-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Duża działka 3974m2 3 km od morza
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wrzosowo,

959 000 | 3974 m2
nr oferty: 199/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 3974 m2 położona w cichej części Wrzosowa zaledwie 3 km od morza. Działka składa się z 3 osobnych działek przylegających do siebie o powierzchni 1431m2, 1943m2 i 600m2. Działka usytuowana w centrum miejscowości z dostępem do drogi głównej prowadzącej do Dziwnówka. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, Podział Elementarny MPZP 013 (Uchwała XVII/93/2003), dopuszcza się m.in.: - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - Powierzchnia zabudowy: lt; 30% - Wysokość zabudowy: do 8,0m2 do kalenicy (Parter + Poddasze użytkowe) -Minimalna powierzchnia działki 450m2 - Nieprzekraczalna linia zabudowy: 6,0 m od drogi głównej (Wojewódzkiej) Na pięknie zagospodarowanej działce znajduje się domek Holenderski, murowany budynek gospodarczy, drewniana wiata.. Działka w pełni ogrodzona z pięknym trawnikiem i licznymi nasadzeniami. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Urocze Mieszkanie 51 m2 – Garaż – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wolin,

199 000 | 51 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 209/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na 2 piętrze w cichym centrum Wolina - powierzchnia całkowita 51,44 m2 natomiast użytkowa 42,44 m2. Budynek mieszkalny wybudowany w 1975 roku. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica. Liczne miejsca parkingowe przed budynkiem - garaż murowany. Czynsz to zaledwie 150 złotych w skład którego wchodzi - woda, ścieki , wywóz śmieci, fundusz remontowy. Pełne umeblowanie oraz sprzęt AGD w cenie - drzwi antywłamaniowe - okno w dachu na czujnik deszczu. Ogrzewanie gazowe dwuobiegowe. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Rzeka Dziwna, Przystań Jachtowa, Sklepy. Do najbliższej plaży kąpielowej 2 kilometry natomiast do plaży nadmorskiej 10 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Wrzosowo budynek gospodarczy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wrzosowo,

499 000 | 1943 m2
nr oferty: 198/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 1943m2 położona w cichej części Wrzosowa zaledwie 3 km od morza. Działka usytuowana w centrum miejscowości z dostępem do drogi głównej prowadzącej do Dziwnówka. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, Podział Elementarny MPZP 013 (Uchwała XVII/93/2003), dopuszcza się m.in.: - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - Powierzchnia zabudowy: lt; 30% - Wysokość zabudowy: do 8,0m2 do kalenicy (Parter + Poddasze użytkowe) -Minimalna powierzchnia działki 450m2 - Nieprzekraczalna linia zabudowy: 6,0 m od drogi głównej (Wojewódzkiej) Na pięknie zagospodarowanej działce znajduje się budynek gospodarczy z dwoma pomieszczeniami oraz łazienką uzbrojonym w prąd, wodę oraz szambo. Działka w pełni ogrodzona z pięknym trawnikiem i licznymi nasadzeniami. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka z domkiem 1421m2 Wrzosowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wrzosowo,

425 000 | 1431 m2
nr oferty: 197/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 1431m2 położona w cichej części Wrzosowa zaledwie 3 km od morza. Działka usytuowana w centrum miejscowości z dostępem do drogi głównej prowadzącej do Dziwnówka. Na pięknie zagospodarowanej działce znajduje się domek Holenderski ( 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka i wc ) uzbrojony w prąd, wodę oraz szambo. Ciepła woda i ogrzewanie gazowe. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, Podział Elementarny MPZP 013 (Uchwała XVII/93/2003), dopuszcza się m.in.: - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - Powierzchnia zabudowy: lt; 30% - Wysokość zabudowy: do 8,0m2 do kalenicy (Parter + Poddasze użytkowe) -Minimalna powierzchnia działki 450m2 - Nieprzekraczalna linia zabudowy: 6,0 m od drogi głównej (Wojewódzkiej) Na działce mamy również piękną drewnianą altanę oraz huśtawkę. Działka w pełni ogrodzona z pięknym trawnikiem i licznymi nasadzeniami. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Bezczynszowe 41 m2 – Parter – Centrum
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

355 000 | 41 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 208/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe na parterze o powierzchni 40,88 m2 w centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - wyposażenie w cenie. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje w tym sypialnia, kuchnia z aneksem kuchennym oraz łazienka z wc. Ogrzewanie grzejnikami olejowymi - możliwość podłączenia gazu. Wszędzie blisko - promenada 400 metrów, do plaży to zaledwie 500 metrów. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Uroczy Dom 240 m2 – Blisko Morze
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Mrzeżyno,

