-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
3 Pokoje – Balkon – Do Plaży 300 m
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Mrzeżyno,

435 000 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 312/STN/OMS

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe położone w Mrzeżynie - do plaży zaledwie 300 metrów - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 502562440 Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym. W skład nieruchomości wchodzą 3 słoneczne pokoje, łazienka z wc ,przedpokój , kuchnia , balkon , piwnica. Mieszkanie częściowo umeblowane. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dodatkowo garaż blaszany - miejsce parkingowe w cenie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Mieszkanie 2 Pokoje – 38.20 m2 – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Gryfice,

245 000 | 38 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 311/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 38.20 m2 usytuowane na 3 pietrze w bloku wielorodzinnym. Czynsz 450zł w skład wchodzi centralne ogrzewanie,woda,fundusz remontowy. Nieruchomość położona w cichym centrum Gryfic - wszędzie blisko Rok budowy lata 1990. KLUCZE w naszym biurze - na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 502562440 Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, korytarz, piwnica. Pełne umeblowanie oraz sprzęt AGD . Wszędzie blisko - szkoła - bankomat - kościół - sklepy. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Rewalu to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. W pobliżu liczne lasy - Cisza i Spokój. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Urocze Mieszkanie 58 m2 - Piwnica – Balkon
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

309 000 | 58 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 310/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie - 3 pokojowe w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni całkowita 57.90 m2 znajdujące się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego - częściowo wyposażone. Nowa instalacja elektryczna, wodno - kanalizacyjna. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.502562440 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, korytarz - balkon - piwnica Czynsz 545 zł - ogrzewanie, woda, wywóz śmieci,fundusz remontowy 80 zł. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, szkoła, przedszkole. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowa Kawalerka 28 m2 – Blisko Morza
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Mrzeżyno,

169 000 | 28 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 309/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni całkowitej 27.90 m2 położona na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym. Kawalerka bezczynszowa położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Mrzeżyna. Blok wybudowany w 1980 roku - na osiedlu cisza i spokój. Do miejscowości Trzebiatów 4 kilometry. Klucze wyłącznie w naszym biurze - Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzi - pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój - piwnica. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Ogrzewanie piecem gazowym 2 - obiegowym. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe 81 m2 Z Działką Centrum Golczewa
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Golczewo,

295 000 | 82 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 308/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkanie położone w centrum w Golczewa. Nieruchomość o powierzchni 81,5 m2 znajduje się na piętrze domu 2-rodzinnego. Budynek wybudowany w 1930 roku metodą tradycyjną wykonany z cegły pełnej, okna plastikowe, centralne ogrzewanie oraz ciepła woda - piec na paliwo stałe (istnieje możliwość podłączenia się do sieci gazowej). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Mieszkanie do odświeżenia - częściowo umeblowane - bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje ( w tym jeden z dużym balkonem 10 m2 ) , kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, kotłownia, duża piwnica (42 m2), duży strych nad mieszkaniem z możliwością dalszej adaptacji. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Polo Market, apteka, szkoła, przystanek autobusowy, bankomat, ośrodek zdrowia, jezioro. W cenę nieruchomości wliczona jest również działka ( pełna własność ) na terenie posesji o powierzchni 153 m2 widoczna na jednym ze zdjęć. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393. Golczewo jest położone w południowo-zachodniej części Równiny Gryfickiej. W granicach administracyjnych miasta znajdują się dwa większe zbiorniki wodne: Jezioro Okonie i Jezioro Szczucze, przez które przepływa rzeka Niemica. Główna zabudowa Golczewa mieści się na wschodnich brzegach obu jezior. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Pobierowo to zaledwie 35 minut spokojnej jazdy. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Duże 3 pokoje - Dziwnów - 300m od plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

905 000 | 78 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 307/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 78,4m2 położone na parterze domu 4 rodzinnego w Dziwnowie. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Dziwnowa zaledwie 300 metrów od plaży. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Jeden pokuj z wyjściem na ulicę w sezonie letnim pełni funkcję sklepiku. Ogrzewanie gazowe lub elektryczne. Czynsz do wspólnoty to 110zł ( fundusz remontowy }. Do mieszkania przynależy mała piwnica, stryszek oraz komórka lokatorska. Podwórze jest ogrodzone, wjazd na teren posesji przez bramę zamykaną na pilota. Miejsca parkingowe w podwórzu tylko dla mieszkańców budynku, nieprzydzielane. Położenie w centrum Dziwnowa z możliwością zarabiania w sezonie letnim czyni tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Cerkwica Przestronne mieszkanie 12 km od morza
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Cerkwica,

209 000 | 52 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 305/STN/OMS

W naszej ofercie przestronne mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą w miejscowości Cerkwica . Miejscowość położona 12 km do morza Rewal - Niechorze Mieszkanie słoneczne położone na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym. Powierzchnia całkowita mieszkania to 52 metry. W jego skład wchodzą: - salon z balkonem francuskim - pokój - oddzielnie kuchnia -łazienka z wanną, wc - przestronny przedpokój Lokal mieszkalny ogrzewany jest z sieci miejskiej. Woda ciepła z bojlera elektrycznego Miesięczny czynsz , C.O , fundusz remontowy wynosi 540 złotych. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko znajdują się sklepy osiedlowe , przedszkole , szkoła podstawowa , przychodnia zdrowia , apteka , przystanek. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Zapraszam do prezentacji. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 601773442 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Niski Czynsz – Kawalerka 24 m2 – Parter
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Goleniów,

