-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Mieszkanie 3 Pokojowe – 52.3 m2 – Balkon – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

335 000 | 52 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 397/STN/MS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 52,30 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku wielorodzinnym. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, łazienka oddzielne wc, korytarz 2 x balkon. Czynsz to zaledwie 530 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - ogrzewanie , woda ,remontowe ,wywóz śmieci , kanalizacja. Nowe drzwi wejściowe. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Mieszkanie 2 Pokoje – 46 m2 – Piwnica - Balkon
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Gryfice,

309 000 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 396/STN/MS

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie własnościowe o powierzchni całkowitej 46,2 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku wielorodzinnym w Gryficach, miasta położonego niedaleko od miejscowości nadmorskich takich jak Niechorze (27 kilometrów), Mrzeżyno (28 kilometrów), Kołobrzeg (48 kilometrów). Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji, blisko poczty, sklepów, przedszkola, Parku Japońskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393 Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe. Ogrzewanie lokalu mieszkalnego oraz wody doprowadzone jest z sieci miejskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym jeden z balkonem) kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Miesięczna opłata czynszu wynosi około 550 złotych przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej (w tym wliczony fundusz eksploatacyjny, fundusz remontowy, zaliczka na ogrzewanie, wodę i ścieki oraz wywóz śmieci). Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 506444393 Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowanie oraz wyposażenie kuchni w cenie. Do nieruchomości podłączony jest również gaz, który służy do obsługi kuchenki gazowej. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Rewalu to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Tania Działka Osiedle Chopina – Wydane WZ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski, Chopina

131 000 | 900 m2
nr oferty: 485/STN/DZS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 3 minuty spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego na osiedlu Chopina. Powierzchnia działki 900 m2 - dostępne 2 działki. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Działka usytuowana 4 kilometry od morza - ścieżka rowerowa nad morze. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - prąd przy działce - woda oraz szambo we własnym zakresie. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 4 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Mieszkanie 3 Pokoje – 51 m2 – Piwnica - Balkon
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Gryfice,

315 000 | 51 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 395/STN/MS

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie własnościowe o powierzchni całkowitej 51 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym w Gryficach, miasta położonego niedaleko od miejscowości nadmorskich takich jak Niechorze (27 kilometrów), Mrzeżyno (28 kilometrów), Kołobrzeg (48 kilometrów). Nieruchomość położona w samym centrum Gryfic - wszędzie blisko - orlik, apteka, przychodnia, przedszkole. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393 Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe. Ogrzewanie lokalu mieszkalnego oraz wody doprowadzone jest z sieci miejskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden z balkonem) kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Miesięczna opłata czynszu wynosi około 550 złotych (w tym wliczony fundusz eksploatacyjny, fundusz remontowy, zaliczka na ogrzewanie, wodę i ścieki oraz wywóz śmieci). Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 506444393 Do nieruchomości podłączony jest również gaz, który służy do obsługi kuchenki gazowej. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Rewalu to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Kompleks Działek Budowlanych – Wydane WZ - Blisko Jezioro
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przybiernów ,

135 000 | 1076 m2
nr oferty: 484/STN/DZS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w bliskim centrum Przybiernowa. Działka usytuowana w kompleksie działek - bliskość jeziora czyni tą ofertę atrakcyjną. Wydanymi warunkami zabudowy. Działki o powierzchni - 1076 m2 - 1075 m2 - 1074 m2 - cena 135 000 zł. Działka o powierzchni 1246 m2 - 155 000 zł. Media - prąd - woda - kanalizacja - gaz - światłowód przy działce. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 35 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Niechorze Okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Niechorze,

109 000 | 3000 m2
nr oferty: 483/STN/DZS

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka klasy RV o powierzchni 3000 m2 położona w cichej miejscowości Lędzin położonej nieopodal Niechorza. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Dojazd drogą asfaltową, prąd przy działce, woda - studnia, szambo. Działka usytuowana 3 km od morza i tylko 800 m od jeziora Liwia. W okolicy Rancho Zenobia, stadnina koni, liczne ścieszki rowerowe, oświetlony szlak dla pieszych oddany do użytku w 2020 roku. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki w takiej samej cenie. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Warunki Zabudowy - Działka Budowlana 1223 m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stepnica ,

105 000 | 1223 m2
nr oferty: 482/STN/DZS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 1223 m2 zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od miasta Stepnica. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną - działka w kształcie prostokąta. Wydane warunki zabudowy - Powierzchnia zabudowy 220 m2 - wysokość kalenicy 9 m - kąt nachylenia 35 - 45 *. Prąd znajdują się przy granicy działki - kanalizacja i wodociągi w trakcie realizacji. Sąsiedztwo lasów to wspaniałe miejsce na wypoczynek , agroturystykę. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój to idealne miejsce. Pas nadmorski oraz zielona okolica czynią tą ofertę atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 5115735612 Stepnica położona przy alternatywnej trasie nad morze prowadzącej bezpośrednio do Wolina, stanowi niewielki ośrodek turystyki wypoczynkowej. Stepnica ma plażę oraz przystań jachtową. Plaża posiada zaplecze gastronomiczne, obok niej znajduje się również plac, na którym odbywają się cykliczne imprezy plenerowe. Po zalewie można popływać łódką lub surfować. W samej Stepnicy znajdują się miejsca noclegowe dla turystów. W miejscowości zlokalizowany jest port morski o znaczeniu lokalnym, pełniący funkcje rybacką, żeglarską, a także handlowo-przeładunkową. W mieście znajdują się także zakłady drzewne szwedzkiej kompanii Sweedwood. Stepnica nastawiona jest na usługi turystyczne (smażalnie ryb, restauracje, bary). NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Duża Działka Budowlana 3478 m2 – 55 zł m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świerzno,

