-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy

sortuj
Dom nad Zalewem - Kamień Pomorski
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

1 220 000 | 124 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 239/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 123,5m2 położony w spokojnej okolicy Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Dom położony na działce o powierzchni 639m2 położonej 300 metrów od zalewu. Budynek parterowy składa się z salonu z wyjściem na taras, kuchni, 3 sypialni, łazienki z wc, korytarza, spiżarni, pomieszczenia gospodarczego, garażu, kotłowni i garderoby. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego oraz kominka z płaszczem wodnym. Woda z własnej studni, ścieki do zbiornika na szambo 8m2. Działka zagospodarowana licznymi nasadzeniami. Do najbliższej plaży jest zaledwie 10 minut jazdy. Polecam lokalizacja w spokojnej okolicy blisko wody czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Budynek administracyjno - biurowy w Trzebiatowie
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

350 000 | 539 m2 | pokoi: 20
nr oferty: 238/STN/ODS

Na sprzedaż budynek administracyjno - biurowy o powierzchni 539 m2 na który składa się 20 pomieszczeń położony na działce o powierzchni 2.917m2. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393 Nieruchomość wyposażona w instalację wodno - kanalizacyjną, elektryczną odgromową oraz alarmową, monitoring. Budynek budowany metodą tradycyjną wykonany z cegły pełnej, ocieplony, wykończony tynkiem , okna plastikowe, centralne ogrzewanie - piec na olej opałowy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Ogromną zaletą obiektu jest nie tylko jego lokalizacja lecz również usytuowanie działki, która jest bezpośrednio widoczna z drogi, co na pewno pozytywnie wpłynie na reklamę oraz rozpoznanie. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje działalność produkcyjną, magazynowania, składowania, lokalizację zapleczy administracyjno - socjalnych i szkoleniowych. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom 2/3 - 120 m2 Działka 3800 m2 Zielona Okolica
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sulino,

380 000 | 220 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 237/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż dom (2/3) w spokojnej okolicy wsi Sulino położony zaledwie 5 minut jazdy od miejscowości Suchań. Klucze w biurze, na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393 Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120m2 składa się z dwóch przestronnych pokoi ( w tym jeden z aneksem kuchennym, jadalnią ) łazienki z WC oraz korytarza - strych do adaptacji, dodatkowe 100 m2. Dom posiada dwa wejścia, pierwotnie wydzielone były dwa lokale. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1600 m2 . Dodatkowo z nieruchomością sprzedawana jest działka o powierzchni 2800 m2 granicząca z posesją ( osobna KW - pełna własność - istnieje możliwość dzierżawy pod farmę fotowoltaiczną ). Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506444393 Do domu przynależy również wolnostojący murowany garaż , pomieszczenia gospodarcze ( 100 m2 ) oraz taras. Wybudowany w 1950 roku - zielona okolica szczególne miejsce dla osób starszych i dzieci. Nieruchomość posiada instalacje: kanalizacja i woda miejska, prąd, CO - kominek z płaszczem wodnym współpracujący z systemem ogrzewania podłogowego oraz tradycyjne grzejniki, okna plastikowe. Dom jest zadbany i nie wymaga wkładu finansowego o bardzo wysokim standardzie - częściowe umeblowanie oraz wyposażenie w cenie. Do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

½ Domu 160 m2 – Działka 3061 m2 – Garaż – Okazja
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Przybiernów,

630 000 | 160 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 236/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 Domu o powierzchni całkowitej 160 m2 położony przy trasie S3 Świnoujście - Szczecin w malowniczej miejscowości Przybiernów. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 Bliźniak Dwukondygnacyjny. W skład którego wchodzą 4 ustawne pokoje, 2 x kuchnia , 2 x łazienka z wc, korytarz, piwnica 30 m2 oraz strych 30 m2 Duże możliwości - działka o powierzchni 3061 m2 na której znajduje się ogródek, budynek gospodarczy wraz z garażem. Bliźniak bardzo przytulny oraz słoneczny - centralne ogrzewanie - piec na paliwo stałe w piwnicy - możliwość podłączenia gazu. Do zamieszkania od zaraz. W okolicy lasy, łąki, jezioro do najbliższej plaży nadmorskiej w to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. Niska cena czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

½ Domu – 102 m2 – Do Remontu
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

