-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Dwupoziomowy Apartament 45 m2 - 150 metrów do plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

759 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 268/STN/OMS

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament i w pełni wyposażony usytuowany blisko przy plaży. Powierzchnia 45 m2 po podłodze około 55 m2 ze względu na skosy. Do zamieszkania od zaraz - gotowy biznes pod wynajem. Apartament usytuowany na 1 piętrze - wybudowany w 2018 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.502562440 Czynsz to zaledwie 250 złotych - sprzątanie, zimna woda , śmieci, fundusz remontowy. W skład nieruchomości wchodzi słoneczny salon, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc, korytarz, balkon. Ogrzewanie elektryczne - możliwość postawienia kominka z płaszczem wodnym. Osiedle monitorowane - własne miejsce parkingowe. Do plaży to zaledwie 150 metrów. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulna Kawalerka 31 m2 – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stuchowo,

157 000 | 31 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 267/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone 17 kilometrów od Kamienia Pomorskiego, gmina Świerzno w Stuchowie. Nieruchomość o powierzchni 31,08 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - do odświeżenia. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą aneks kuchenny z salonem, pokój, łazienka z wc, przedpokój, piwnica. Ogrzewanie gazowe - wspólnota mieszkaniowa. Niski czynsz 250 zł - woda, ogrzewanie, śmieci,remontowe. W pobliżu liczne lasy, kościół, sklepy ,poczta, szkoła. Do najbliższej plaży w Pobierowie 12 kilometrów - zaledwie 15 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

2 Niezależne Apartamenty 45 m2 – Taras – Bezczynszowe
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

1 199 000 | 45 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 266/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż 2 urocze apartamenty w domu wielorodzinnym o powierzchni 44,62 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartamenty bezczynszowe - ogrzewanie gazowe 2 obiegowe. Gotowy biznes pod wynajem - kupuj i zarabiaj. Apartamenty do zamieszkania od zaraz - wyposażenie w cenie a także RTV - AGD. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.502562440 Pierwszy Apartament - aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc, taras, pomieszczenie gospodarcze. Drugi Apartament - aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc, korytarz Wszędzie blisko - promenada 200 metrów, do plaży to zaledwie 350 metrów. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku oraz do rozpoczęcia dochodowego biznesu. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - .- - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Urocze Mieszkanie 47,42 m2 – Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

365 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 265/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,42 m2 znajdujące się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1990 roku. Do zamieszkania od zaraz - w pełni wyposażenie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 502562440 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka z wc,korytarz, garaż. Niski czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to zaledwie 120 zł - woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki - ogrzewanie gazowe 2 obiegowe.. Do mieszkania przynależy garaż. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum Kamienia Pomorskiego - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Słoneczna Kawalerka - Centrum Nowogardu
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

185 000 | 25 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 264/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum w Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni 25,17 m2 znajduje się na wysokim parterze budynku wielorodzinnego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Mieszkanie bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W skład nieruchomości wchodzą : 1 pokój, przedpokój, kuchnia, łazienka z wc, oraz piwnica. Częściowe umeblowanie oraz wyposażenie mieszkania w cenie. Ogrzewanie gazowe miejskie. Czynsz to zaledwie 300 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej - zimna woda, wywóz śmieci, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, sprzątanie klatki. Budynek zadbany, klatki schodowe schludne, czyste. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, kościół, apteka, szkoła, bankomat, park. . Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Nowoczesny Apartament - 800 metrów do plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

609 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 263/STN/OMS

Na sprzedaż piękny apartament, komfortowo i w pełni wyposażony usytuowany blisko przy plaży. Powierzchnia 47m2 do zamieszkania od zaraz. Basen podgrzewany, kort tenisowy oraz plac zabaw. Apartament usytuowany na 2 piętrze - wybudowany w 2016 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.502562440 Czynsz to zaledwie 300 złotych - sprzątanie, monitoring, śmieci, fundusz remontowy. W skład nieruchomości wchodzi słoneczny salon, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc, korytarz, balkon - taras. Meble kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka. Osiedle monitorowane - własne miejsce parkingowe. Do plaży to zaledwie 800 metrów. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Po Remoncie – Duże Mieszkanie 62 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

