-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
3 Słoneczne Pokoje Centrum Nowogard
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

370 000 | 67 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 344/STN/OMS

Na sprzedaż duże, przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w centrum Nowogardu. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Czynsz to 1000 zł miesięcznie przekazywany do spółdzielni mieszkaniowej który zawiera: centralne ogrzewanie, fundusz remontowy ,wywóz śmieci, sprzątanie klatki, zimna/ciepła woda. Nieruchomość składa się z trzech pokoi w tym jeden z dużym balkonem , kuchni , łazienki z WC oraz korytarza, do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie częściowo umeblowane, do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość umiejscowiona w spokojnej cichej okolicy, w okolicy plac zabaw, szkoła, szpital, sklepy. Miejscowość położona przy trasie numer 6 Szczecin - Gdańsk. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Kawalerka Blisko Jeziora
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

125 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 343/STN/OMS

Na sprzedaż ciepłe i słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m 2 położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Czynsz 150 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej - remontowe , sprzątanie klatki. Nieruchomość składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, oraz łazienki z WC, do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w pełni umeblowane, do odświeżenia, do zamieszkania od zaraz. Ogrzewanie piecem kaflowym, centralne ogrzewanie - instalacja w domu, istnieje możliwość podłączenia do sieci gazowej. Mieszkanie położone w spokojnej okolicy przy jeziorze Nowogardzkim. Miejscowość położona przy trasie numer 6 Szczecin - Gdańsk. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Mieszkanie 36 m2 Centrum Międzyzdrojów
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

465 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 341/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, komfortowe, częściowo wyposażone i umeblowane 36 metrowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ścisłym centrum Międzyzdrojów. Do zejścia na plażę to zaledwie 300 metrów. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC, korytarza oraz balkonu. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania, pod wynajem letni lub całoroczny. Czynsz to zaledwie 250 zł przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej, który jest przeznaczony na pokrycie kosztów eksploatacji oraz remontu budynku. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Centralne ogrzewanie elektryczne ( mieszkanie środkowe ), budynek ocieplony, klatka schodowa czysta i zadbana. Na terenie wspólnoty ok. 20 miejsc parkingowych dla mieszkańców. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Duże Mieszkanie 300 m Od Plaży Centrum Międzyzdrojów UWAGA CENA NIŻSZA DO 15.05.23 !!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

779 000 | 99 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 340/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest dwustronne, słoneczne, przestronne, komfortowe, częściowo wyposażone i umeblowane 100 M2 mieszkanie położone na 1 piętrze w ścisłym centrum Międzyzdrojów. Do zejścia na plażę to zaledwie 300 metrów. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Mieszkanie składa się z okazałego salonu, trzech sypialni ( dwie z pokaźnymi tarasami ), przedpokoju, otwartej kuchni ( z tarasem ) oraz łazienki z WC. Mieszkanie jest po remoncie, kompletnie urządzone gotowe do zamieszkania. Czynsz to zaledwie 500 zł przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej, który jest przeznaczony na pokrycie kosztów eksploatacji, remontów budynku oraz spłaty kredytu (po spłacie czynsz ulegnie obniżeniu). Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Centralne ogrzewanie gazowe - nowy piec ze zdalnym sterowaniem, budynek ocieplony, klatka schodowa czysta i zadbana. Teren wspólnoty ogrodzony, brama wjazdowa automatyczna, ok. 10 miejsc parkingowych dla mieszkańców, istnieje możliwość wykupienia prywatnego miejsca. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Urocze 38 m2 – W Pełni Wyposażone – Blisko Morza
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnówek,

365 000 | 38 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 339/STN/OMS

Na sprzedaż piękne mieszkanie - komfortowo i w pełni wyposażone usytuowane 5 minut spokojnej jazdy od morza. Powierzchnia 38 m2 do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się parterze- blok wybudowany w 2017 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. Czynsz to zaledwie 170 złotych - śmieci, sprzątanie klatki , woda - ogrzewanie piecem gazowym dwubiegowym. W skład nieruchomości wchodzi aneks kuchenny , sypialnia, łazienka z wc oraz korytarz, balkon, piwnica. Do plaży to zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Osiedle posiada liczne miejsca parkingowe . Dziwnówek jest miejscowością uzdrowiskową - liczne ścieżki rowerowe - do zalewu do jedyne 400 metrów w linii prostej`. Liczne sklepy - stragany - bankomat - postój taksówek. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Trzebiatów 3 Pokoje po Remoncie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