189 000 | 102 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 235/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 domu do remontu o powierzchni całkowitej 102 m2, a użytkowej 52 m2 położony w cichej i spokojnej miejscowości położonej zaledwie 10 km od Kamienia Pomorskiego. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład domu wchodzą 2 ustawne pokoje, duża kuchnia , łazienka z wc, korytarz oraz strych do adaptacji o powierzchni 50 m2. Nowy dach oraz elektryka. Za budynkiem znajduje się działka o powierzchni 715 m2 a także pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 16 m 2. Domek bardzo przytulny oraz słoneczny . Do zamieszkania od zaraz. W okolicy lasy, łąki, jezioro do najbliższej plaży nadmorskiej w Dziwnówku to zaledwie 20 minut spokojnej jazdy. Niska cena czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511 573 612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Lokal / Apartamenty Na Wynajem Resko
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

RESKO,

415 000 | 80 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 234/STN/ODS

Na sprzedaż budynek o powierzchni 80m2 z dwoma lokalami mieszkalnymi w formie apartamentów położony w spokojnej części Reska - ( przeznaczenie lokalu - niemieszkalny). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Lokale są po generalnym remoncie, oddane w grudniu do użytku. Każdy lokal składa się z przestronnego pokoju z wydzielonymi strefami dzienną i nocną oraz łazienki z wc. Wspólne do obu apartamentów przynależy: kuchnia w pełni wyposażona, korytarz, drzwi wejściowe. Do budynku przynależy działka ok 200m2 oraz pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość wykonania drugiej kuchni tak aby całkowicie oddzielić apartamenty. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Budynek znajduje się w strefie mieszkalnej, wokół bloki, sklepy, szkoła. Dostępny parking przy budynku. Nieruchomość posiada nowe instalacje - gazową, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Budynek ocieplony, elewacja odnowiona. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom w Zielonej okolicy- 8 km od Morza
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Łuskowo,

725 000 | 140 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 233/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 140m2 położony w spokojnej okolicy w 8 kilometrów od morza. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Dom w bardzo dobrym stanie do zamieszkania od zaraz. W roku 2010 przeszedł kapitalny remont. Parter domu o powierzchni około 100 m2 składa się z: - przedpokoju, - pomieszczenia gospodarczego z wyjściem na działkę, - korytarza, - kuchni ze spiżarnią połączonej z jadalnią, - salonu z wyjściem na taras, - trzech pokoi, - łazienki z prysznicem i wanną posiadająca funkcję hydromasażu, - toalety. W salonie znajduje się kominek norweski z nasadą wodną. Na tarasie markiza tarasowa w pełni automatyczna. Natomiast piętro domu o powierzchni około 40 m2 posiada osobne wejście za domem i mieści: - przedpokój, - aneks kuchenny, - korytarz, - łazienkę z toaletą, - dwa pokoje. Dom wyposażony w prąd, wodę miejską, studnię, gaz, szambo dwukomorowe. Ogrzewanie gazowe oraz kominkowe. W domu zamontowana jest klimatyzacja. Nieruchomość posiada zabezpieczenia takie jak domofon, system alarmowy, monitoring, ochrona. Działka o powierzchni 1834 m2. Na terenie działki znajduje się: - ocieplany garaż o powierzchni 30 m2, - wędzarnia, - domek holenderski z trzema pokojami, salonem, korytarzem i kuchnią, - altanka, - mały plac zabaw, - ogródek warzywny, - oczko wodne. Polecam lokalizacja w spokojnym i cichym miejscu czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom 250 m2 Gryfice Zielona Okolica
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Gryfice,

799 000 | 250 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 231/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony w spokojnej zielonej okolicy na działce o powierzchni 850 m2 w miejscowości Gryfice. Nieruchomość wybudowana w 1980 roku o powierzchni całkowitej 250 m2 natomiast użytkowej 165 m2. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na balkon, pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC. Piętro budynku to 3 pokoje, przedpokój oraz łazienka z WC. Całość podpiwniczona 80 m2, w tym garaż 20 m2, z domu można zrobić dwa niezależne mieszkania. Ogrzewanie domu piec na ekogroszek . Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Dom ma wszelkie instalacje: kanalizacja i woda miejska, prąd, gaz. Nieruchomość o wysokim standardzie - częściowe umeblowanie oraz wyposażenie w cenie.. Do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ładny Dom Blisko Plaży
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wrzosowo,

