-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Segment Domu – Spokojna Okolica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

75 000 | 42 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 226/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż segment domu w spokojnej okolicy położony 15 minut spokojnej jazdy od miejscowości Trzebiatów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 42 m2 dodatkowo 30 m2 poddasze - wybudowana solidnym stylem niemieckim w 1950 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393. Zielona okolica szczególne miejsce dla osób starszych i dzieci. Do lokalu mieszkalnego przynależy działka oraz pomieszczenie gospodarcze 20 m2. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie bezczynszowe, umiejscowione w pięknej okolicy, częściowo do remontu, nowe plastikowe okna, instalacja elektryczna. Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania - prąd, woda czynią ofertę bardzo atrakcyjną Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506444393 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulne 2 Pokoje – Blisko Morza
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

189 000 | 43 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 225/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,08 m2 w stanie do odświeżenia , położone na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Blok wybudowany w 1990 roku - na osiedlu cisza i spokój. Klucze wyłącznie w naszym biurze - Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.511573612 Nieruchomość umiejscowiona w nadmorskiej miejscowości Kołczewo - do plaży w Wisełce to zaledwie 2 kilometry - liczne Jeziora. W skład nieruchomości wchodzi - 2 x pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój - balkon, piwnica. Czynsz to zaledwie 430 zł w skład którego wchodzi ogrzewanie, zimna woda, fundusz remontowy, śmieci,korespondencja. Liczne miejsca parkingowe - klatka monitorowana - meble kuchenne w cenie. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą - pole golfowe, szkoła,kościół liczne sklepy. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Apartament 23m2 Międzywodzie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzywodzie,

159 000 | 23 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 224/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż apartament 1 pokojowy o powierzchni użytkowej 22,84m2 położony na 2 piętrze w nadmorskiej miejscowości Międzywodzie. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, oraz łazienki z wc ( osobne wejście ). Apartament położony w samym centrum miejscowości około 300 metrów od plaży. Apartament wymaga odświeżenia. Czynsz do wspólnoty to zaledwie 120zł ( śmieci, fundusz remontowy ). Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Położenie tak blisko morza oraz niska cena czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Urocze 38,5 m2 – W Pełni Wyposażone – Blisko Morza
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnówek,

419 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 223/STN/OMS

Na sprzedaż piękne mieszkanie - komfortowo i w pełni wyposażone usytuowane blisko morza. Powierzchnia 38,50 m2 do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze - blok wybudowany w 2015 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. Czynsz to zaledwie 120 złotych - śmieci, sprzątanie klatki - ogrzewanie piecem gazowym dwubiegowym. W skład nieruchomości wchodzą dwa pokoje w tym sypialnia, łazienka z wc oraz korytarz, balkon, piwnica. Do plaży to zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Osiedle posiada liczne miejsca parkingowe . Dziwnówek jest miejscowością uzdrowiskową - liczne ścieżki rowerowe - do zalewu do jedyne 400 metrów w linii prostej`. Liczne sklepy - stragany - bankomat - postój taksówek. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe Mieszkanie 2 Pokojowe – 58 m2 – Pas Nadmorski
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

| 57 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 222/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne bezczynszowe mieszkanie położone zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. Działka wspólna - pomieszczenie gospodarcze - własny ogródek 2 ary. Ogrzewanie gazowe 2 - obiegowe. Działka wspólna 441 m2 -Pełne wyposażenie w cenie Mieszkanie po remoncie - bez wkładu własnego - do zamieszkania od zaraz. Dużym atutem tego mieszkania są niskie koszty utrzymania. Nieruchomość o powierzchni 57,30 m2 znajdująca się na parterze domu 4 rodzinnego. Rok budowy - lata pięćdziesiąte. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Wszędzie blisko - do plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Tani Apartament Wisełka
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wisełka,

