-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Działka Budowlana 1306 m2 – Golczewo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Golczewo,

255 000 | 1306 m2
nr oferty: 475/STN/DZS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Golczewo o powierzchni 1306 m2. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Atrakcyjnie położona działka budowlana usytuowana na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną. Media - woda na działce, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy granicy. Wszędzie blisko - do centrum to zaledwie 2 minuty spacerkiem. Położenie w atrakcyjnym miejscu, czyni ofertę bardzo interesującą. Gorąco polecam. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 506 444 393 Golczewo jest położone w południowo-zachodniej części Równiny Gryfickiej. W granicach administracyjnych miasta znajdują się dwa większe zbiorniki wodne: Jezioro Okonie i Jezioro Szczucze, przez które przepływa rzeka Niemica. Główna zabudowa Golczewa mieści się na wschodnich brzegach obu jezior. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Pobierowo to zaledwie 35 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Świetna Cena – Mieszkanie 3 Pokojowe - Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

295 000 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 392/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 53,30 m2 usytuowana na parterze w szeregowcu wybudowany w 1980 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, aneks kuchenny ,łazienka z wc, korytarz, garaż blaszany - mały ogródek. Czynsz to zaledwie 300 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - remontowe ,wywóz śmieci , kanalizacja. Częściowe umeblowanie. Ogrzewanie piec węglowy plus kominek elektryczny. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ustawna Działka Budowlana z MPZP – Blisko Plaża – 1500 do morza
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pogorzelica,

339 000 | 1009 m2
nr oferty: 474/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest ustawna działka budowlana położona w cichym miejscu Pogorzelicy do plaży zaledwie 1500 metrów plus udział w drodze - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Działka z widokiem na jezioro - 700 metrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - Prąd na działce - woda do wykopania studnia - szambo we własnym zakresie. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dom mieszkalny jednorodzinny. Wszędzie blisko - sklepy - kościół - przedszkole -itd. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Okazja Skrajny Segment – Mieszkanie Bezczynszowe
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stuchowo,

239 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 391/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 20 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 68.40 m2 położone na parterze w domu 6 rodzinnym. Mieszkanie do o zamieszkania od zaraz - częściowe umeblowanie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka - wc , strych - małe podwórko. Garaż murowany z tyłu domu. Ogrzewanie centralne plus kominek w salonie. Nowy dach - instalacja elektryczna oraz wodno - kanalizacyjna. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plaży to zaledwie 20 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Parter Mieszkanie 63.5 m2 – Trzy Pokoje – Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wysoka Kamieńska ,

299 000 | 64 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 390/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Wysokiej Kamieńskiej. Nieruchomość o powierzchni 63.5 m2 znajdująca się na parterze bloku wielorodzinnego. Blok wybudowany w 1985 roku - spokojna okolica szczególnie dla osób starszych i dzieci. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573 612 Mieszkanie bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia , łazienka z wc, balkon, 2 x piwnica. Garaż blaszany 50 metrów od bloku. Czynsz to 900 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - remontowe ,wywóz śmieci, ogrzewanie, woda, sprzątanie klatki. Zostaje do opłacenia tylko prąd. Generalny remont w 2017 roku - nowa instalacja elektryczna - wodno - kanalizacyjna. Częściowe wyposażenie w cenie. W pobliżu znajduje się sklep . kościół , szkoła podstawowa , PKP. Do plaży nad jeziorem 10 kilometrów. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej 30 kilometrów. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Okazja Duża działka 3000 m2 – Niedaleko Zalewu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

65 000 | 3000 m2
nr oferty: 473/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolna położona zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Działka usytuowana w cichym miejscu blisko rzeki dziwnej oraz zalewu kamieńskiego czyni tą ofertę atrakcyjną. Działka o powierzchni 3000 m2 - klasa ziemi IV A. Możliwość uzyskania warunków zabudowy. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - prąd blisko działki - szambo oraz studnia we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 20 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Przytulne Mieszkanie Nad Zalewem – 47 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

349 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 389/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 46,86 m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1990 roku. Do zamieszkania od zaraz - częściowe wyposażenie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka z wc,korytarz, balkon. Niski czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to zaledwie 500 zł - ciepła woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki, ogrzewanie. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum Kamienia Pomorskiego - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

1/2 Domu 53 m2 Wolin – Okazja
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wolin,

399 000 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 271/STN/ODS

Ofertą sprzedaży jest połowa domu o powierzchni użytkowej 53 m2 położony na spokojnym osiedlu Wolina. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 Położony na działce 150 m2 - dzierżawionej od gminy Wolin. Stan budynku dobry wybudowany w 1950 roku. Centralne ogrzewanie i ciepła woda za pomocą pieca gazowego dwubiegowego. Bardzo niski koszt ogrzewania - 4000 rocznie. W skład nieruchomości wchodzi 2 pokoje, kuchnie, łazienka z wc oraz pomieszczenie w której znajduje się piec gazowy. Nowa instalacja elektryczna oraz wodno kanalizacyjna. Garaż blaszany koszt kwartalny 100 zł. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Rzeka Dziwna, Przystań Jachtowa, Sklepy. Do najbliższej plaży kąpielowej 1 kilometr natomiast plaży nadmorskiej 10 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulne - Bezczynszowe 2 pokoje – 39,20 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stepnica,

