-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy na sprzedaż

sortuj
Uroczy Dom 240 m2 – Blisko Morze
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Mrzeżyno,

595 000 | 240 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 177/STN/ODS

Przedmiotem ogłoszenia jest uroczy dom jednorodzinny położony zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Mrzeżyna- do plaży zaledwie 3500 metrów - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1000 m2 w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom po kapitalnym remoncie o powierzchni całkowitej 240 m2, natomiast użytkowej 120 m2 - dwukondygnacyjny - strych do adaptacji. W skład nieruchomości wchodzą 4 słoneczne pokoje, łazienka z wc ,kuchnia z jadalnią oraz przedpokoje. Ogrzewanie piecem węglowym - oddzielne pomieszczenie. Dom o bardzo dobrym standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz. Na działce znajduje się pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 60 m2. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 3 tys zł. Wszędzie blisko - sklepy - kościół - przedszkole -itd. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 200 m2 – Otoczony Jeziorem – Pas nadmorski
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Międzywodzie,

859 000 | 200 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 176/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest stylowy dom jednorodzinny położony w 10 minut spokojnej jazdy od centrum Międzywodzia do plaży nadmorskiej to zaledwie 7 kilometrów - cisza i spokój. 700 metrów do pięknego jeziora. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.511573612 Nieruchomość umiejscowiona na działce o powierzchni 1839 m2 z w sąsiedztwie domy jednorodzinne - obsadzona tujami. Dom po kapitalnym remoncie w 2017 roku o powierzchni całkowitej 200 m2 - dwukondygnacyjny. Powierzchnia użytkowa 156 m2 - strych do adaptacji około 44 m2. W skład nieruchomości wchodzą 4 słoneczne pokoje - liczne korytarze, kuchnia 2 x WC z łazienkami, strych, pralnia, garaż murowany oraz pomieszczenie gospodarcze z piecem na ekogroszek - w oddzielnym pomieszczeniu. Taras około 25 m2 cały oszklony. Dojazd do domu utwardzony - brama wjazdowa elektryczna. Dom o dobrym standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 3 tys zł. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą - pole golfowe. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Domek nad morzem 70 m2 – Działka ROD 551 m2
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Dziwnówek,

210 000 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 175/STN/ODS

Ofertą sprzedaży jest Dom o powierzchni 70 m2 położony na działce ogrodowej ROD 551 m2. Teren ogrodzony i zamknięty pięknie nasadzony - rok budowy 2004. Dom plus pomieszczenie gospodarcze - szopka 15 m2. Jednorazowo może nocować 10 osób. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612 Salon z aneksem kuchennym, dół - piec kaflowy - góra grzejniki olejowe, 2 pokoje, łazienka oraz 2 x wc. Taras 16 m2 - alarm. Nieruchomość o dobrym standardzie. Położony blisko plaży a zarazem z dala od zgiełku turystów czyni tą ofertę wyjątkową. Idealne miejsce do wypoczynku - cisza i spokój Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 350 m2, Budynki Gospodarcze Okolice Golczewa
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Golczewo,

350 000 | 350 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 173/STN/ODS

Oferujemy na sprzedaż dom 350 m2 z dużą działką o pow. ok 1 ha, oraz dodatkowymi budynkami socjalno - gospodarczymi, położony w urokliwej i spokojnej miejscowości 5 kilometrów od miejscowości gminnej Golczewo. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393 Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem, na którą składają się: - dom do generalnego remontu o pow. ok. 350 m kw, z możliwą do zastosowania funkcją mieszkalną oraz biurową, - ogrodzona działka gruntu o pow. ok. 1 ha, z możliwością przeznaczenia przemysłowego, z dwoma niezależnymi wjazdami, - budynek gospodarczy z 2004r., w dobrym stanie technicznym, o pow. ok. 100 m kw, - budynek socjalno - biurowy z 2004 r., w dobrym stanie technicznym o pow. ok. 60 m kw. Nieruchomość położona ok. 35 km od morza, w okolicy jezior (Kołomąć, Golczewo, Imno) Oferta atrakcyjna, zarówno jako dom całoroczny do zamieszkania, idealnie nadający się do zamieszkania jak i jako inwestycja pod agroturystykę, stadninę koni, rancho, jak również jako inwestycja na pokoje do wynajęcia. Z uwagi na bliską odległość do jezior, rzeki, lasu, nieruchomość idealnie nadaje się jako baza wypadowa dla wędkarzy i grzybiarzy. Z uwagi na dużą powierzchnię uzbrojonych terenów przemysłowych istnieje również możliwość przemysłowego wykorzystania nieruchomości jako: baza transportowo - logistyczna, skład budowlany, tartak, obrót złomem, produkcja konstrukcji stalowych, itp Nieruchomość ma bardzo dobre położenie: - w odległości 15 km do drogi krajowej nr 6 (węzeł Płoty), - ok. 12 km do Gryfic, - ok. 25 km do Nowogardu, - ok. 35 km nad morze, - ok. 50 km do lotniska w Goleniowie, - ok. 90 km do Szczecina Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Miejscowość to spokojna okolica, położona w okolicy miasta Golczewo otoczona licznymi lasami. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Uroczy Dom 195 m2 – Działka 370 – Okazja
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

