-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Najtańsza działka na sprzedaż - Kołczewo - Okazja
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

149 000 | 1739 m2
nr oferty: 396/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 1739m2 położona w cichej miejscowości Kołczewo położonej zaledwie 3 km od morza. -----------OKAZYJNA CENA--------- Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości. W miejscowości znajdują się piękne jeziora i lasy. Do plaży nad morzem jest zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Duża działka budowlana - Kołczewo - Okazja
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

239 000 | 1735 m2
nr oferty: 395/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 1735m2 położona w cichej miejscowości Kołczewo położonej zaledwie 3 km od morza. Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości. Dla działki istnieje Plan Zagospodarowania Przestrzennego na budowę domu jednorodzinnego. W miejscowości znajdują się piękne jeziora i lasy. Do plaży nad morzem jest zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Duża działka budowlana - Kołczewo - Okazja
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

269 000 | 3238 m2
nr oferty: 394/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 3238m2 położona w cichej miejscowości Kołczewo położonej zaledwie 3 km od morza. Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości. Dla działki wydane są warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. W miejscowości znajdują się piękne jeziora i lasy. Do plaży nad morzem jest zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Tania Działka 1650m² - Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

119 000 | 1650 m2
nr oferty: 392/STN/OGS

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Trzebiatów o powierzchni 1650 m2. Wszędzie blisko do centrum to zaledwie 3 minuty spokojnej jazdy. Do najbliższej plaży nadmorskiej tylko 10 kilometrów. Pełne uzbrojenie media przy działce - prąd - woda - kanalizacja, gaz. Wydane warunki zabudowy: - budowa domu jednorodzinnego - wysokość kalenicy głównej 9 m - powierzchnia zabudowy działki 20 % - kąt nachylenia dachu 26 - 45 stopni Wszędzie blisko - Sklepy, plac zabaw, ośrodek zdrowia - Cisza i spokój Pytania proszę kierować pod numer 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

3 Słoneczne Pokoje Centrum Nowogard
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

370 000 | 67 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 344/STN/OMS

Na sprzedaż duże, przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w centrum Nowogardu. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Czynsz to 1000 zł miesięcznie przekazywany do spółdzielni mieszkaniowej który zawiera: centralne ogrzewanie, fundusz remontowy ,wywóz śmieci, sprzątanie klatki, zimna/ciepła woda. Nieruchomość składa się z trzech pokoi w tym jeden z dużym balkonem , kuchni , łazienki z WC oraz korytarza, do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie częściowo umeblowane, do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość umiejscowiona w spokojnej cichej okolicy, w okolicy plac zabaw, szkoła, szpital, sklepy. Miejscowość położona przy trasie numer 6 Szczecin - Gdańsk. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Kawalerka Blisko Jeziora
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

125 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 343/STN/OMS

Na sprzedaż ciepłe i słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m 2 położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Czynsz 150 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej - remontowe , sprzątanie klatki. Nieruchomość składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, oraz łazienki z WC, do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w pełni umeblowane, do odświeżenia, do zamieszkania od zaraz. Ogrzewanie piecem kaflowym, centralne ogrzewanie - instalacja w domu, istnieje możliwość podłączenia do sieci gazowej. Mieszkanie położone w spokojnej okolicy przy jeziorze Nowogardzkim. Miejscowość położona przy trasie numer 6 Szczecin - Gdańsk. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom nad Zalewem - Kamień Pomorski
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

1 220 000 | 124 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 239/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 123,5m2 położony w spokojnej okolicy Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Dom położony na działce o powierzchni 639m2 położonej 300 metrów od zalewu. Budynek parterowy składa się z salonu z wyjściem na taras, kuchni, 3 sypialni, łazienki z wc, korytarza, spiżarni, pomieszczenia gospodarczego, garażu, kotłowni i garderoby. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego oraz kominka z płaszczem wodnym. Woda z własnej studni, ścieki do zbiornika na szambo 8m2. Działka zagospodarowana licznymi nasadzeniami. Do najbliższej plaży jest zaledwie 10 minut jazdy. Polecam lokalizacja w spokojnej okolicy blisko wody czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dziwnów Blisko Morza Działka w Lesie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

460 000 | 1130 m2
nr oferty: 391/STN/OGS

Prezentujemy atrakcyjną działkę położoną w nadmorskiej miejscowości Dziwnów o powierzchni 1130 m2. Działka uzbrojona w prąd, wodę. Położona w sosnowym lesie w spokojnej okolicy około 800 metrów od plaży. Działka objęta jest MPZP przewidującym budowę jednorodzinną lub rekreacyjną. -wskaźnik powierzchni zabudowy do 30 % powierzchni działki, - wysokość zabudowy - do dwóch kondygnacji nadziemnych, druga kondygnacja w poddaszu. Sąsiednie działki zabudowane są domami jednorodzinnymi i rekreacyjnymi. Bardzo spokojna okolica, do morza jest zaledwie 5 minut spokojnego spaceru. Cisza, spokój oraz bliskość natury czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Wszelkie pytania jak i osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506444393 w celu rozmowy i umówienia na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dziwnów działka w lesie sosnowym
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

