-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Działki Budowlane Wolin Okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

wolin,

105 000 | 1500 m2
nr oferty: 458/STN/OGS

Zespół czterdziestu działek z drogą wewnętrzną położony zaledwie pięć minut spokojnej jazdy od miejscowości gminnej Wolin oddalonej od morza o 18 km ( Międzyzdroje ) i tylko o 500 m od rzeki Dziwna. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Maksymalny procent zabudowy do 15% powierzchni działki, parter z poddaszem użytkowym. Dostęp do drogi utwardzonej, prąd w drodze przy działce, woda ( studnia ), szambo. Bliskość rzeki Dziwnej oraz Zalewu Szczecińskiego czyni tą ofertę atrakcyjną. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 506 444 393 Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Rzeka Dziwna, Przystań Jachtowa. Wolin jest przybrzeżna wyspą stanowiąca południowy brzeg Zatoki Pomorskiej. Od stałego lądu oddzielona jest cieśniną Dziwną i Zalewem Szczecińskim, a od wyspy Uznam - cieśniną Świną. Ludność zajmuje się rolnictwem, rybołówstwem oraz czerpie dochody z turystyki. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

DZIAŁKA Z NOWOCZESNYM DOMKIEM LETNISKOWYM
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Grodzisk Wielkopolski,

95 000 | 400 m2
nr oferty: 457/STN/OGS

DZIAŁKA Z DOMKIEM LETNISKOWYM Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zadbanej działki z domem letniskowym całorocznym o powierzchni 35m2. POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość położona w obszarze wiejskim na terenie ogródków działkowych. Działka o powierzchni 400 m2 z łatwym dostępem do infrastruktury centrum Grodziska Wielkopolskiego. W pobliżu tereny zielone do rekreacji, pola i lasy, blisko na grzyby. NAJBLIŻSZE OTOCZENIE: Sąsiadującą zabudowę stanowią domy wolnostojące letniskowe. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: salon (12 m2), kuchnia (12 m2), łazienka (2 m2), Taras ( 11,5 m2). OPIS: Domek wykonany systemem tradycyjnym, ściany murowane ocieplone. Dach ocieplony podwójnie ( papa + ondulina ).W łazience znajduje się prysznic i WC. Pełne umeblowanie w domu. MEDIA: Dom wyposażony w następujące media: prąd (ogrzewanie elektryczne), woda miejska, szambo. DODATKOWO: Oczko wodne na działce. ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - bardzo spokojna okolica, - nie wymaga nakładów finansowych, - duża część działki do zagospodarowania na własne potrzeby, - działka połączoną z drogą utwardzoną, - dom w stanie do zamieszkania, Zapraszam do galerii na wycieczkę urokliwych wnętrzach! Pytania odnośnie oferty proszę kierować pod numer 518456776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Okazja - Niepowtarzalna Działka 1678 m – 300 m do Zalewu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

169 000 | 1678 m2
nr oferty: 456/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolna położona zaledwie 2 minuty spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego - Cisza i Spokój. Powierzchnia działki 1678 m2 - dostęp do drogi gminnej. Działka usytuowana 300 metrów do Zalewu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - prąd,woda, kanalizacja, gaz niedaleko działki. Bez problemu zostaną wydane warunki zabudowy - obręb Miasta. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 6 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działki 6200 m2 z Halą Produkcyjną
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wysoka Kamieńska,

260 000 | 6200 m2
nr oferty: 455/STN/OGS

Na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 6200 m2. Na jednej z nich znajduje się hala produkcyjna o powierzchni 400 m2 oraz pomieszczenia socjalno - biurowe. Ogromną zaletą obiektu jest lokalizacja, tylko 5 minut jazdy do drogi ekspresowej S-3. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Warunki naturalne i atrakcje przyrodnicze czynią raj dla wędkarzy, grzybiarzy oraz amatorów turystyki pieszej, rowerowej i wodnej. Cicha i spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku, ruchu samochodów to nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku, idealne miejsce do prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego. Oferta idealna dla osób poszukujących bliskości morza oraz jezior, a zarazem ceniąca sobie spokój i bliskość z dziką naturą. Piękne położenie w cichym i spokojnym miejscu, a zarazem w niedalekiej odległości od plaży czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

