-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Świetna Cena – Mieszkanie 3 Pokojowe - Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

295 000 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 392/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 53,30 m2 usytuowana na parterze w szeregowcu wybudowany w 1980 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, aneks kuchenny ,łazienka z wc, korytarz, garaż blaszany - mały ogródek. Czynsz to zaledwie 300 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - remontowe ,wywóz śmieci , kanalizacja. Częściowe umeblowanie. Ogrzewanie piec węglowy plus kominek elektryczny. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Okazja Skrajny Segment – Mieszkanie Bezczynszowe
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stuchowo,

239 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 391/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 20 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 68.40 m2 położone na parterze w domu 6 rodzinnym. Mieszkanie do o zamieszkania od zaraz - częściowe umeblowanie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka - wc , strych - małe podwórko. Garaż murowany z tyłu domu. Ogrzewanie centralne plus kominek w salonie. Nowy dach - instalacja elektryczna oraz wodno - kanalizacyjna. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plaży to zaledwie 20 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Parter Mieszkanie 63.5 m2 – Trzy Pokoje – Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wysoka Kamieńska ,

299 000 | 64 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 390/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Wysokiej Kamieńskiej. Nieruchomość o powierzchni 63.5 m2 znajdująca się na parterze bloku wielorodzinnego. Blok wybudowany w 1985 roku - spokojna okolica szczególnie dla osób starszych i dzieci. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573 612 Mieszkanie bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia , łazienka z wc, balkon, 2 x piwnica. Garaż blaszany 50 metrów od bloku. Czynsz to 900 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty - remontowe ,wywóz śmieci, ogrzewanie, woda, sprzątanie klatki. Zostaje do opłacenia tylko prąd. Generalny remont w 2017 roku - nowa instalacja elektryczna - wodno - kanalizacyjna. Częściowe wyposażenie w cenie. W pobliżu znajduje się sklep . kościół , szkoła podstawowa , PKP. Do plaży nad jeziorem 10 kilometrów. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej 30 kilometrów. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulne Mieszkanie Nad Zalewem – 47 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

349 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 389/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 46,86 m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1990 roku. Do zamieszkania od zaraz - częściowe wyposażenie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka z wc,korytarz, balkon. Niski czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to zaledwie 500 zł - ciepła woda, fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatki, ogrzewanie. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum Kamienia Pomorskiego - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulne - Bezczynszowe 2 pokoje – 39,20 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stepnica,

280 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 388/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 39,20 m2 położone na parterze w bloku wielorodzinnym - w cichym miejscu Stepnicy. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 W skład mieszkania wchodzą dwa słoneczne pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój - 2 x piwnica. Garaż murowany 50 metrów od mieszkania. Niskie koszty utrzymania - częściowe umeblowanie. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - ogrzewanie gazowe. W pobliżu plac zabaw - idealne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Kąpielisko , Sklepy. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej 40 minut spokojnej jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Po kapitalnym Remoncie - Mieszkanie 63 m2 – Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

379 000 | 63 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 386/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 63 m2 znajduje się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego. Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego - po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, korytarz, piwnica. Wspólnota - czynsz 300 zł - fundusz remontowy, śmieci , zaliczka na wodę. Ogrzewanie piecem gazowym 2 obiegowym - mieszkanie ciepłe - niskie koszty ogrzewania o okresie zimowym. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, szkoła, przedszkole. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Duże Umeblowane Mieszkanie 67.90 m2 – Balkon - Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Rewal,

249 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 385/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Rewala. Do zamieszkania od zaraz. Częściowe wyposażenie w cenie. Mieszkanie o powierzchni 67.90 m2 położone na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Czynsz to zaledwie 800 zł płacony do spółdzielni - ogrzewanie,fundusz remontowy, wywóz śmieci - możliwość odłączenia się od spółdzielni. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka - wc , przedpokój , balkon, piwnica. Szkoła - apteka - sklepy - kościół - przedszkole - przychodnia - bankomat - wszędzie blisko. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przytulne Mieszkanie 2 Pokoje – 35,55 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Gryfice ,

235 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 384/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 35.55 m2 usytuowane na parterze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - po remoncie. Czynsz 260zł w skład wchodzi centralne ogrzewanie ,fundusz remontowy. Nieruchomość położona w cichym centrum Gryfic - wszędzie blisko Rok budowy lata 1985. KLUCZE w naszym biurze - na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, korytarz. Wszędzie blisko - szkoła - bankomat - kościół - sklepy. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Rewalu to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. W pobliżu liczne lasy - Cisza i Spokój. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem Tel. 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Wysoki Standard M3 – 52 m2 nad Rzeką Dziwną – Blisko Plaża
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

