komfortowo i w pełni wyposażone usytuowane blisko przy plaży. Parter oraz piętro mogą być niezależne. Powierzchnia 108 m2 do zamieszkania od zaraz. - dwa razy po 54 m2. Apartamenty usytuowane na parterze - oraz piętrze - dom wybudowany w 2021 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. Czynsz to zaledwie 120 złotych - fundusz remontowy,sprzątanie, śmieci. Parter - aneks kuchenny z salonem,sypialnia, łazienka z wc, 3 x pomieszczenia gospodarcze, korytarz. Góra - Aneks kuchenny z salonem, sypialnia, pokój, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze. Do plaży to zaledwie 800 metrów. Dziwnów jest miejscowością uzdrowiskową. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Nowoczesny Bliźniak ½ Domu – Wysoki Standard
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nowogard,

659 000 | 118 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 201/STN/ODS

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny bliźniak - 1/2 domu położony w spokojnej części Nowogardu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 502562440 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1216 - wspólnota. Dom wybudowany 2017 roku o powierzchni całkowitej 117,56 m2 składa się z 2 kondygnacji. Parter stanowi duży salon z kominkiem - kuchnia, pokój,łazienka z wc, kotłownia z piecem na pelet, Pierwsze piętro składa się z 5 pokoi, korytarza - łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Taras plus balkon. Cała nieruchomość ogrodzona. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 4 tys złotych. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Wszędzie blisko - liczne sklepy, jezioro, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Segment Domu 90 m2 – Okolice Nowogardu
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nowogard,

105 000 | 90 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 200/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż segment domu położony 5 minut spokojnej jazdy od miejscowości Nowogard. Nieruchomość o powierzchni 90 m2 - wybudowana solidnym stylem niemieckim w 1900 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393. Zielona okolica szczególne miejsce dla osób starszych i dzieci. Do lokalu mieszkalnego przynależy działka 200 m2 wraz z budynkiem gospodarczym 30 m2. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, strych do zaadoptowania oraz piwnica. Mieszkanie bezczynszowe, umiejscowione w spokojnej okolicy, do generalnego remontu. Okna plastikowe, CO - piece kaflowe ( piec na paliwo stałe w cenie ). Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania - prąd, woda czynią ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506444393 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dwupoziomowy apartament 81 m2 z widokiem na morze.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

770 000 | 81 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 260/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest słoneczny, przestronny, komfortowy i w pełni wyposażony dwupoziomowy ponad 80 metrowy apartament położony na 4 piętrze w najbardziej malowniczym miejscu Międzyzdrojów. Do plaży to zaledwie 150 metrów. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Mieszkanie składa się z okazałego salonu z jadalnią, dwóch sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z WC - powierzchnia użytkowa 61,20 m2. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę Międzyzdrojów, park oraz morze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, kompletnie urządzone gotowe do zamieszkania. Wszystkie meble i sprzęty są nowe, wykończenie w bardzo wysokim standardzie. Do apartamentu przynależy piwnica oraz miejsce postojowe. Czynsz to zaledwie 500 zł przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej ( CO - gaz, zimna/ciepła woda, śmieci , fundusz remontowy, sprzątanie klatki ). Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Z jednej strony Woliński Park Narodowy, z drugiej bezpośrednie sąsiedztwo Bałtyku. Mimo odległości zaledwie 3 minuty spacerem od plaży, umiejscowienie w bocznej uliczce na szczycie wzgórza, pozwala uniknąć zgiełku i hałasu tętniącej życiem promenady. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.