OKAZYJNA ŁĄKA NA SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Terespol,

17 000 | 2300 m2
nr oferty: 454/STN/OGS

ŁĄKA NA SPRZEDAŻ. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży łąki trwałej o powierzchni 0,23HA w Terespolu gm. Rakoniewice. Klasa ziemi IVa. POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość położona jest przy kanale Obry. Działka położona przy drodze polnej NAJBLIŻSZE OTOCZENIE: Dookoła Łąki i pola. MEDIA I WYMIARY: Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - bardzo spokojna okolica, - bliskość miasta Rakoniewice ok 8 km, - łąka gotowa do sprzedaży. Pytania odnośnie oferty proszę kierować pod numer 518456776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

WYJĄTKOWA DZIAŁKA LETNISKOWA Z DOMKIEM
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Radomierz,

210 000 | 420 m2
nr oferty: 453/STN/OGS

DZIAŁKA Z DOMKIEM LETNISKOWYM Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zadbanej działki z domem letniskowym całorocznym. POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość położona w obszarze wiejskim w drugiej linii od linii brzegowej od jeziora przemęckiego. Działka o powierzchni 420 m2 z łatwym dostępem do infrastruktury centrum Wolsztyna. W pobliżu tereny zielone do rekreacji. NAJBLIŻSZE OTOCZENIE: Sąsiadującą zabudowę stanowią domy wolnostojące letniskowe. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Piwnica: brak Parter: salon (17,3 m2), sypialnia ( 8 m2), kuchnia ( 9,5 m2), łazienka (2,7 m2), Taras ( 8,9 m2), Kuchnia letnia (3,4 m2), Pomieszczenie gospodarcze ( 5,2 m2). OPIS: Domek wykonany systemem kanadyjskim, ściany drewniane wewnątrz i na zewnątrz ocieplone wełną mineralną ( 50 mm) i folię przeciwwietrzną. Z tyłu kuchni jest pomieszczenie gospodarcze gdzie jest butla gazowa, bojler elektryczny 60L oraz hydrofor. W łazience znajduje się prysznic i WC. Na tarasie rolety zewnętrzne. Dach pokryty papą dwukrotnie ( pomiędzy papą wełna mineralna). Pełne umeblowanie w domu. MEDIA: Dom wyposażony w następujące media: prąd (ogrzewanie elektryczne), woda miejska, szambo plastikowe 4,8m (rury plastikowe), gaz. DODATKOWO: Dodatkowo na działce pomieszczenie gospodarcze. ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - bardzo spokojna okolica, - nie wymaga nakładów finansowych, - duża część działki do zagospodarowania na własne potrzeby, - duży potencjał budynku gospodarczego, - dom w stanie do zamieszkania, - 3 miejsca parkingowe. Zapraszam do galerii na wycieczkę urokliwych wnętrzach! Pytania odnośnie oferty proszę kierować pod numer 518456776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

DZIAŁKA BUDOWLANO - PRZEMYSŁOWA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Maksymilianowo,

157 500 | 3000 m2
nr oferty: 452/STN/OGS

DZIAŁKA BUDOWLANO - PRZEMYSŁOWA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki w Maksymilianowie. Lp. Powierzchnia m2 Cena PLN 1 3000 150 000,00 2 8000 280 000,00 POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka położona przy drodze asfaltowej. NAJBLIŻSZE OTOCZENIE: Sąsiadującą zabudowę stanowią domy jednorodzinne. MEDIA I WYMIARY: Woda miejska, światłowód, prąd i gaz - w drodze gminnej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - bardzo spokojna okolica, - bliskość miasta Kościan ok 10 km, - utwardzona droga oraz dostęp do pełnego uzbrojenia, - możliwość przydomowej oczyszczalni - dofinansowanie poprzez Gminę, - działka gotowa do sprzedaży. Pytania odnośnie oferty proszę kierować pod numer 518456776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowy Jaromierz,

69 990 | 1400 m2
nr oferty: 451/STN/OGS

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki w Nowy Jaromierz. Lp Powierzchnia m2 Cena PLN 1 1400 69 990,00 2 1300 65 400,00 POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość położona w sąsiedztwie lasów i domu jednorodzinnego. Działka położona przy drodze polnej, która jest drogą gminną (blisko do drogi utwardzonej - asfaltowej). NAJBLIŻSZE OTOCZENIE: Sąsiadującą zabudowę stanowią nowe domy wolnostojące oraz pola uprawne. MEDIA I WYMIARY: Woda miejska i gaz - w drodze gminnej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - bardzo spokojna okolica, - bliskość miasta Kargowa ok 7 km, - jezioro wilcze oraz orchowe ok 6 km, - utwardzona droga oraz dostęp do pełnego uzbrojenia, - działka gotowa do sprzedaży Pytania odnośnie oferty proszę kierować pod numer 518456776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka 1406 m – Ogrodzona – 150 m do Zalewu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