595 000 | 240 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 177/STN/ODS

Przedmiotem ogłoszenia jest uroczy dom jednorodzinny położony zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Mrzeżyna- do plaży zaledwie 3500 metrów - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1000 m2 w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom po kapitalnym remoncie o powierzchni całkowitej 240 m2, natomiast użytkowej 120 m2 - dwukondygnacyjny - strych do adaptacji. W skład nieruchomości wchodzą 4 słoneczne pokoje, łazienka z wc ,kuchnia z jadalnią oraz przedpokoje. Ogrzewanie piecem węglowym - oddzielne pomieszczenie. Dom o bardzo dobrym standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz. Na działce znajduje się pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 60 m2. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 3 tys zł. Wszędzie blisko - sklepy - kościół - przedszkole -itd. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Słoneczne Mieszkanie 45,80 m2 – Cisza i spokój
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Brojce,

165 000 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 207/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na osiedlu w Brojcach. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 położone na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym. Do Gryfic do zaledwie 10 minuta jazdy do Kołobrzegu 25 minut. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka - wc , balkon, piwnica. Czynsz to zaledwie 300 zł w skład którego wchodzi ogrzewanie, śmieci fundusz remontowy. Mieszkanie częściowo umeblowane - bojler elektryczny na ciepłą wodę. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plaży to zaledwie 26 kilometrów - Mrzeżyno. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. Miejscowość gminna - wszędzie blisko - szkoła - plac zabaw - sklep. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 200 m2 – Otoczony Jeziorem – Pas nadmorski
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Międzywodzie,

859 000 | 200 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 176/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest stylowy dom jednorodzinny położony w 10 minut spokojnej jazdy od centrum Międzywodzia do plaży nadmorskiej to zaledwie 7 kilometrów - cisza i spokój. 700 metrów do pięknego jeziora. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.511573612 Nieruchomość umiejscowiona na działce o powierzchni 1839 m2 z w sąsiedztwie domy jednorodzinne - obsadzona tujami. Dom po kapitalnym remoncie w 2017 roku o powierzchni całkowitej 200 m2 - dwukondygnacyjny. Powierzchnia użytkowa 156 m2 - strych do adaptacji około 44 m2. W skład nieruchomości wchodzą 4 słoneczne pokoje - liczne korytarze, kuchnia 2 x WC z łazienkami, strych, pralnia, garaż murowany oraz pomieszczenie gospodarcze z piecem na ekogroszek - w oddzielnym pomieszczeniu. Taras około 25 m2 cały oszklony. Dojazd do domu utwardzony - brama wjazdowa elektryczna. Dom o dobrym standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 3 tys zł. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą - pole golfowe. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana 3000 m2 – Otoczona Jeziorami
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Domysłów,

315 000 | 3000 m2
nr oferty: 195/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Wisełki. Działka usytuowana blisko morza - rzeki dziwnej - piękne jeziora - Wolińskiego Parku Narodowego czyni tą ofertę atrakcyjną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Działka o powierzchni 3000 m2 - wydane warunki zabudowy. Wskaźnik powierzchni zabudowy działki 10 % - wysokość budynku 9 metrów - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni - działka w kształcie prostokąta. Media - prąd blisko działki 100 m - szambo oraz studnia we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Wisełce to zaledwie 5 kilometrów - 800 metrów do pięknych jezior. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana 1518 m2 – Otoczona Jeziorami
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Domysłów,

159 000 | 1518 m2
nr oferty: 193/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Wisełki. Działka usytuowana blisko morza - rzeki dziwnej - Wolińskiego Parku Narodowego - otoczona pięknymi jeziorami - czyni tą ofertę atrakcyjną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Działka o powierzchni 1518 m2. Media - prąd blisko działki 100 m - szambo oraz studnia we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Wisełce to zaledwie 5 kilometrów - 800 metrów do plaży nad jeziorem. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Domek nad morzem 70 m2 – Działka ROD 551 m2
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Dziwnówek,

210 000 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 175/STN/ODS

Ofertą sprzedaży jest Dom o powierzchni 70 m2 położony na działce ogrodowej ROD 551 m2. Teren ogrodzony i zamknięty pięknie nasadzony - rok budowy 2004. Dom plus pomieszczenie gospodarcze - szopka 15 m2. Jednorazowo może nocować 10 osób. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612 Salon z aneksem kuchennym, dół - piec kaflowy - góra grzejniki olejowe, 2 pokoje, łazienka oraz 2 x wc. Taras 16 m2 - alarm. Nieruchomość o dobrym standardzie. Położony blisko plaży a zarazem z dala od zgiełku turystów czyni tą ofertę wyjątkową. Idealne miejsce do wypoczynku - cisza i spokój Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 350 m2, Budynki Gospodarcze Okolice Golczewa
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Golczewo,

