-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Duża Działka - Spokojna Okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jarszewo,

475 000 | 4500 m2
nr oferty: 367/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 4500m2 położona w spokojnej części Jarszewa. Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości w kompleksie kilkunastu podobnych działek, częściowo zabudowanych domami jednorodzinnymi. Prąd 30m od działki, studnia i szambo we własnym zakresie. Działka o kształcie zbliżonym do kwadratu. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej jest zaledwie 10 km. Cisza, spokój oraz bliskość Kamienia Pomorskiego czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka w lesie sosnowym Dziwnów
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

460 000 | 1324 m2
nr oferty: 366/STN/OGS

Prezentujemy atrakcyjną działkę położoną w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Położona w sosnowym lesie w spokojnej okolicy około 800 metrów od plaż. Działka objęta jest MPZP przewidującym budowę jednorodzinną lub rekreacyjną. Media w drodze prąd woda -wskaźnik powierzchni zabudowy do 25 % powierzchni działki, - wysokość zabudowy - do dwóch kondygnacji nadziemnych, druga kondygnacja w poddaszu. Sąsiednie działki zabudowane są domami jednorodzinnymi i rekreacyjnymi. Bardzo spokojna okolica, do morza jest zaledwie 5 minut spokojnego spaceru. Cisza, spokój oraz bliskość natury czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Wszelkie pytania jak i osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 601 773 442 w celu rozmowy i umówienia na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dziwnów urokliwa działka w lesie sosnowym
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

510 000 | 1581 m2
nr oferty: 365/STN/OGS

Prezentujemy atrakcyjną działkę położoną w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Działka uzbrojona w prąd, wodę. Położona w sosnowym lesie w spokojnej okolicy około 800 metrów od plaży. Działka objęta jest MPZP przewidującym budowę jednorodzinną lub rekreacyjną. -wskaźnik powierzchni zabudowy do 30 % powierzchni działki, - wysokość zabudowy - do dwóch kondygnacji nadziemnych, druga kondygnacja w poddaszu. Sąsiednie działki zabudowane są domami jednorodzinnymi i rekreacyjnymi. Bardzo spokojna okolica, do morza jest zaledwie 5 minut spokojnego spaceru. Cisza, spokój oraz bliskość natury czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Wszelkie pytania jak i osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 601 773 442 w celu rozmowy i umówienia na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Okazja !Działka budowlana Kołczewo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

131 000 | 1007 m2
nr oferty: 363/STN/OGS

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlana w spokojnej miejscowości nadmorskiej Kołczewo 2.5 km od morza w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego .Powierzchnia działki wynosi 1007 m2. Cicha, spokojna okolica, dużo zieleni, lasy, jeziora, trasy rowerowe. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną .Woda i prąd w drodze gminnej tuż przy działce ,obok działki zabudowa jednorodzinna. W okolicy zabudowania domów jednorodzinnych i rekreacyjnych. Wszelkie pytania jak i osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Zapraszamy do prezentacji. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 601773442 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Atrakcyjna działka nad morzem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Radawka,

810 000 | 4000 m2
nr oferty: 361/STN/OGS

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlana w spokojnej miejscowości nadmorskiej Radawka tylko 1.5 km od morza w otulinie lasu .Powierzchnia działki wynosi 4000 m2. Cicha, spokojna okolica, dużo zieleni, lasy, trasy rowerowe. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny .Woda i prąd w drodze gminnej tuż przy działce ,obok działki zabudowa jednorodzinna . Z działki widać piękne zachody słońca. Idealne miejsce na spędzanie czasu wakacyjnego, jak również na miejsce w którym można spędzić każdą chwilę. Wszelkie pytania jak i osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Zapraszamy do prezentacji. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 601773442 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka rolna w uroczym miejscu blisko morza 5 km
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chynowo,

| 3345 m2
nr oferty: 360/STN/OGS

Prezentujemy atrakcyjną działkę rolną w spokojnej miejscowości Chynowo w otulinie drzew i krzewów ozdobnych tylko 4 kilometry od morza i 1,5 km od Cieśniny Dziwna z przystaną wodną gdzie istnieje możliwość wodowania sprzętu . Możliwość także dokupienia większej ilości sąsiednich działek. Polecana działka w bardzo atrakcyjnej cenie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka o pow.3345 m2 w kształt prostokąta, która posiada dobry dojazd drogą publiczną, prąd w drodze , woda możliwość zrobienia studni głębinowej lub włączenia się do sieci miejskiej. Okolica bardzo cicha, spokojna 200 metrów do jeziora Koprowo w sąsiedztwie działek jest zabudowa domkami jednorodzinnymi. Wszelkie pytania jak i osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Zapraszamy do prezentacji. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 601773442 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom z Lokalem 100 m Od Jeziora
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Golczewo,