1 200 000 | 120 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 230/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 120m2 położony w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Dziwnówka i 4km od piaszczystej plaży Bałtyku. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Dom parterowy usytuowany na działce o powierzchni 1070m2. W skład domu wchodzą: salon z wyjściem na taras, kuchnia, 4 sypialnie, 2 łazienki, pomieszczenie biurowe z osobnym wejściem z zewnątrz, korytarz, spiżarnia, stryszek. Dom wybudowany w 2011r, a w 2022r przeszedł generalny remont oraz rozbudowę. Częściowe wyposażenie domu w cenie nieruchomości. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Na dachu znajduje się instalacja fotowoltaiczna. Na działce znajduje się murowany garaż dwustanowiskowy 35m2. Do najbliższej plaży jest zaledwie 5 minut jazdy. Polecam lokalizacja w spokojnym miejscu, a zarazem blisko Bałtyku czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Uroczy Dom 170 m2 – Garaż – Duża działka Pas nadmorski
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Karnice,

655 000 | 170 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 229/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od Karnic - do plaży nadmorskiej to zaledwie 17 kilometry - cisza i spokój. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.511573612 Nieruchomość umiejscowiona na działce o powierzchni 4000 m2 z licznymi nasadzeniami w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom oddany do użytku w 1970 roku o powierzchni całkowitej 170 m2 - dwukondygnacyjny. W skład nieruchomości wchodzą 5 słonecznych pokoi - liczne korytarze, kuchnia, łazienka 2 x WC ,taras 14 m2, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze z piecem na eko groszek. Dodatkowo budynek gospodarczy około 100 m2 - garaż. Dom o dobrym standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz - częściowe wyposażenie w cenie - nowe okna 3 szybowe Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Dom do Remontu 220 m2 – Cisza i Spokój
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Stepnica,

445 000 | 220 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 226/STN/ODS

Ofertą sprzedaży jest słoneczny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 220 m2 natomiast użytkowej 150 m2 położony na spokojnym osiedlu Stepnicy. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 Budynek 2 kondygnacyjny wraz z garażem usytuowany na działce o powierzchni 800 m2. Stan budynku do remontu wybudowany w 1980 roku. Brak ogrzewania. W skład nieruchomości wchodzi 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki z wc , liczne korytarze. PARTER : 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, kotłownia, garaż. I PIĘTRO : 4 pokoje, wc. II PIĘTRO : strych - powierzchnia ok. 70 m2. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Sklepy. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom Spokojna Okolica Reska
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

RESKO,

590 000 | 180 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 225/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 natomiast użytkowej 120 m2 położony na działce 390 m2 w spokojnej okolicy miejscowości Resko. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393 Na parterze domu znajduje się ganek, hol, dwa pokoje, kuchnia z wyjściem na taras (12 m2) oraz WC. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy pokoje (w tym jeden z wyjściem na balkon (15 m2) oraz łazienka z WC. Piwnica składa się z pięciu pomieszczeń, jest bardzo dobrze zagospodarowana, znajduje się tam: pralnia, suszarnia, kotłownia, kuchnia oraz warsztat. Do domu przynależy również wolnostojący murowany garaż z kanałem (21 m2), wiata (25 m2) oraz taras. W domu wymieniono wszystkie okna na 3-szybowe oraz drzwi, CO gazowe- piec dwufunkcyjny. Nieruchomość posiada wszelkie instalacje: kanalizacja i woda miejska, prąd, gaz, internet, telefon. Dom jest zadbany i nie wymaga wkładu finansowego o bardzo wysokim standardzie - częściowe umeblowanie oraz wyposażenie w cenie. Do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, poczta, pace zabaw, park, apteka, restauracja, kościół. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506444393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 120 m2 Stepnica Okolice
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Stepnica,