585 000 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 380/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bliskim centrum Dziwnowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,64 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym - wybudowany 1980 rok. Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, piwnica - 3 m2. Pełne wyposażenie w cenie. Miesięczny koszt utrzymania jest bardzo niski - to czynsz w wysokości zaledwie ok.500 odprowadzany do wspólnoty mieszkaniowej. Czynsz zawiera zaliczkę na zimną i ciepłą wodę,ogrzewanie, kanalizację, śmieci, ścieki, sprzątanie klatki schodowej, fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych. Liczne miejsca parkingowe. Do najbliższej plaży to zaledwie 800 metrów - rzeka Dziwna 100 metrów. Nieruchomość położona w Bliskim centrum Dziwnowa - pas nadmorski. Wszędzie blisko: markety, sklepy, urzędy, CPN. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Parter – Mieszkanie do remontu - 61 m2 - Balkon
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów ,

279 000 | 61 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 378/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w bliskim centrum w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,40 m2 znajduje się na parterze bloku wielorodzinnego. Do remontu - własna aranżacja Mieszkanie w cichej okolicy. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, korytarz, balkon, piwnica. Wspólnota - czynsz 600 zł - fundusz remontowy, śmieci , zaliczka na wodę,ogrzewanie. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, szkoła, przedszkole. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Parter M3 59m2 Nad Rzeką Dziwną – Blisko Plaża
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

547 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 376/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bliskim centrum Dziwnowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 59 m2 znajdujące się na parterze bloku wielorodzinnego - wybudowany 1980 rok. Do zamieszkania od zaraz bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, piwnica - 3 m2. Wyposażenie kuchni oraz łazienki w cenie. Miesięczny koszt utrzymania jest bardzo niski - to czynsz w wysokości zaledwie ok.600 odprowadzany do wspólnoty mieszkaniowej. Czynsz zawiera zaliczkę na zimną i ciepłą wodę,ogrzewanie, kanalizację, śmieci, ścieki, sprzątanie klatki schodowej, fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych. Liczne miejsca parkingowe. Do najbliższej plaży to zaledwie 800 metrów - rzeka Dziwna 100 metrów. Nieruchomość położona w Bliskim centrum Dziwnowa - pas nadmorski. Wszędzie blisko: markety, sklepy, urzędy, CPN. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Po Kapitalnym Remoncie 49 m2 – 2 x piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiatów ,

333 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 375/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe 5 minut spokojnej jazdy od centrum Trzebiatowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 49,07 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - częściowo wyposażone. Czynsz to zaledwie 320 złotych - śmieci - fundusz remontowy. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz, 2 x piwnica. Ogrzewanie oraz ciepłej wody - piec gazowy 2 obiegowy. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, szkoła przedszkole. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Duża Kawalerka - Cisza i Spokój
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stuchowo,

130 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 370/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest przytulne, słoneczne, częściowo wyremontowane 30 metrowe mieszkanie częściowo wyposażone położone na 3 piętrze bloku wielorodzinnego w miejscowości Stuchowo. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Czynsz to zaledwie 300 zł miesięcznie przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej - remontowe, wywóz śmieci, centralne ogrzewanie, ciepła woda. Mieszkanie składa się z dużego pokoju , kuchni, łazienki z WC , przedpokoju oraz piwnicy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Blok przeszedł generalny remont - nowe pokrycie dachu oraz nowa elewacja, klatki schodowe, instalacja gazowa rozprowadzona w budynku. Mieszkanie bez wkładu własnego do zamieszkania od zaraz. W miejscowości znajduje się Szkoła Podstawowa, sklepy, Orlik, plac zabaw. Atrakcyjna cena, spokojna okolica czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe Mieszkanie 54,30 m2 – Pas Nadmorski
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

199 000 | 54 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 368/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 54,30m2 położone na parterze w domu 8 rodzinnym. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - umeblowane. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka - wc , strych. Ogrzewanie centralne - oddzielne pomieszczenie. Do mieszkania przynależy korzystanie z działki 410 m2 z garażem murowanym. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim - do plaży to zaledwie 20 minut spokojnej jazdy. Cisza i spokój czyni tą ofertę atrakcyjną. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Przestronne Mieszkanie 49,82 m2 – Okazja
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

365 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 365/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 49,82 m2 znajdujące się na parterze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1975 roku. Do zamieszkania od zaraz - wyposażenie kuchni e cenie. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , kuchnia, łazienka z wc, korytarz , piwnica. Niski czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to zaledwie 350 zł - woda, fundusz remontowy, śmieci - ogrzewanie gazowe 2 obiegowe. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w centrum Kamienia Pomorskiego - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

3 Pokoje Osiedle Bema Nowogard
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

290 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 358/STN/OMS

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 59 m 2 położone na drugim piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Bema w Nowogardzie.. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Czynsz to zaledwie 80 zł od osoby miesięcznie przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej. Nieruchomość składa się z trzech pokoi ( w tym jeden z balustradą francuską ), kuchni , łazienki z WC oraz korytarza ,do mieszkania przynależy piwnica. Budynek po remoncie - elewacja, dach. Częściowe umeblowanie oraz sprzęty w cenie, do remontu,. Nieruchomość umiejscowiona w spokojnej cichej okolicy, blisko kościół, szkoła, sklepy, przedszkole, plac zabaw. Miejscowość położona przy trasie numer 6 Szczecin - Gdańsk. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.