490 000 | 162 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 227/STN/ODS

Na sprzedaż dom wolnostojący z lokalem położony w Golczewie 100m od jeziora, usytuowany na działce o powierzchni 175 m2. Właściciele dzierżawią dodatkowo garaż od gminy ( do uzgodnienia). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 162,57 m2 stanowi: Parter: - 2 pokoje - 16,28 i 9,69m2, - 2x Hol - 4,86 i 7,60m2, - Kuchnia - 9,56m2, - Łazienka - 7,46m2, - Kotłownia - 5,90m2, - Lokal użytkowy z wejściem od ulicy - 18,54m2 I Piętro: - 3x Pokój - 18,12, 18,21, 10,18m2, - 2x Hol - 5,37 i 7,50m2, - Łazienka - 6,40m2, - Kuchnia - 10,96m2, - Spiżarnia - 5,91m2. Strych z możliwością dalszej adaptacji. Do nieruchomości przynależy ( w dzierżawie) murowany garaż. Nieruchomość wpisana do rejestru zabytków. Centralne ogrzewanie - piec gazowy, alternatywą jest kominek. Budynek w stanie dobrym , do odświeżenia. W bliskim sąsiedztwie znajduje się kościół, PKS, bank, szkoła podstawowa, restauracja, urzędy, jezioro, sklepy spożywcze. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393. Golczewo jest położone w południowo-zachodniej części Równiny Gryfickiej. W granicach administracyjnych miasta znajdują się dwa większe zbiorniki wodne: Jezioro Okonie i Jezioro Szczucze, przez które przepływa rzeka Niemica. Główna zabudowa Golczewa mieści się na wschodnich brzegach obu jezior. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Pobierowo to zaledwie 35 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Budynek administracyjno - biurowy w Trzebiatowie
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

555 000 | 539 m2
nr oferty: 17/STN/OLS

Na sprzedaż budynek administracyjno - biurowy o powierzchni 539 m2 na który składa się 20 pomieszczeń położony na działce o powierzchni 2.917m2. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393 Nieruchomość wyposażona w instalację wodno - kanalizacyjną, elektryczną odgromową oraz alarmową, monitoring. Budynek budowany metodą tradycyjną wykonany z cegły pełnej, ocieplony, wykończony tynkiem , okna plastikowe, centralne ogrzewanie - piec na olej opałowy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Ogromną zaletą obiektu jest nie tylko jego lokalizacja lecz również usytuowanie działki, która jest bezpośrednio widoczna z drogi, co na pewno pozytywnie wpłynie na reklamę oraz rozpoznanie. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje działalność produkcyjną, magazynowania, składowania, lokalizację zapleczy administracyjno - socjalnych i szkoleniowych. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka Przy S6
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg,

2 450 000 | 8995 m2
nr oferty: 357/STN/OGS

DZIAŁKA POD BUDOWĘ CENTRUM MAGAZYNOWO - SPEDYCYJNEGO zlokalizowana w Rościęcinie koło Kołobrzegu z wjazdem na działkę bezpośrednio ze "ślimaka " drogi ekspresowej S6. Działka o pow. 8.995 m sprzedawana jest z ważnym pozwoleniem na budowę hali magazynowo-spedycyjnej z budynkiem socjalnym. Media: działka uzbrojona Działka o funkcji A20 P,U w planie zagospodarowania przestrzennego gminy przeznaczona jest pod: - tereny składów i magazynów, - teren zabudowy usługowej o charakterze rzemieślniczym, warsztaty, salony sprzedaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Cena 2,5 mln netto zł plus 23 % VAT Dokładny wypis z planu zagospodarowania: Dla terenu funkcjonalnego oznaczonego na rysunku planu miejscowego symbolem A20-P, U o pow. 2,8030 ha obowiązują następujące ustalenia: 1) przeznaczenie terenu: a) przeznaczenie podstawowe teren składów i magazynów; teren zabudowy usługowej o charakterze rzemieślniczym, warsztaty, salony sprzedaży b) przeznaczenie uzupełniające niezbędna infrastruktura techniczna i komunikacyjna; 2) zasady zagospodarowania terenu: od strony drogi wojewódzkiej i gminnej wyeksponować architekturę i elewacje budynków usługowych i administracyjnych oraz wprowadzić zieleń; zabudowa składów, magazynów i gospodarcza w głębi działki; korekta granicy działki narożnej w celu realizacji skrzyżowania drogi gminnej z drogą wojewódzką zgodnie z ustaleniami planu miejscowego; parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: linie zabudowy nieprzekraczalne zgodnie z rysunkiem planu miejscowego 15,0 m od linii rozgraniczającej drogi 01KDG i 7,5 m od linii rozgraniczającej drogi gminnej, od granicy lasu 15,0 m; maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 40 %; minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna w stosunku do powierzchni działki - 25%; wysokość zabudowy, geometria dachu: zabudowa administracyjna i usługowa do 7,0 m dla dachów płaskich i 10,0 m dla dachów stromych; zabudowa pozostała do 10,0 m dla dachów płaskich i 12,0 m dla dachów stromych; dachy płaskie do 15 lub strome o pochyleniu połaci dachowych od 30 do 50; dla dachów stromych pokrycie w kolorze brązowym, wiśniowym lub ceglastym; zasady ochrony środowiska i przyrody nie występują; zasady ochrony dziedzictwa kulturowego i zabytków nie występują; zasady ochrony według przepisów odrębnych: obowiązują dopuszczalne poziomy hałasu w środowisku określone w przepisach odrębnych dla terenów przemysłowych; uciążliwość nie może przekroczyć granic działki; zasady i warunki scalania i podziału nieruchomości minimalna powierzchnia działki - 0,40 ha, minimalna szerokość frontu działki - 40,0 m; zasady obsługi komunikacyjnej: obsługa komunikacyjna poszczególnych działek z drogi gminnej; zaprojektować stanowiska postojowe samochodów w obrębie działki; ilość stanowisk musi wynikać z przyjętego natężenia ruchu samochodowego (ilości klientów przyjeżdżających samochodami); zasady obsługi w infrastrukturę techniczną: zaopatrzenie we wszystkie media infrastruktury technicznej z sieci ogólnych zgodnie z warunkami ogólnymi zawartymi w 16 ustaleń planu miejscowego. Zakazuje się stosowania lokalnych rozwiązań za wyjątkiem ogrzewania i zaopatrzenia w wodę a wynikającego z przepisów odrębnych oraz ze względów technologicznych ; w obrębie terenów parkingowych i zieleni niskiej dopuszcza się lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej przepompowni, trafostacji, stacji redukcyjnej, urządzeń infrastruktury telekomunikacyjnej itp.; ustalenia dotyczące stawek procentowych ustala się stawkę służącą naliczaniu jednorazowej opłaty z tytułu wzrostu wartości nieruchomości, o której mowa w art. 36 ust. 4 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym w wysokości 0,0%. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe 2 Pokoje Okolice Reska.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

RESKO,

99 000 | 40 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 317/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w budynku 4 rodzinnym 10 minut spokojnej jazdy od miejscowości Resko we wsi Borkowo. Nieruchomość o powierzchni 39,88 m2 usytuowana na wysokim parterze składa się z 2 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz korytarza. Do nieruchomości przynależy również piwnica, działka oraz pomieszczenia gospodarcze. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393 Mieszkanie umiejscowione w cichej okolicy 1000 m od jeziora, do zamieszkania od zaraz. Budynek po remoncie, ocieplony, okna plastikowe, instalacja elektryczna wymieniona, ogrzewanie piec typu koza woda bojler elektryczny. Istnieje możliwość wstawienia pieca w piwnicy, która znajduje się bezpośrednio pod mieszkaniem. Bardzo niskie koszty utrzymania - prąd, woda czynią ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Miejscowość to spokojna okolica, położona w okolicy miasta Resko otoczona licznymi lasami. Nieruchomość jest świetną inwestycją dla osoby cieniącej sobie ciszę i spokój, które oferuję mu ta piękna okolica. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Apartament w Niechorzu - Duży Taras
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Niechorze,

399 000 | 26 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 316/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ekskluzywny apartament położony w Niechorzu. Lokal znajduje się na parterze luksusowego kompleksu wypoczynkowego SPA z pełnym zapleczem hotelowym - Baltic Cliff Apartments SPA && Wellness 300 metrów od morza). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Kompleks hotelowy Baltic Cliff dostępny jest przez cały rok. Apartament o powierzchni użytkowej 26,3 m2 w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz bardzo duży taras. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Istnieje możliwość zawarcia umowy operatorskiej i zarabiania na wynajmie apartamentu. Położenie w ścisłym centrum Niechorza 300 metrów od plaży czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Hale produkcyjno-magazynowe w Trzebiatowie
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

2 950 000 | 4237 m2
nr oferty: 9/STN/OHS

Na sprzedaż dwie połączone hale produkcyjno - magazynowe o powierzchni 4237 m2 położone na działce o powierzchni 8758 m2 ( dwie części magazynowo produkcyjne, część socjalna oraz sanitarna. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393 Budynek posiada instalacje; wodną, kanalizacyjną, elektryczną oraz gazową. Ogromną zaletą obiektu jest jego lokalizacja. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje działalność produkcyjną, magazynowania, składowania, lokalizację zapleczy administracyjno - socjalnych i szkoleniowych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.