249 000 | 36 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 221/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż apartament 1 pokojowy o powierzchni użytkowej 35,7m2 położony w suterenie apartamentowca w cichej nadmorskiej miejscowości Wisełka. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe. Apartament położony jest w kompleksie z basenem, sauną, oraz placem zabaw dla dzieci. Czynsz wynosi 15zł za 1m2 (zaliczka na ciepłą wodę, na zimną, na ogrzewanie, oświetlenie całego terenu, śmieci, utrzymanie basenu latem i sauny, fundusz remontowy). Położenie w otulinie Wolińskiego Parku Krajobrazowego blisko morza czyni tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Istnieje możliwość podpisania umowy operatorskiej z firmą profesjonalnie zajmującą się wynajmem apartamentów i zarabiania bez udziału własnego. Do morza jest zaledwie 10 minut spacerkiem. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Urocza Kawalerka 18.20 m2 – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MOSTY,

97 000 | 18 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 220/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłą i słoneczną kawalerkę w miejscowości Mosty. Nieruchomość o powierzchni 18,20 m2 znajdująca się na parterze bloku wielorodzinnego. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład nieruchomości wchodzą 1 pokój, kuchnia ,łazienka z wc, korytarz oraz piwnica. Pełne umeblowanie w cenie - sprzęt RTV - AGD. Czynsz to zaledwie 110 zł miesięcznie - ogrzewanie, ciepła oraz zimna woda. Nieruchomość położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Goleniowa- liczne połączenia autobusowe - blisko Port Lotniczy. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem a zarazem szybkim dostępem wszystkich wygód miasta. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Mieszkanie z Budynkiem Gospodarczym Maszewo Okolica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Jenikowo,

140 000 | 57 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 219/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe trzypokojowe mieszkanie oraz budynek gospodarczy 65 m2 położony 10 minut spokojnej jazdy od miejscowości Maszewo. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393. Nieruchomość wybudowana w1945 roku o powierzchni całkowitej 57 m2. W skład nieruchomości wchodzą trzy pokoje ( jeden z balkonem ), otwarta kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz kotłownia. Okna plastikowe, centralne ogrzewanie piecem na paliwo stałe. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Nieruchomość do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego. Cisza i spokój są dodatkowym atutem położenia nieruchomości. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Słoneczne 2 Pokoje Golczewo
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Golczewo,

219 000 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 218/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkanie blisko centrum w Golczewie. Nieruchomość o powierzchni 45,8 m2 znajduje się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego. Blok wybudowany w 1990 roku - spokojna okolica szczególnie dla osób starszych i dzieci. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Mieszkanie o wysokim standardzie bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje (w tym jeden z balkonem) , kuchnia , łazienka, oddzielne wc, korytarz oraz piwnica. Częściowe wyposażenie mieszkania w cenie. Czynsz to zaledwie 450 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - centralne ogrzewanie, ciepła, zimna woda, remontowe, sprzątanie klatki, śmieci. Jeszcze w tym roku budynek ma być ocieplony, nowa elewacja. Nieruchomość położona blisko centrum - pas nadmorski. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Polo Market, Dino, apteka, szkoła, przystanek autobusowy, bankomat, ośrodek zdrowia około 400 m. Do plaży to zaledwie 450 metrów. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

3 Pokoje / Garaż / Działka Nowogard
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

279 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 217/STN/OMS

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 58,6 m 2 położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojnej okolicy Nowogardu. Istnieje również możliwość zakupu murowanego garażu oraz zabudowanej działki 500 m2 (domek 30 m2) nieopodal bloku. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Czynsz to zaledwie 500 zł miesięcznie przekazywany do spółdzielni - zimna/ciepła woda, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy ,wywóz śmieci, sprzątanie klatki. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni , łazienki z WC oraz korytarza ,do mieszkania przynależy piwnica. Częściowe umeblowanie oraz sprzęty w cenie, do zamieszkania od zaraz,. Nieruchomość umiejscowiona w spokojnej cichej okolicy, blisko kościół, szkoła, sklepy, przedszkole. Miejscowość położona przy trasie numer 6 Szczecin - Gdańsk. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Mieszkanie 64m2 Kamień Pomorski
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

