-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
Mieszkanie 3 Pokojowe – 52.3 m2 – Balkon – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

335 000 | 52 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 397/STN/MS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 52,30 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku wielorodzinnym. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, łazienka oddzielne wc, korytarz 2 x balkon. Czynsz to zaledwie 530 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - ogrzewanie , woda ,remontowe ,wywóz śmieci , kanalizacja. Nowe drzwi wejściowe. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Mieszkanie 2 Pokoje – 46 m2 – Piwnica - Balkon
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Gryfice,

309 000 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 396/STN/MS

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie własnościowe o powierzchni całkowitej 46,2 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku wielorodzinnym w Gryficach, miasta położonego niedaleko od miejscowości nadmorskich takich jak Niechorze (27 kilometrów), Mrzeżyno (28 kilometrów), Kołobrzeg (48 kilometrów). Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji, blisko poczty, sklepów, przedszkola, Parku Japońskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393 Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe. Ogrzewanie lokalu mieszkalnego oraz wody doprowadzone jest z sieci miejskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym jeden z balkonem) kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Miesięczna opłata czynszu wynosi około 550 złotych przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej (w tym wliczony fundusz eksploatacyjny, fundusz remontowy, zaliczka na ogrzewanie, wodę i ścieki oraz wywóz śmieci). Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 506444393 Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowanie oraz wyposażenie kuchni w cenie. Do nieruchomości podłączony jest również gaz, który służy do obsługi kuchenki gazowej. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Rewalu to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Mieszkanie 3 Pokoje – 51 m2 – Piwnica - Balkon
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Gryfice,

315 000 | 51 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 395/STN/MS

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie własnościowe o powierzchni całkowitej 51 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym w Gryficach, miasta położonego niedaleko od miejscowości nadmorskich takich jak Niechorze (27 kilometrów), Mrzeżyno (28 kilometrów), Kołobrzeg (48 kilometrów). Nieruchomość położona w samym centrum Gryfic - wszędzie blisko - orlik, apteka, przychodnia, przedszkole. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393 Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe. Ogrzewanie lokalu mieszkalnego oraz wody doprowadzone jest z sieci miejskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden z balkonem) kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Miesięczna opłata czynszu wynosi około 550 złotych (w tym wliczony fundusz eksploatacyjny, fundusz remontowy, zaliczka na ogrzewanie, wodę i ścieki oraz wywóz śmieci). Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 506444393 Do nieruchomości podłączony jest również gaz, który służy do obsługi kuchenki gazowej. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Rewalu to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe Mieszkanie 51 m2 – Parter – Strych
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Golczewo,

159 000 | 51 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 394/STN/MS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51.15 m2 położone na parterze w szeregowcu. Możliwość adaptacji strychu o powierzchni 51 m2. Mieszkanie do aranżacji według własnego gustu. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. Nowe poszycie dachu - elewacja. W skład nieruchomości wchodzą 3 pomieszczenia oraz korytarz - pomieszczenie gospodarcze oraz mała szopa. Możliwość podłączenia gazu. W pobliżu dwa piękne jeziora z plażą. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plażymadmorskiej to zaledwie 25 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe Duże Mieszkanie 75 m2 – 4 Pokoje – 2 x Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wolin ,

465 000 | 75 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 393/STN/MS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie bezczynszowe położone na parterze w cichym centrum Wolina - powierzchnia użytkowa 74,60 m2 zamieszkania od zaraz. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje , kuchnia, łazienka z wc, 2 x piwnica plus pomieszczenie gospodarcze - mały ogródek. Liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Nowe poszycie dachu. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Rzeka Dziwna, Przystań Jachtowa, Sklepy. Do najbliższej plaży kąpielowej 2 kilometr natomiast plaży nadmorskiej 15 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Świetna Cena – Mieszkanie 3 Pokojowe - Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

295 000 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 392/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 53,30 m2 usytuowana na parterze w szeregowcu wybudowany w 1980 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, aneks kuchenny ,łazienka z wc, korytarz, garaż blaszany - mały ogródek. Czynsz to zaledwie 300 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - remontowe ,wywóz śmieci , kanalizacja. Częściowe umeblowanie. Ogrzewanie piec węglowy plus kominek elektryczny. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Okazja Skrajny Segment – Mieszkanie Bezczynszowe
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stuchowo,

239 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 391/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 20 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 68.40 m2 położone na parterze w domu 6 rodzinnym. Mieszkanie do o zamieszkania od zaraz - częściowe umeblowanie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka - wc , strych - małe podwórko. Garaż murowany z tyłu domu. Ogrzewanie centralne plus kominek w salonie. Nowy dach - instalacja elektryczna oraz wodno - kanalizacyjna. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plaży to zaledwie 20 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Parter Mieszkanie 63.5 m2 – Trzy Pokoje – Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wysoka Kamieńska ,

299 000 | 64 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 390/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Wysokiej Kamieńskiej. Nieruchomość o powierzchni 63.5 m2 znajdująca się na parterze bloku wielorodzinnego. Blok wybudowany w 1985 roku - spokojna okolica szczególnie dla osób starszych i dzieci. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573 612 Mieszkanie bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia , łazienka z wc, balkon, 2 x piwnica. Garaż blaszany 50 metrów od bloku. Czynsz to 900 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - remontowe ,wywóz śmieci, ogrzewanie, woda, sprzątanie klatki. Zostaje do opłacenia tylko prąd. Generalny remont w 2017 roku - nowa instalacja elektryczna - wodno - kanalizacyjna. Częściowe wyposażenie w cenie. W pobliżu znajduje się sklep . kościół , szkoła podstawowa , PKP. Do plaży nad jeziorem 10 kilometrów. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej 30 kilometrów. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulne Mieszkanie Nad Zalewem – 47 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

344 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 389/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 46,86 m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1990 roku. Do zamieszkania od zaraz - częściowe wyposażenie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka z wc,korytarz, balkon. Niski czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to zaledwie 500 zł - ciepła woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki, ogrzewanie. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum Kamienia Pomorskiego - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulne - Bezczynszowe 2 pokoje – 39,20 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stepnica,

280 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 388/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 39,20 m2 położone na parterze w bloku wielorodzinnym - w cichym miejscu Stepnicy. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 W skład mieszkania wchodzą dwa słoneczne pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój - 2 x piwnica. Garaż murowany 50 metrów od mieszkania. Niskie koszty utrzymania - częściowe umeblowanie. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - ogrzewanie gazowe. W pobliżu plac zabaw - idealne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Kąpielisko , Sklepy. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej 40 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Po kapitalnym Remoncie - Mieszkanie 63 m2 – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

379 000 | 63 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 386/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 63 m2 znajduje się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego. Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego - po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, korytarz, piwnica. Wspólnota - czynsz 300 zł - fundusz remontowy, śmieci , zaliczka na wodę. Ogrzewanie piecem gazowym 2 obiegowym - mieszkanie ciepłe - niskie koszty ogrzewania o okresie zimowym. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, szkoła, przedszkole. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Duże Umeblowane Mieszkanie 67.90 m2 – Balkon - Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Rewal,

249 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 385/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Rewala. Do zamieszkania od zaraz. Częściowe wyposażenie w cenie. Mieszkanie o powierzchni 67.90 m2 położone na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Czynsz to zaledwie 800 zł płacony do spółdzielni - ogrzewanie,fundusz remontowy, wywóz śmieci - możliwość odłączenia się od spółdzielni. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka - wc , przedpokój , balkon, piwnica. Szkoła - apteka - sklepy - kościół - przedszkole - przychodnia - bankomat - wszędzie blisko. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulne Mieszkanie 2 Pokoje – 35,55 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Gryfice ,

235 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 384/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 35.55 m2 usytuowane na parterze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - po remoncie. Czynsz 260zł w skład wchodzi centralne ogrzewanie ,fundusz remontowy. Nieruchomość położona w cichym centrum Gryfic - wszędzie blisko Rok budowy lata 1985. KLUCZE w naszym biurze - na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, korytarz. Wszędzie blisko - szkoła - bankomat - kościół - sklepy. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Rewalu to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. W pobliżu liczne lasy - Cisza i Spokój. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Wysoki Standard M3 – 52 m2 nad Rzeką Dziwną – Blisko Plaża
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

585 000 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 380/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bliskim centrum Dziwnowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,64 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym - wybudowany 1980 rok. Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, piwnica - 3 m2. Pełne wyposażenie w cenie. Miesięczny koszt utrzymania jest bardzo niski - to czynsz w wysokości zaledwie ok.500 odprowadzany do wspólnoty mieszkaniowej. Czynsz zawiera zaliczkę na zimną i ciepłą wodę,ogrzewanie, kanalizację, śmieci, ścieki, sprzątanie klatki schodowej, fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych. Liczne miejsca parkingowe. Do najbliższej plaży to zaledwie 800 metrów - rzeka Dziwna 100 metrów. Nieruchomość położona w Bliskim centrum Dziwnowa - pas nadmorski. Wszędzie blisko: markety, sklepy, urzędy, CPN. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Parter – Mieszkanie do remontu - 61 m2 - Balkon
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów ,

279 000 | 61 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 378/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w bliskim centrum w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,40 m2 znajduje się na parterze bloku wielorodzinnego. Do remontu - własna aranżacja Mieszkanie w cichej okolicy. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, korytarz, balkon, piwnica. Wspólnota - czynsz 600 zł - fundusz remontowy, śmieci , zaliczka na wodę,ogrzewanie. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, szkoła, przedszkole. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Parter M3 59m2 Nad Rzeką Dziwną – Blisko Plaża
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

529 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 376/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bliskim centrum Dziwnowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 59 m2 znajdujące się na parterze bloku wielorodzinnego - wybudowany 1980 rok. Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, piwnica - 3 m2. Wyposażenie kuchni oraz łazienki w cenie. Miesięczny koszt utrzymania jest bardzo niski - to czynsz w wysokości zaledwie ok.600 odprowadzany do wspólnoty mieszkaniowej. Czynsz zawiera zaliczkę na zimną i ciepłą wodę,ogrzewanie, kanalizację, śmieci, ścieki, sprzątanie klatki schodowej, fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych. Liczne miejsca parkingowe. Do najbliższej plaży to zaledwie 800 metrów - rzeka Dziwna 100 metrów. Nieruchomość położona w Bliskim centrum Dziwnowa - pas nadmorski. Wszędzie blisko: markety, sklepy, urzędy, CPN. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.