350 000 | 350 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 173/STN/ODS

Oferujemy na sprzedaż dom 350 m2 z dużą działką o pow. ok 1 ha, oraz dodatkowymi budynkami socjalno - gospodarczymi, położony w urokliwej i spokojnej miejscowości 5 kilometrów od miejscowości gminnej Golczewo. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393 Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem, na którą składają się: - dom do generalnego remontu o pow. ok. 350 m kw, z możliwą do zastosowania funkcją mieszkalną oraz biurową, - ogrodzona działka gruntu o pow. ok. 1 ha, z możliwością przeznaczenia przemysłowego, z dwoma niezależnymi wjazdami, - budynek gospodarczy z 2004r., w dobrym stanie technicznym, o pow. ok. 100 m kw, - budynek socjalno - biurowy z 2004 r., w dobrym stanie technicznym o pow. ok. 60 m kw. Nieruchomość położona ok. 35 km od morza, w okolicy jezior (Kołomąć, Golczewo, Imno) Oferta atrakcyjna, zarówno jako dom całoroczny do zamieszkania, idealnie nadający się do zamieszkania jak i jako inwestycja pod agroturystykę, stadninę koni, rancho, jak również jako inwestycja na pokoje do wynajęcia. Z uwagi na bliską odległość do jezior, rzeki, lasu, nieruchomość idealnie nadaje się jako baza wypadowa dla wędkarzy i grzybiarzy. Z uwagi na dużą powierzchnię uzbrojonych terenów przemysłowych istnieje również możliwość przemysłowego wykorzystania nieruchomości jako: baza transportowo - logistyczna, skład budowlany, tartak, obrót złomem, produkcja konstrukcji stalowych, itp Nieruchomość ma bardzo dobre położenie: - w odległości 15 km do drogi krajowej nr 6 (węzeł Płoty), - ok. 12 km do Gryfic, - ok. 25 km do Nowogardu, - ok. 35 km nad morze, - ok. 50 km do lotniska w Goleniowie, - ok. 90 km do Szczecina Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Miejscowość to spokojna okolica, położona w okolicy miasta Golczewo otoczona licznymi lasami. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Urocze miejsce - Działka Budowlana 1600 m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Golczewo,

43 000 | 1600 m2
nr oferty: 192/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa Bliskość jezior czyni ofertę atrakcyjną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Działka o powierzchni 1600 m2 - wydane warunki zabudowy. Wskaźnik powierzchni zabudowy działki 30 % - wysokość budynku 9 metrów - kąt nachylenia dachu 25 - 45 stopni. Media - prąd przy działce - szambo oraz studnia we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 30 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Tania Działka Nad Zalewem 1000 m2 – Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Międzywodzie,

39 000 | 1000 m2
nr oferty: 191/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Międzywodzia Bliskość rzeki dziwnej oraz morza - Wolińskiego Parku Narodowego czyni tą ofertę atrakcyjną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Działka o powierzchni 1000 m2. Media - Brak Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Międzywodziu to zaledwie 13 kilometrów - 10 kilometrów do pięknych jezior - 2 kilometry do Zalewu. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Atrakcyjna Działka Budowlana 921 m2 – Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wisełka,

69 000 | 921 m2
nr oferty: 190/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Wisełki. Działka usytuowana blisko drogi głównej - bliskość rzeki dziwnej oraz morza - Wolińskiego Parku Narodowego czyni tą ofertę atrakcyjną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Działka o powierzchni 921 m2. Media - prąd,woda na działce. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Wisełce to zaledwie 9 kilometrów - 3 kilometry do pięknych jezior. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Uroczy Dom 195 m2 – Działka 370 – Okazja
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

RESKO,

372 000 | 195 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 172/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest Dom o powierzchni całkowitej 195 m2 natomiast użytkowej 115 m2 położony w malowniczej miejscowości Resko. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład domu wchodzą kuchnia z jadalnią, 3 ustawne pokoje, łazienka z wc, korytarz, 2 x piwnica 45 m2 oraz strych do adaptacji 80 m2. Działka o powierzchni 370 m2 na której znajduje się ogródek, budynek gospodarczy. Domek bardzo przytulny oraz słoneczny - centralne ogrzewanie piec w piwnicy. Nowe poszycie dachu oraz komin. Do zamieszkania od zaraz. W okolicy lasy, łąki, jezioro do najbliższej plaży nadmorskiej w to zaledwie 40 minut spokojnej jazdy. Niska cena czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.