495 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 262/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w bliskim centrum Kamienia Pomorskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 62 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1980 roku. Do zamieszkania od zaraz - częściowe wyposażenie - kuchnia ze sprzętem AGD. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon oraz piwnica 9 m2. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to 600 zł - ogrzewanie, woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki. Mieszkanie po remoncie - cisza i spokój. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum Kamienia Pomorskiego - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612.NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dwa Apartamenty – Nowocześnie wyposażone – Okazja
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

1 250 000 | 108 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 261/STN/OMS

Na sprzedaż dwa piękne apartamenty, komfortowo i w pełni wyposażone usytuowane blisko przy plaży. Parter oraz piętro mogą być niezależne. Powierzchnia 108 m2 do zamieszkania od zaraz. - dwa razy po 54 m2. Apartamenty usytuowane na parterze - oraz piętrze - dom wybudowany w 2021 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. Czynsz to zaledwie 120 złotych - fundusz remontowy,sprzątanie, śmieci. Parter - aneks kuchenny z salonem,sypialnia, łazienka z wc, 3 x pomieszczenia gospodarcze, korytarz. Góra - Aneks kuchenny z salonem, sypialnia, pokój, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze. Do plaży to zaledwie 800 metrów. Dziwnów jest miejscowością uzdrowiskową. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dwupoziomowy apartament 81 m2 z widokiem na morze.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

770 000 | 81 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 260/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest słoneczny, przestronny, komfortowy i w pełni wyposażony dwupoziomowy ponad 80 metrowy apartament położony na 4 piętrze w najbardziej malowniczym miejscu Międzyzdrojów. Do plaży to zaledwie 150 metrów. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Mieszkanie składa się z okazałego salonu z jadalnią, dwóch sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z WC - powierzchnia użytkowa 61,20 m2. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę Międzyzdrojów, park oraz morze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, kompletnie urządzone gotowe do zamieszkania. Wszystkie meble i sprzęty są nowe, wykończenie w bardzo wysokim standardzie. Do apartamentu przynależy piwnica oraz miejsce postojowe. Czynsz to zaledwie 500 zł przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej ( CO - gaz, zimna/ciepła woda, śmieci , fundusz remontowy, sprzątanie klatki ). Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Z jednej strony Woliński Park Narodowy, z drugiej bezpośrednie sąsiedztwo Bałtyku. Mimo odległości zaledwie 3 minuty spacerem od plaży, umiejscowienie w bocznej uliczce na szczycie wzgórza, pozwala uniknąć zgiełku i hałasu tętniącej życiem promenady. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

½ Domu Centrum - Bezczynszowe 76.65 m2 m2 – Parter
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Goleniów,

425 000 | 77 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 259/STN/OMS

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 76,65 m2 położone na parterze w domu dwurodzinnym- wybudowanym w 1965 roku. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w cichym centrum Goleniowa. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 502562440 Mieszkanie do odświeżenia. Bezczynszowe - prąd - woda - gaz - podatek od nieruchomości. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni , łazienki oraz korytarz, 3 x piwnica do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze 18 m2. Ogrzewanie piecem gazowym dwubiegowym - piec węglowy. Umeblowanie częściowe - kuchnia w cenie. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Apartament z Widokiem Na Morze -100 metrów do plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Rewal,

499 000 | 28 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 257/STN/OMS

Na sprzedaż piękny apartament, komfortowo i w pełni wyposażony usytuowany blisko przy plaży w Rewalu.. Powierzchnia 28 m2 do zamieszkania od zaraz - w pełni wyposażony. Apartament usytuowany na pierwszym piętrze - dom wybudowany w 2001 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.502562440 Czynsz to zaledwie 350 złotych - fundusz remontowy utrzymanie części wspólnych - basen , sauna - wanna z hydromasażem - pralnia. Dodatkowe koszty - zaliczka na zimną wodę, ogrzewanie, ciepła woda - wedle zużycia. W skład nieruchomości wchodzi słoneczny salon, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz korytarz, balkon. Osiedle monitorowane , parking na 15 samochodów. Do zejścia na plażę to zaledwie 50 metrów. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przestronne Mieszkanie – 72 m2 – 4 Pokoje – Balkon
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stuchowo,