520 000 | 1581 m2
nr oferty: 390/STN/OGS

Prezentujemy atrakcyjną działkę położoną w nadmorskiej miejscowości Dziwnów o powierzchni 1581 m2. Działka uzbrojona w prąd, wodę. Położona w sosnowym lesie w spokojnej okolicy około 800 metrów od plaży. Działka objęta jest MPZP przewidującym budowę jednorodzinną lub rekreacyjną. -wskaźnik powierzchni zabudowy do 30 % powierzchni działki, - wysokość zabudowy - do dwóch kondygnacji nadziemnych, druga kondygnacja w poddaszu. Sąsiednie działki zabudowane są domami jednorodzinnymi i rekreacyjnymi. Bardzo spokojna okolica, do morza jest zaledwie 5 minut spokojnego spaceru. Cisza, spokój oraz bliskość natury czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Wszelkie pytania jak i osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506444393 w celu rozmowy i umówienia na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Z Pozwoleniem Na budowę Przy Zalewie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Buniewice,

139 000 | 1000 m2
nr oferty: 389/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana NR 1 o powierzchni 1000 m2 położona na wyspie Chrząszczewskiej zaledwie 400 m od zalewu. Działki posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego - projekt IBIZA Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Działka ogrodzona, dojazd do nieruchomości drogą gminną. Media - prąd na działce, woda - wywiercona studnia. Sąsiedztwo Zalewu Kamieńskiego to wspaniałe miejsce na wypoczynek , agroturystykę. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój to idealne miejsce. Pas nadmorski oraz zielona okolica czynią tą ofertę atrakcyjną.. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Tania Działka Budowlana Przy Zalewie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

105 000 | 1000 m2
nr oferty: 388/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane o powierzchni 1000 m2 położone na wyspie Chrząszczewskiej zaledwie 400 m od zalewu. Działki posiadają aktualne warunki zabudowy. Dz. nr. 1 - 139000 zł ( działka ogrodzona, studnia, wydane pozwolenie na budowę - projekt IBIZA ) Dz. nr. 2 - 115000 zł Dz. nr. 3 - 105000 zł Dz. nr. 4 - 105000 zł Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Dojazd do nieruchomości drogą gminną. Media znajdują się przy granicy działki. Sąsiedztwo Zalewu Kamieńskiego to wspaniałe miejsce na wypoczynek , agroturystykę. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój to idealne miejsce. Pas nadmorski oraz zielona okolica czynią tą ofertę atrakcyjną.. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ostatnia Duża Działka Budowlana – Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gosław,

55 000 | 2366 m2
nr oferty: 387/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana o powierzchni 2366 m2 położona na skraju spokojnej wsi położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od miasta Trzebiatów i 20 minut od Kołobrzegu w cichej miejscowości Gosław. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393. Media - prąd oraz woda nieopodal działki. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Polecam, oferta naprawdę bardzo atrakcyjna. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Warunki naturalne i atrakcje przyrodnicze czynią raj dla wędkarzy, grzybiarzy oraz amatorów turystyki pieszej, rowerowej i wodnej. Cicha i spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku, ruchu samochodów to nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku, idealne miejsce do prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego. Oferta idealna dla osób poszukujących bliskości morza, a zarazem ceniąca sobie spokój i bliskość z dziką naturą. Piękne położenie w cichym i spokojnym miejscu, a zarazem w niedalekiej odległości od morza czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. .

Mieszkanie 36 m2 Centrum Międzyzdrojów
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

465 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 341/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, komfortowe, częściowo wyposażone i umeblowane 36 metrowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ścisłym centrum Międzyzdrojów. Do zejścia na plażę to zaledwie 300 metrów. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC, korytarza oraz balkonu. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania, pod wynajem letni lub całoroczny. Czynsz to zaledwie 250 zł przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej, który jest przeznaczony na pokrycie kosztów eksploatacji oraz remontu budynku. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Centralne ogrzewanie elektryczne ( mieszkanie środkowe ), budynek ocieplony, klatka schodowa czysta i zadbana. Na terenie wspólnoty ok. 20 miejsc parkingowych dla mieszkańców. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Duże Mieszkanie 300 m Od Plaży Centrum Międzyzdrojów UWAGA CENA NIŻSZA DO 15.05.23 !!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

779 000 | 99 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 340/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest dwustronne, słoneczne, przestronne, komfortowe, częściowo wyposażone i umeblowane 100 M2 mieszkanie położone na 1 piętrze w ścisłym centrum Międzyzdrojów. Do zejścia na plażę to zaledwie 300 metrów. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Mieszkanie składa się z okazałego salonu, trzech sypialni ( dwie z pokaźnymi tarasami ), przedpokoju, otwartej kuchni ( z tarasem ) oraz łazienki z WC. Mieszkanie jest po remoncie, kompletnie urządzone gotowe do zamieszkania. Czynsz to zaledwie 500 zł przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej, który jest przeznaczony na pokrycie kosztów eksploatacji, remontów budynku oraz spłaty kredytu (po spłacie czynsz ulegnie obniżeniu). Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Centralne ogrzewanie gazowe - nowy piec ze zdalnym sterowaniem, budynek ocieplony, klatka schodowa czysta i zadbana. Teren wspólnoty ogrodzony, brama wjazdowa automatyczna, ok. 10 miejsc parkingowych dla mieszkańców, istnieje możliwość wykupienia prywatnego miejsca. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.