235 000 | 24 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 304/STN/OMS

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24.18 m2 położone na parterze w bloku wielorodzinnym- wybudowanym w 1990 roku. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w cichym centrum Goleniowa. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 502562440 Czynsz około 300 zł - przekazywany do spółdzielni - fundusz remontowy, woda, śmieci. Nieruchomość składa się jednego pokoju , kuchni , łazienki z wc - piwnica. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Atrakcyjny apartament w Międzyzdrojach
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

805 000 | 43 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 303/STN/OMS

Oferujemy Państwu zakup słonecznego, przestronnego apartamentu w Międzyzdrojach Bel Mare by Prestige, Główną ideą kompleksu jest mieszkanie, wypoczynek , zarobek. w ramach kompleksu jest dostęp do przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowych. Na terenie inwestycji basen, strefa zieleni, wodny Fun Park, wewnętrzna siłownia, całodobowa recepcja, restauracja. Do plaży zaledwie 350m. Możliwość oddania apartamentu dla operatora, który będzie zarządzał wynajmem krótkoterminowym. Możliwość dokupienia miejsca postojowego w kwocie 50 000 zł W skład pięknego apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz balkon z południową ekspozycją. Lokal wykończony z wysokiej jakości materiałów, w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęty RTV i AGD. Na podłodze panele oraz terakota W bliskiej odległości deptak, parki, plaża, sklepy, usługi, bary, przychodnia. Zapraszam na prezentację. Lokalizacja bardzo atrakcyjna - bliskość plaży oraz lasów Wolińskiego Parku Narodowego czyni ofertę niezwykle ciekawą. Zapraszam do prezentacji. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 601773442 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

4 Pokoje – 83,40 m2 – Parter – Ogródek – Taras
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Goleniów,

599 000 | 83 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 302/STN/OMS

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 83,40 m2 położone na parterze w domu wielorodzinnym wybudowanym w 1970 roku. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w cichym centrum Goleniowa. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 502562440 Mieszkanie sprzedawane z całym umeblowaniem. Czynsz to zaledwie 570 złotych - fundusz remontowy - śmieci. Prąd - woda wedle wskazań licznika - podatek od nieruchomości. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni , łazienki oraz korytarz, piwnica, taras z ogródkiem do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze 18 m2. Wiata na drzewo. Ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym. Wszędzie blisko. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Urocze 2 Pokoje – 49.50 m2 – Działka - Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stuchowo,

269 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 300/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone 17 kilometrów od Kamienia Pomorskiego, gmina Świerzno w Stuchowie. Nieruchomość o powierzchni 49.50 m2 znajdujące się na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - częściowo umeblowane. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz, piwnica. Ogrzewanie gazowe - wspólnota mieszkaniowa. Niski czynsz 350 zł - woda, ogrzewanie, śmieci,remontowe. Wraz z mieszkaniem sprzedawane jest pomieszczenie gospodarcze - możliwość przerobienia na garaż. Dodatkowo w cenie działka ogrodowa 700 m2. W pobliżu liczne lasy, kościół, sklepy ,poczta, szkoła. Do najbliższej plaży w Pobierowie 12 kilometrów - zaledwie 15 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Apartament 50 metrów od plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

429 000 | 18 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 295/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż apartament 1 pokojowy o powierzchni użytkowej 18m2 położone na 1 piętrze w apartamentowcu w Międzyzdrojach. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Apartament znajduje się zaledwie 50 metrów od plaży. Pokój wyposażony w rozkładaną 2-osobową kanapę, łóżko piętrowe, komodę i telewizor. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę indukcyjną i czajnik. Przedpokój z dużą dwudrzwiową szafą . Czynsz wynosi zaledwie 220 zł miesięcznie. W apartamencie zostało zastosowane indywidualne elektryczne podgrzewanie wody. Do apartamentu przynależy balkon wyposażony w meble wypoczynkowe oraz sprzęt plażowy. Położenie w centrum Międzyzdrojów blisko plaży czyni tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Mieszkanie 3 pokoje Kamień Pomorski
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

359 000 | 62 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 294/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 62,44m2 położone na 2 piętrze w Kamieniu Pomorskim. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc , balkonu oraz dużego korytarza. Mieszkanie w stanie dobrym. Do mieszkania przynależy piwnica 8m2. Czynsz do wspólnoty to 670zł (ogrzewanie, fundusz remontowy, woda ciepła i zimna, śmieci sprzątanie klatki schodowej ). Wszędzie blisko - sklepy, szkoła, PKS, stadion miejski. Do najbliższej plaży w Dziwnówku jest zaledwie 7 km. Położenie w centrum Kamienia czyni tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Idealne – Duże – Przytulne – 72 m2 – Cisza i Spokój
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

479 000 | 72 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 292/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku wielorodzinnym w Nowogardzie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 72,20 m2 - piwnica. Po kapitalnym remoncie - elektryka oraz instalacja wodno kanalizacyjna. Do zamieszkania od zaraz - umeblowanie częściowe. Czynsz to zaledwie 700 zl w skład którego wchodzi - ogrzewanie, ciepła woda, śmieci; fundusz remontowy. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 502562440 W skład którego wchodzą 4 pokoje, kuchnia,łazienka,wc oddzielne,przedpokój, piwnica. Mieszkanie położone w bliskim centrum Nowogardu. Miejscowość bardzo atrakcyjna ( jezioro, ośrodek zdrowia, szkoła, supermarkety ). Wszędzie blisko - trasa Szczecin - Gdańsk. Gorąco polecam, oferta godna uwagi. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.502562440 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.