295 000 | 72 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 256/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone 17 kilometrów od Kamienia Pomorskiego, gmina Świerzno. Nieruchomość o powierzchni 72 m2 znajdujące się na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie w częściowo umeblowane do zamieszkania od zaraz. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz, 2 x piwnica. Ogrzewanie lokalne. Czynsz 800 zł - woda, ogrzewanie, śmieci,remontowe. W pobliżu liczne lasy, kościół, sklepy ,poczta, szkoła. Do najbliższej plaży w Pobierowie 12 kilometrów - zaledwie 15 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

OKAZJA!!! 67,40 m2 w pierwszej linii przy brzegu Mrzeżyno
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Mrzeżyno,

520 000 | 67 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 255/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 67,40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym bez windy. Nieruchomość położona w cichym i ustronnym miejscu w Mrzeżynie. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, oddzielne wc, korytarz, piwnica, balkon. Kuchnia w cenie - sprzęt AGD. Czynsz 670 zł - fundusz remontowy, ogrzewanie, śmieci, woda. Kuchnia na gaz z butli. Okna jak i drzwi na balkon - plastikowe (wyjątek kuchnia i łazienka) Oferta bardzo atrakcyjna, do cichej i szerokiej plaży zaledwie 300 m spacerem przez las. Tuż przy osiedlu przebiegają dwa bardzo znane szlaki rowerowe R10 dookoła Bałtyku, oraz R13 łączący Morze Barentsa z Morzem Czarnym. Osiedle skąpane w przybrzeżnym lesie, plac zabaw dla dzieci - przed budynkiem, dużo miejsc parkingowych Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. W pobliżu liczne lasy - Cisza i Spokój. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 518 456 776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

52 M2 NOWOCZESNE MIESZKANIE - ZIELENIEWO KOŁOBRZEG
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg, Zieleniewo

525 000 | 52 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 253/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 51,66 m2 usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość położona w cichym zakątku Zieleniewa, 2 km od Kołobrzegu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza, komórki lokatorskiej na strychu, zagospodarowanego ogrodu z drewnianym tarasem. Kuchnia i większość wyposażenia w cenie - sprzęt AGD. Czynsz 220 zł - dodatkowe opłaty to prąd i gaz Ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego Oferta bardzo atrakcyjna ze względu na położenie w zaciszu, nie wymaga remontu a standard wyposażenia jest wysoki. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Wszędzie blisko - szkoła - bankomat - kościół - sklepy. Do najbliższej plaży w Kołobrzegu to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. W pobliżu liczne lasy - Cisza i Spokój. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 518 456 776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Słoneczny Apartament 43 m2 – Basen
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

1 150 000 | 43 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 252/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na pierwszej kondygnacji w Apartamentowcu z windą o powierzchni 43 m2 w centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania od zaraz - wyposażenie w cenie - RTV i AGD. Na osiedlu znajduje się basen, restauracja oraz sklep. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.502562440 W skład nieruchomości wchodzi duży pokój z aneksem kuchennym - sypialnia oraz łazienka z wc - balkon. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze 2 m2. Czynsz to zaledwie 600 zł w skład którego wchodzi ogrzewanie, ciepła woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki. Osiedle jest zamknięte i strzeżone. Wszędzie blisko - promenada 100 metrów, do plaży to zaledwie 150 metrów. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Niski Czynsz - Mieszkanie 52 m2 – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

285 000 | 52 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 251/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe w centrum w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni całkowita 52 m2 znajduje się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego. Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego - w pełni wyposażone. Nieruchomość sprzedawana z całym umeblowaniem oraz sprzętem RTV - AGD. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.502562440 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Wspólnota - czynsz 200 zł - fundusz remontowy, śmieci , zaliczka na wodę. Ogrzewanie piecem gazowym 2 obiegowym - mieszkanie ciepłe - niskie koszty ogrzewania o okresie zimowym. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, szkoła, przedszkole. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.