350 000 | 1406 m2
nr oferty: 450/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 3 minuty spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Powierzchnia działki 1406 m2 - ogrodzona betonowym opłotem. Działka usytuowana 150 metrów do Zalewu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Media - prąd,woda przy sąsiedniej działce - szambo. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 6 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Ustawna Działka Budowlana 964 m2 – Pas Nadmorski
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

120 000 | 964 m2
nr oferty: 449/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Działka o powierzchni 964 m2 - klasa ziemi R VI. Działka usytuowana w kompleksie działek - bezpośredni dostęp do drogi głównej oraz drogi wewnętrznej. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Dla miejscowości został wydamy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - symbol 4MN. Media - prąd - woda przy działce - szambo we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Pobierowie to zaledwie 7 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Działka o powierzchni 964 m2 - klasa ziemi R VI. Działka usytuowana w kompleksie działek - bezpośredni dostęp do drogi głównej oraz drogi wewnętrznej. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Dla miejscowości został wydamy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - symbol 4MN. Media - prąd - woda przy działce - szambo we własnym zakresie. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Pobierowie to zaledwie 7 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Piękna Działka 1000m2 pod lasem Golczewo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Golczewo,

83 000 | 1000 m2
nr oferty: 448/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 1000 m2 położona w pięknej miejscowości Golczewo położonej w okolicy jezior i lasów. Działka usytuowana na lekkim wzniesieniu z widokiem na panoramę Golczewa. Prąd i gaz w drodze nieopodal działki, Nieruchomość położona w kompleksie kilku podobnych działek, gdzie rozpoczęta jest już jedna budowa . Cisza, spokój, bliskość morza oraz pięknych jezior czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD CENTRUM MIASTA RAKONIEWICE
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rakoniewice,

249 000 | 1200 m2
nr oferty: 447/STN/OGS

DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD CENTRUM MIASTA. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki w Rakoniewicach. POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość położona w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Działka położona przy drodze polnej (blisko do drogi utwardzonej - asfaltowej) z miejskim oświetleniem ulicznym. Działka z łatwym dostępem do infrastruktury miasta około 1 km od centrum Rakoniewic. NAJBLIŻSZE OTOCZENIE: Sąsiadującą zabudowę stanowią nowe domy wolnostojące oraz pola uprawne. MEDIA I WYMIARY: Prąd, woda miejska, kanalizacja, gaz - w drodze przy działce. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - bardzo spokojna okolica, - bliskość miasta, - utwardzona droga oraz dostęp do pełnego uzbrojenia, - działka gotowa do sprzedaży - bardzo blisko Szkoła Podstawowa, Przedszkole - market Biedronka - Działka jest objęta miejskim planem zagospodarowania przez to nie trzeba starać się o warunki zabudowy co przyspiesza proces uzyskania pozwolenia na budowę - 50% zabudowy na nieruchomości dopuszczona do nieuciążliwej działalności gospodarczej Pytania odnośnie oferty proszę kierować pod numer 518456776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Duża Działka nad rzeką Dziwną 4316 m2 – Warunki Zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kukułowo,

119 000 | 4316 m2
nr oferty: 446/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Działka usytuowana przy- bezpośrednim dostęie do drogi głównej - bliskość rzeki dziwnej oraz zalewu kamieńskiego czyni tą ofertę atrakcyjną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Działka o powierzchni 4316 m2, Media - prąd przy działce - wodociągi, szambo we własnym zakresie. Klasa ziemi R IV. Wydane warunki zabudowy. Budynek mieszkalny koniecznie budynek gospodarczy. Powierzchnia zabudowy 12 % - Kąt nachylenia dachu 25 - 45 stopni - wysokość kalenicy 9 metrów. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 16 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

2 X Domek nad morzem – Działka rekreacyjna 650 m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rewal,

289 000 | 650 m2
nr oferty: 445/STN/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka rekreacyjna 650 m2 w Rewalu zaledwie 800metrów do plaży. Na działce domek drewniany oraz domek holenderski w zabudowie z tarasem. Działka nasadzona. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.522573612 Dwa szamba - dwie studnie. Położony blisko plaży a zarazem z dala od zgiełku turystów czyni tą ofertę wyjątkową. Idealne miejsce do wypoczynku - cisza i spokój Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA RAKONIEWICE
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rakoniewice,