280 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 388/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 39,20 m2 położone na parterze w bloku wielorodzinnym - w cichym miejscu Stepnicy. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 W skład mieszkania wchodzą dwa słoneczne pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój - 2 x piwnica. Garaż murowany 50 metrów od mieszkania. Niskie koszty utrzymania - częściowe umeblowanie. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - ogrzewanie gazowe. W pobliżu plac zabaw - idealne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Kąpielisko , Sklepy. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej 40 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana z MPZP – Blisko Plaża – Jezioro
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pogorzelica ,

439 000 | 1087 m2
nr oferty: 472/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest ustawna działka budowlana położona w cichym miejscu Pogorzelicy do plaży zaledwie 2000 metrów - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Działka z widokiem na jezioro - 500 metrów. Powierzchnia działki 1087 m2. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - Prąd na działce - woda do podłączenia 100 metrów od działki - szambo we własnym zakresie. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dom jednorodzinny dwu kondygnacyjny Wydane pozwolenie na budowę wraz z projektem - w Balsamowcach 6. Wszędzie blisko - sklepy - kościół - przedszkole -itd. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana - Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

209 000 | 1500 m2
nr oferty: 471/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ładna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w cichej miejscowości Dąbrowa położonej zaledwie 6 km od Pobierowa. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Dojazd drogą asfaltową, prąd i woda przy działce. Działka usytuowana na nowo powstającym zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki w takiej samej cenie. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana 1500 m2 – Blisko Zalew – Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

169 000 | 1500 m2
nr oferty: 470/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Działka usytuowana w kompleksie działek - bliskość rzeki dziwnej oraz zalewu kamieńskiego czyni tą ofertę atrakcyjną. Działka objęta przestrzennym planem zagospodarowania przestrzennego. Wydane pozwolenie na budowę wraz z projektem Bergamo. Działka o powierzchni 1500 m2 plus udział w drodze. Media - prąd - studnia głębinowa - szambo - gaz przy drodze. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 10 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Nowoczesny Dom 140 m2 – Garaż – Trzebiatów – Cisza i spokój
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

910 000 | 140 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 269/STN/ODS

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy Trzebiatowa. Zaledwie 10 minut jazdy od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość położona na dużej działce o powierzchni 1200 m w spokojnej zielonej okolicy. Dom oddany do użytku w 2018 roku o powierzchni użytkowej około 140 m2 składa się z 2 kondygnacji. Parter stanowi duży salon z wyjściem na ogród, nowoczesna kuchnia - sypialnia - pokój - łazienka z wc ,wyjście na taras - garaż. Pierwsze piętro składa się z 2 pokoi, łazienka z wc. Dom o wysokim standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz. Parter z ogrzewaniem podłogowym. Piec na pelet. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 5 tys zł Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Mrzeżynie to zaledwie 10 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - .- - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

½ Domu Do Kapitalnego Remontu – Stodoła – 2 x Obora
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

189 000 | 200 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 268/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu do kapitalnego remontu położony zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Trzebiatowa- do plaży nadmorskiej to zaledwie 17 kilometryów- cisza i spokój. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.511573612 Nieruchomość umiejscowiona na działce o powierzchni 2943 m2 w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom z lat 50 - tych o powierzchni całkowitej 200 m2 - powierzchnia użytkowa 100 m2 dwukondygnacyjny. W skład nieruchomości wchodzą 7 słonecznych pokoi - liczne korytarze, kuchnia, łazienka -WC. Dodatkowo budynek gospodarczy - obora około 70 m2 - stodoła 90 m2. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Przemysłowo – Mieszkalna 4397 m2 - MPZP
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

525 000 | 4397 m2
nr oferty: 469/STN/OGS

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłowo - mieszkalną w miejscowości Trzebiatów o powierzchni 4397 m2 w kształcie nieregularnym. Działka 4397 m2 - 525 000 zł Działka 4006 m2 - 750 000 zł - ogrodzona. Działka 7199 m2 - 900 000 zł - ogrodzona. Wszędzie blisko do centrum to zaledwie 5 minuty spokojnej jazdy. Do najbliższej plaży nadmorskiej tylko 10 kilometrów. Pełne uzbrojenie media przy działce - prąd - woda - gaz. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Wszędzie blisko - Sklepy, plac zabaw, ośrodek zdrowia - Cisza i spokój Pytania proszę kierować pod numer 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.