299 000 | 51 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 337/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 51m2 położone na 2 piętrze w miejscowości Trzebiatów. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie w stanie do zamieszkania od zaraz przeszło całkowity remont. Do mieszkania przynależą 2 piwnice oraz garaż blaszany nieopodal budynku. Czynsz to około 200 zł. Ogrzewanie i ciepła woda z nowego pieca gazowego. Większość umeblowania w cenie mieszkania. Do Bałtyku jest zaledwie 10 km. Doskonała lokalizacja blisko morza czyni tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Atrakcyjne 2 Pokoje – 48 m 2 Okolice Płot
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Płoty,

156 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 335/STN/OMS

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,19 m 2 położone na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym 10 minut spokojnej jazdy od miejscowości Płoty. Klucze w biurze, na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393 Czynsz to zaledwie 480 zł miesięcznie przekazywany do spółdzielni mieszkaniowej - centralne ogrzewanie, remontowe, wywóz śmieci, zimna woda. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni , łazienki , WC oraz korytarza ,do mieszkania przynależą dwie piwnice. Budynek po remoncie, ocieplony, nowa elewacja. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Istnieje możliwość zakupu garażu murowanego 20 m2.. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Okazja 3 Pokoje Ścisłe Centrum Reska
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Resko,

309 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 334/STN/OMS

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m 2 położone na parterze w kamienicy ( po generalnym remoncie, wyremontowana klatka schodowa, nowa elewacja). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz korytarza, do mieszkania przynależy budynek gospodarczy 8 m2, piwnica 15 m2 oraz wydzielona część strychu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, okna PCV ( 3 szyby), podłoga izolacja 5 cm, sufity 15 cm, CO oraz ciepła woda - piec gazowy, łazienka do wykończenia. Czynsz to zaledwie 450 zł miesięcznie - zimna woda, wywóz śmieci, fundusz remontowy przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Okolica cicha i spokojna, blisko kościół, szkoła, park. Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania. Nieruchomość położona w ścisłym centrum- istnieje możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dziwnówek 4 Pokoje 500m od Plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnówek,

649 000 | 67 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 333/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 67m2 położone na parterze w miejscowości Dziwnówek. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie zlokalizowane zaledwie 500 metrów od piaszczystej plaży. Mieszkanie składa się z salonu, 3 sypialni, kuchni, łazienki z wc, balkonu oraz korytarza. Mieszkanie w stanie do zamieszkania od zaraz ( łazienka przeszła generalny remont ) sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Do mieszkania przynależą 2 piwnice oraz miejsce parkingowe przed budynkiem. Czynsz to około 640 zł ( ogrzewanie, woda, śmieci, fundusz remontowy). Doskonała lokalizacja blisko morza czyni tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Słoneczne M2 – 46 m2 - Nad Rzeką Dziwną – Blisko Plaża
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

439 000 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 330/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bliskim centrum Dziwnowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 46 m2 natomiast użytkowej 42,32 m2 znajdujące się na 4 parterze bloku wielorodzinnego - wybudowany 1980 rok. Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój, wc, piwnica - 4 m2. Wyposażenie kuchni oraz łazienki w cenie. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego, znajdującego się w kotłowni budynku, obsługiwanego przez zarządce (opłaty w czynszu). Miesięczny koszt utrzymania jest bardzo niski - to czynsz w wysokości zaledwie ok.590 odprowadzany do wspólnoty mieszkaniowej. Czynsz zawiera zaliczkę na zimną i ciepłą wodę, kanalizację, śmieci, ścieki, sprzątanie klatki schodowej, fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych. Liczne miejsca parkingowe. Do najbliższej plaży to zaledwie 800 metrów - rzeka Dziwna 100 metrów. Nieruchomość położona w Bliskim centrum Dziwnowa - pas nadmorski. Wszędzie blisko: markety, sklepy, urzędy, CPN. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Mieszkanie 3Pokoje - Niezależne wejście - Kamień Pomorski
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