95 000 | 594 m2
nr oferty: 444/STN/OGS

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki o powierzchni 594m2 w Rakoniewicach. POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość położona w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Na osiedlu znajduje się Biedronka, plac zabaw, paczkomat, w pobliżu szkoła. Media w trakcie realizacji. Działka jest równa, czysta, bez zarośli i krzewów Działka z łatwym dostępem do infrastruktury miasta Rakoniewice. NAJBLIŻSZE OTOCZENIE: Sąsiadującą zabudowę stanowią nowe domy wolnostojące oraz pola uprawne. MEDIA I WYMIARY: Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - bardzo spokojna okolica, - bliskość miasta, - bliski dostęp do rekreacji- Jeziora Wolsztyńskiego. - Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren przeznaczony na zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywności. -działka gotowa do sprzedaży - jest to idealne miejsce na wygodny, relaksujący azyl po pracy bądź nauce - bliskość lasu pozwala na szybką regenerację po trudach dnia, - brak jakiegokolwiek przemysłu w pobliżu. Pytania odnośnie oferty proszę kierować pod numer 518456776 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana 1166 m2 – Warunki Zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stepnica,

129 000 | 1166 m2
nr oferty: 443/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 1166 m2 zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od miasta Stepnica. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną - działka w kształcie prostokąta. Wydane warunki zabudowy - Powierzchnia zabudowy 220 m2 - wysokość kalenicy 9 m - kąt nachylenia 35 - 45 *. Cała dokumentacja do budowy przygotowana. Projekt domu w Kossacach 2 lustrzane odbicie. Prąd znajdują się przy granicy działki - kanalizacja i wodociągi w trakcie realizacji. Sąsiedztwo lasów to wspaniałe miejsce na wypoczynek , agroturystykę. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój to idealne miejsce. Pas nadmorski oraz zielona okolica czynią tą ofertę atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 5115735612 Stepnica położona przy alternatywnej trasie nad morze prowadzącej bezpośrednio do Wolina, stanowi niewielki ośrodek turystyki wypoczynkowej. Stepnica ma plażę oraz przystań jachtową. Plaża posiada zaplecze gastronomiczne, obok niej znajduje się również plac, na którym odbywają się cykliczne imprezy plenerowe. Po zalewie można popływać łódką lub surfować. W samej Stepnicy znajdują się miejsca noclegowe dla turystów. W miejscowości zlokalizowany jest port morski o znaczeniu lokalnym, pełniący funkcje rybacką, żeglarską, a także handlowo-przeładunkową. W mieście znajdują się także zakłady drzewne szwedzkiej kompanii Sweedwood. Stepnica nastawiona jest na usługi turystyczne (smażalnie ryb, restauracje, bary). NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacjiPrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 1166 m2 zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od miasta Stepnica. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną - działka w kształcie prostokąta. Wydane warunki zabudowy - Powierzchnia zabudowy 220 m2 - wysokość kalenicy 9 m - kąt nachylenia 35 - 45 *. Cała dokumentacja do budowy przygotowana. Projekt domu w Kossacach 2 lustrzane odbicie. Prąd znajdują się przy granicy działki - kanalizacja i wodociągi w trakcie realizacji. Sąsiedztwo lasów to wspaniałe miejsce na wypoczynek , agroturystykę. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój to idealne miejsce. Pas nadmorski oraz zielona okolica czynią tą ofertę atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 5115735612 Stepnica położona przy alternatywnej trasie nad morze prowadzącej bezpośrednio do Wolina, stanowi niewielki ośrodek turystyki wypoczynkowej. Stepnica ma plażę oraz przystań jachtową. Plaża posiada zaplecze gastronomiczne, obok niej znajduje się również plac, na którym odbywają się cykliczne imprezy plenerowe. Po zalewie można popływać łódką lub surfować. W samej Stepnicy znajdują się miejsca noclegowe dla turystów. W miejscowości zlokalizowany jest port morski o znaczeniu lokalnym, pełniący funkcje rybacką, żeglarską, a także handlowo-przeładunkową. W mieście znajdują się także zakłady drzewne szwedzkiej kompanii Sweedwood. Stepnica nastawiona jest na usługi turystyczne (smażalnie ryb, restauracje, bary). NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji