-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na wynajem

sortuj
Hala produkcyjno-magazynowa w Trzebiatowie Wynajem
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Trzebiatów,

10 000 | 4237 m2
nr oferty: 2/STN/OHW

Na wynajem dwie połączone hale produkcyjno - magazynowe o łącznej powierzchni 4237 m2 położone na działce o powierzchni 8758 m2 ( dwie części magazynowo produkcyjne, część socjalna oraz sanitarna. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393 Budynek posiada instalacje; wodną, kanalizacyjną, elektryczną oraz gazową. Ogromną zaletą obiektu jest jego lokalizacja, przy Ul. Kołobrzeskiej. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje działalność produkcyjną, magazynowania, składowania, lokalizację zapleczy administracyjno - socjalnych i szkoleniowych. Proponowana stawka miesięcznego czynszu wynosi 20 zł /m2. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Obiekt – Hala Magazynowo - Produkcyjne – Pas Nadmorski
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Dziwnówek,

10 000 | 500 m2
nr oferty: 1/STN/OHW

Oferuję na wynajem dużą halę 500 m2 położoną 2 kilometry od miejscowości nadmorskiej Dziwnówek - dogodna lokalizacji dla prowadzenia działalności produkcyjno - magazynowej. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511 573 612. Obiekt monitorowany. Możliwość podzielenia na 3 hale po 150 m2. Wysokość obiektu 6 m. Konstrukcja hali stalowa z wypełnieniem murowanym. 4 bramy wjazdowe ruletowe. Brama wjazdowa oraz plac manewrowy przed halą utwardzony płytami. Media: prąd, woda, siła, szambo. Miejscowość położona przy trasie Dziwnów - Kamień Pomorski. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511 573 612. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Lokal Usługowy z potencjałem 650 m2 – Duża Działka
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Kamień Pomorski,

7 000 | 650 m2
nr oferty: 2/STN/OLW

Oferuję najmu jest lokal usługowy o powierzchni 650 m2 w bliskim centrum Kamienia Pomorskiego. Działka 2570 m2 - wydane warunki rozbudowy. Wybudowany w 1970 roku - plac manewrowy utwardzony. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573 612 W skład nieruchomości wchodzi 10 pomieszczeń - możliwość wykorzystania całej powierzchni - ścianki z płyt regipsowych. Ogrzewanie piecem CO - nowy ocieplony dach - nowa instalacja wodno kanalizacyjna. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w bliskim centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Cena Netto. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.