189 000 | 3478 m2
nr oferty: 481/STN/DZS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum miejscowości gminnej Świerzno. Działka o powierzchni 3478 m2 - tylko 55 zł m2 - czyni tą ofertę atrakcyjną. Działka z wydanymi warunkami zabudowy dom jednorodzinny 70 m2. Duże możliwości do zagospodarowania np. duży sad lub własny staw. Media - prąd - woda przy drodze - szambo we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Pobierowie to zaledwie 20 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ziemia Rolna 8,37 ha – Okolice Nowogardu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowogard,

209 000 | 83700 m2
nr oferty: 480/STN/DZS

Przedmiotem ogłoszenia jest ziemia rolna położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Nowogardu. Łączna powierzchnia działek 8,37 ha - działki znajdują się w obrębie gminy Nowogard. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 - 3,95 ha ziemia orna - 2,35 ha ziemia orna w tym 0,10 ha lasu - 1,09 ha ziemia orna - 0.98 ha łąka. Sprzedaż ziemi rolnej łącznie 8.37 ha - czyli 83 700 m2. Atrakcyjna cena za hektar czyni ofertę bardzo atrakcyjną. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe Mieszkanie 51 m2 – Parter – Strych
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Golczewo,

159 000 | 51 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 394/STN/MS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51.15 m2 położone na parterze w szeregowcu. Możliwość adaptacji strychu o powierzchni 51 m2. Mieszkanie do aranżacji według własnego gustu. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. Nowe poszycie dachu - elewacja. W skład nieruchomości wchodzą 3 pomieszczenia oraz korytarz - pomieszczenie gospodarcze oraz mała szopa. Możliwość podłączenia gazu. W pobliżu dwa piękne jeziora z plażą. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plażymadmorskiej to zaledwie 25 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Wszystkie Pozwolenia - Działka Budowlana 1441 m2 – Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wisełka ,

169 000 | 1441 m2
nr oferty: 479/STN/DZS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Wisełki. Działka budowlana o powierzchni 1441 m2 w ciekawym kształcie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - prąd oraz woda przy działce - szambo we własnym zakresie. Dojazd do działki - droga gminna. Wydane warunki zabudowy - wydane wszystkie pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego - gotowy projekt domu. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Wisełce to zaledwie 8 kilometrów - 2 kilometry do pięknych jezior. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Okazja Działka Rekreacyjna 1017 m2 – Blisko Plaża
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Niechorze ,

169 000 | 1017 m2
nr oferty: 478/STN/DZS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rekreacyjna położona w Niechorzu. Kompleks działek zaledwie 1200 metrów od plaży - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Działka w kształcie prostokąta z szerokim dojazdem o powierzchni 1017 m2. W pobliżu piękne jezioro. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - Prąd - do doprowadzenia- szambo i woda we własnym zakresie. Duże możliwości - domek na zgłoszenie - holenderka itp. Wszędzie blisko - sklepy - kościół - przedszkole -itd. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe Duże Mieszkanie 75 m2 – 4 Pokoje – 2 x Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wolin ,

465 000 | 75 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 393/STN/MS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie bezczynszowe położone na parterze w cichym centrum Wolina - powierzchnia użytkowa 74,60 m2 zamieszkania od zaraz. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje , kuchnia, łazienka z wc, 2 x piwnica plus pomieszczenie gospodarcze - mały ogródek. Liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Nowe poszycie dachu. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Rzeka Dziwna, Przystań Jachtowa, Sklepy. Do najbliższej plaży kąpielowej 2 kilometr natomiast plaży nadmorskiej 15 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana 1306 m2 – Golczewo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Golczewo,

255 000 | 1306 m2
nr oferty: 475/STN/DZS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Golczewo o powierzchni 1306 m2. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Atrakcyjnie położona działka budowlana usytuowana na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną. Media - woda na działce, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy granicy. Wszędzie blisko - do centrum to zaledwie 2 minuty spacerkiem. Położenie w atrakcyjnym miejscu, czyni ofertę bardzo interesującą. Gorąco polecam. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 506 444 393 Golczewo jest położone w południowo-zachodniej części Równiny Gryfickiej. W granicach administracyjnych miasta znajdują się dwa większe zbiorniki wodne: Jezioro Okonie i Jezioro Szczucze, przez które przepływa rzeka Niemica. Główna zabudowa Golczewa mieści się na wschodnich brzegach obu jezior. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Pobierowo to zaledwie 35 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Świetna Cena – Mieszkanie 3 Pokojowe - Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

295 000 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 392/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 53,30 m2 usytuowana na parterze w szeregowcu wybudowany w 1980 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, aneks kuchenny ,łazienka z wc, korytarz, garaż blaszany - mały ogródek. Czynsz to zaledwie 300 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - remontowe ,wywóz śmieci , kanalizacja. Częściowe umeblowanie. Ogrzewanie piec węglowy plus kominek elektryczny. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ustawna Działka Budowlana z MPZP – Blisko Plaża – 1500 do morza
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pogorzelica,

339 000 | 1009 m2
nr oferty: 474/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest ustawna działka budowlana położona w cichym miejscu Pogorzelicy do plaży zaledwie 1500 metrów plus udział w drodze - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Działka z widokiem na jezioro - 700 metrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - Prąd na działce - woda do wykopania studnia - szambo we własnym zakresie. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dom mieszkalny jednorodzinny. Wszędzie blisko - sklepy - kościół - przedszkole -itd. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.