369 000 | 50 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 328/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 50,43m2 położone na parterze budynku 4 piętrowego w Kamieniu Pomorskim. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie po generalnym remoncie, posiada osobne wejście z zewnątrz. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz dużego korytarza. Czynsz do wspólnoty to 260zł (fundusz remontowy, woda zimna, śmieci opłaty na zarząd ). Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego. Mieszkanie sprzedawane z zabudową kuchenną. Wszędzie blisko - sklepy, szkoła, PKS, stadion miejski. Do najbliższej plaży w Dziwnówku jest zaledwie 7 km. Położenie w centrum Kamienia oraz niezależne wejście czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Bezczynszowa Kawalerka Centrum Reska
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Resko,

148 000 | 25 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 326/STN/OMS

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m 2 położone na 1 piętrze w kamienicy ( po generalnym remoncie). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Nieruchomość składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz korytarza, do mieszkania przynależy budynek gospodarczy 14 m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, okna PCV, CO oraz ciepła woda - piec gazowy - częściowo umeblowane. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Okolica cicha i spokojna, blisko kościół, szkoły, park. Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

M2 – Blisko Morza – Po Kapitalnym Remoncie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

350 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 324/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni całkowitej 46,68 m2 po kapitalnym remoncie, położone na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Powierzchnia użytkowa 43,08m2. Blok wybudowany w 1990 roku - na osiedlu cisza i spokój. Klucze wyłącznie w naszym biurze - Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.511573612 Nieruchomość umiejscowiona w nadmorskiej miejscowości Kołczewo - do plaży w Wisełce to zaledwie 2 kilometry - liczne Jeziora. W skład nieruchomości wchodzi - 2 x pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój - balkon, piwnica. Czynsz to zaledwie 530 zł w skład którego wchodzi ogrzewanie, zimna woda, fundusz remontowy, śmieci,korespondencja. Liczne miejsca parkingowe - klatka monitorowana - pełne wyposażenie w cenie. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą - pole golfowe, szkoła,kościół liczne sklepy. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Kawalerka Centrum Golczewa
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Golczewo,

195 000 | 34 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 323/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkanie położone w centrum Golczewa. Nieruchomość o powierzchni 34m2 znajduje się na 1 piętrze budynku wielorodzinnego. Budynek wybudowany w 1939 roku metodą tradycyjną wykonany z cegły pełnej, po generalnym remoncie - ( elewacja, dach ), okna plastikowe, centralne ogrzewanie elektryczne, alternatywą jest piec kaflowy po generalnym remoncie ( na nowo postawiony przez zduna) istnieje możliwość podłączenia się do sieci gazowej ( instalacja na klatce schodowej). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Mieszkanie w pełni umeblowane - bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W skład nieruchomości wchodzi 1 pokój, kuchnia, łazienka z WC, piwnica oraz garaż ( pełna własność z osobną KW ). Nieruchomość zarządzana przez wspólnotę mieszkaniową - fundusz remontowy 70 zł. Istnieje możliwość zmiany układu mieszkania i wydzielenie drugiego pokoju. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Polo Market, apteka, szkoła, przystanek autobusowy, bankomat, ośrodek zdrowia, jezioro. Mieszkanie dostępne od 01.10.2023. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393. Golczewo jest położone w południowo-zachodniej części Równiny Gryfickiej. W granicach administracyjnych miasta znajdują się dwa większe zbiorniki wodne: Jezioro Okonie i Jezioro Szczucze, przez które przepływa rzeka Niemica. Główna zabudowa Golczewa mieści się na wschodnich brzegach obu jezior. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Pobierowo to zaledwie 35 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Tanie Bezczynszowe Mieszkanie 40.5 m2 – Parter
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

95 000 | 41 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 322/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie do kapitalnego remontu położone w spokojnej okolicy 3 kilometry od miejscowości powiatowej Kamień Pomorski. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 40,5 m2 usytuowane w bloku 6 rodzinnym na parterze. Zielona okolica szczególne miejsce dla osób starszych i dzieci. Pomieszczenie gospodarcze 14,34 m2. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 3 pomieszczenia przygotowane do własnej aranżacji. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim do najbliższej plaży 10 kilometrów. W pobliżu Woliński Park Narodowy. 5 minut spokojnej jazdy do biedronki, netto, apteka, szkoła, przystanek autobusowy, bankomat, ośrodek zdrowia. Bardzo dobra komunikacja trasa Kamień Pomorski - Szczecin. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE BIURA. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.