196 000 | 64 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 216/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64m2 położone na parterze budynku kilkunastorodzinnego w cichym miejscu Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie z osobnym wejściem. Do mieszkania przynależy również mały ogródek oraz garaż blaszany. Mieszkanie do remontu, łazienka do generalnego remontu. Ogrzewanie kominkiem lub gazem ( instalacja gazowa przy budynku ). Mieszkanie usytuowane w spokojnej części Kamienia Pomorskiego. Do najbliższej plaży w Dziwnówku jest zaledwie 6 km. Atrakcyjna cena, spokojna okolica czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Urocze Mieszkanie 42 m2 – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

490 000 | 42 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 214/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym o powierzchni 42 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - wyposażenie w cenie - oprócz RTV i AGD. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzi duży pokój, kuchnia z aneksem kuchennym oraz łazienka z wc - piwnica Czynsz to zaledwie 500 zł w skład którego wchodzi ogrzewanie, ciepła woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki. Wszędzie blisko - promenada 900 metrów, do plaży to zaledwie 950 metrów. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Apartament 41m2 Wisełka
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wisełka,

559 000 | 41 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 213/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż apartament 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 41m2 położony na 1 piętrze w w cichej nadmorskiej miejscowości Wisełka. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, oraz 2 balkonów ( około 25m2 ). Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe oraz piwnica 10m2 Apartament położony jest w kompleksie z basenem, sauną, oraz placem zabaw dla dzieci. Apartament w pełni wyposażony. Położenie w otulinie Wolińskiego Parku Krajobrazowego blisko morza czyni tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Istnieje możliwość podpisania umowy operatorskiej z firmą profesjonalnie zajmującą się wynajmem apartamentów i zarabiania bez udziału własnego. Do morza jest zaledwie 10 minut spacerkiem. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wysoki Standard 52 m2 – W Pełni Wyposażone – Blisko Morza
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnówek,

393 000 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 212/STN/OMS

Na sprzedaż piękne mieszkanie - komfortowo i w pełni wyposażone usytuowane blisko morza. Powierzchnia 52,64 m2 do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze - blok wybudowany w 2015 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. Czynsz to zaledwie 157 złotych - woda, śmieci, sprzątanie klatki - ogrzewanie piecem gazowym dwubiegowym. W skład nieruchomości wchodzą dwa pokoje w tym sypialnia, łazienka z wc oraz korytarz, balkon, piwnica. Do plaży to zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Osiedle posiada liczne miejsca parkingowe . Dziwnówek jest miejscowością uzdrowiskową - liczne ścieżki rowerowe - do zalewu to jedyne 400 metrów w linii prostej`. Liczne sklepy - stragany - bankomat - postój taksówek. Zejście plażowe jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe Mieszkanie 47 m2 – Pas Nadmorski
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

119 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 204/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 47 m2 położone na pierwszym piętrze w bloku 7 rodzinnym. Mieszkanie do odświeżenia. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka - wc , piwnica , wspólna suszarnia. Piec do ogrzewania centralnego w kuchni - mieszkanie ocieplone. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze 20 m2, dwa razy garaż murowany oraz trzy działki rolne. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plaży to zaledwie 20 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Słoneczne 4 Pokoje – 79,30 m2 – Balkon – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

384 000 | 79 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 200/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym w Nowogardzie. Nowe budownictwo - cisza i spokój Mieszkanie o powierzchni całkowitej 79,30 m2. Komfortowe do zamieszkania od zaraz - umeblowanie w cenie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład którego wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, korytarz plus balkon, piwnica, Czynsz 670 złotych przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej - ogrzewanie, ciepła woda,śmieci, sprzątanie klatki, fundusz remontowy,domofon. Nowe pokrycie dachu - elewacja, ocieplenie oraz instalacja elektryczna - kablówka, światłowód. Blok położony w bliskim centrum Nowogardu. Miejscowość bardzo atrakcyjna ( jezioro, ośrodek zdrowia, szkoła, supermarkety ). Wszędzie blisko - trasa Szczecin - Gdańsk. Gorąco polecam, oferta godna uwagi. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.