270 000 | 120 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 223/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż dom - wydzielone dwa mieszkania - w spokojnej okolicy położone 5 minut spokojnej jazdy od miejscowości Stepnica. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 2 x 60m2 (dodatkowa powierzchnia 120 m2 to strych do zaadoptowania) - wybudowana solidnym stylem niemieckim w 1920 roku. Zielona okolica szczególne miejsce dla osób starszych i dzieci. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393 Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1422 m2, na której się znajduje budynek gospodarczy 100 m2 oraz ziemianka. W skład każdego z lokali wchodzi: - dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC, kotłownia oraz strych z możliwością zaadoptowania na powierzchnię mieszkalną. Dom częściowo umeblowany, umiejscowiony w pięknej okolicy, do generalnego remontu, nowe plastikowe okna. Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania czynią ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Miejscowość to spokojna okolica, położona w okolicy miasta Stepnica otoczona licznymi lasami. Nieruchomość wydaję się być świetną inwestycją dla osoby cieniącej sobie ciszę i spokój, które oferuję mu ta piękna okolica. Nieruchomość dostępna od 01.05.2023. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Idealny Pod Agroturystykę – Dom 330 m2
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Golczewo,

800 000 | 330 m2 | pokoi: 9
nr oferty: 216/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż ciepły dom wolnostojący z dużymi możliwościami położony 10 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa. Wybudowany w 1910 roku - do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 330 m2 natomiast użytkowej około 300 m2. Działka 6303 m2 z licznymi nasadzeniami. Dom o dużym potencjale - idealny pod agroturystykę lub pod inną działalność. Dwu kondygnacyjny - ponad czasowy styl. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573612 W skład nieruchomości wchodzi 9 pokoi, 3 x kuchnia, 2 x łazienka z wc, liczne korytarze oraz piwnica 30 m2 - częściowe umeblowanie w cenie. Dodatkowy budynek gospodarczy 160 m2 z garażem. Ogrzewanie piecem węglowym - umieszczonym w piwnicy. .W pobliżu znajdują się liczne sklepy - Polo Market, apteka, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, bankomat, ośrodek zdrowia. Do plaży nad jeziorem to zaledwie 2 kilometry - do morza 40 km. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Gospodarstwo z ogromnym potencjałem 8600 m2 - Blisko morza
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nieżyn,

999 000 | 244 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 213/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni ok 244 m2 (powierzchnia użytkowa 122m2) położony na działce 8600 m2 w cichej i spokojnej miejscowości Nieżyn, zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od Kołobrzegu. W skład domu wchodzą 4 ustawne pokoje, duża kuchnia , łazienka z wc, korytarz, piwnica oraz strych do adaptacji. Wybudowany w 1936 roku, odremontowany, ekologiczny posiada instalacje fotowoltaiczną i przydomową oczyszczalnie ścieków. Ocieplony z nowym dachem, ogrzewany C.O. piec na pellet. Poddasze do zaadaptowania na osobne mieszkanie lub rozbudowę domu. W piwnicy znajduje się kotłownia, skład opału oraz spiżarnia. Dom posiada taras wychodzący na ogród. Dodatkowymi atutami są altanka, ceglana wędzarnia, stawek z rybami ozdobnymi. Na posesji znajdują się dwa kojce dla psów, budynek na narzędzia ogrodnicze, 4 wiaty otwarte. Na działce oprócz domu znajdują sie budynki gospodarcze - stodoła z nowym dachem i ścianami z blachy trapezowej (powierzchnia budynku 116 m2, rok budowy 1968) Obora z nowym dachem, otynkowana. Budynek nadaje się na adaptacje na dom lub może zostać jak dotychczas budynkiem gospodarczym (powierzchnia budynku 160m2, rok budowy 1936) Pomieszczenia gospodarcze idealnie nadają się na do przystosowania na działalność hodowli koni, alpak lub innych zwierząt. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506444393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Przestronny dom 215 m2 – Duża piwnica – balkon - tarasy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

707 000 | 215 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 208/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż dom szeregowiec 3 kondygnacyjny położony na osiedlu w Kamieniu Pomorskim. Dom o powierzchni całkowitej 215 m2 natomiast użytkowej 140 m2. Wybudowany w 1990 roku. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612 I - kondygnacja : salon z kominkiem, kuchnia,wc,zejście do piwnicy,schody,wyjście na taras. II - kondygnacja : 3 pokoje,duża łazienka, balkon. III - kondygnacja : pokój,łazienka z wc, prysznic. Powierzchnia działki 180 m2 - piwnica 75 m2. Pełnie wyposażony w prezencie - obiekt monitorowany. Ogrzewanie gazowe 2 obiegowe kondensacyjny - nowa generacja oraz piec z podajnikiem na eko groszek. Cisza i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w bliskim centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy - Dino - Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.