RESKO,

372 000 | 195 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 172/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest Dom o powierzchni całkowitej 195 m2 natomiast użytkowej 115 m2 położony w malowniczej miejscowości Resko. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład domu wchodzą kuchnia z jadalnią, 3 ustawne pokoje, łazienka z wc, korytarz, 2 x piwnica 45 m2 oraz strych do adaptacji 80 m2. Działka o powierzchni 370 m2 na której znajduje się ogródek, budynek gospodarczy. Domek bardzo przytulny oraz słoneczny - centralne ogrzewanie piec w piwnicy. Nowe poszycie dachu oraz komin. Do zamieszkania od zaraz. W okolicy lasy, łąki, jezioro do najbliższej plaży nadmorskiej w to zaledwie 40 minut spokojnej jazdy. Niska cena czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Domek nad morzem 70 m2 - ROD – Działka 350m2
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

269 000 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 171/STN/ODS

Ofertą sprzedaży jest Dom o powierzchni 70 m2 położony na działce ogrodowej ROD 350 m2. Usytuowany w miejscowości Kołczewo - zaledwie 4 km od nadmorskiej plaży - piękne jeziora. Teren ogrodzony i zamknięty - rok budowy 2013. Dom plus pomieszczenie gospodarcze 4 m2. Jednorazowo może nocować 10 osób. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612 Salon z aneksem kuchennym, kominek z nadmuchem , 2 pokoje, łazienka oraz wc. Taras 16 m2. Nieruchomość o bardzo dobrym standardzie. Położony blisko plaży a zarazem z dala od zgiełku turystów czyni tą ofertę wyjątkową. Idealne miejsce do wypoczynku - cisza i spokój. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 160 m2 – Działka 1800 m2– Budynki Gospodarcze
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Płoty,

269 000 | 160 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 170/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 natomiast użytkowej 120 m2 położony w cichej i spokojnej miejscowości położonej zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od Płot. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511573612 W skład domu wchodzą 3 ustawne pokoje, duża kuchnia, jadalnia, łazienka z wc, korytarz,taras, piwnica 8 m2 oraz strych do adaptacji o powierzchni około 40 m2. Wybudowany w 1950 roku. Dodatkowo na działce liczne budynki gospodarcze, wiata garażowa. Domek bardzo przytulny oraz słoneczny - centralne ogrzewanie. W okolicy lasy, łąki, jezioro do najbliższej plaży nadmorskiej w to zaledwie 40 minut spokojnej jazdy. Niska cena czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej

Stylowy dom 190 m2 – do plaży 1000 m
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Mrzeżyno,

1 599 000 | 190 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 169/STN/ODS

Przedmiotem ogłoszenia jest stylowy dom jednorodzinny położony w Mrzeżynie - do plaży zaledwie 1000 metrów - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1171 m2 w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom oddany do użytku w 1998 roku o powierzchni całkowitej 190 m2, natomiast użytkowej 130 m2 - dwukondygnacyjny. W skład nieruchomości wchodzą 3 słoneczne pokoje, salon z kominkiem, 2 x kuchnia , 3 łazienki z WC, oraz przedpokój - strych - 2 x balkon. Ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym - nowe schody oraz elewacja. Dom o bardzo dobrym standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz. Na działce znajduje się domek letni o powierzchni 30 m2 - gołębnik oraz pomieszczenie gospodarcze. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 3 tys zł. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Segment Domu 200 m2 –Spokojna Okolica
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Moracz,

90 000 | 200 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 167/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy położony 5 minut spokojnej jazdy od miejscowości Golczewo. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 200 m2 - wybudowana solidnym stylem niemieckim w 1920 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393. Zielona okolica szczególne miejsce dla osób starszych i dzieci. Do lokalu mieszkalnego przynależy działka 900 m2. W skład nieruchomości wchodzą 5 pokoi, kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie bezczynszowe, umiejscowione w pięknej okolicy, częściowo do remontu, nowe plastikowe okna, instalacja elektryczna oraz CO ( piec na paliwo stałe). Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania - prąd, woda czynią ofertę bardzo atrakcyjną Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506444393 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Budynek Mieszkalno-Usługowy 100m2 Centrum
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

570 000 | 100 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 162/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno - usługowy położony w ścisłym centrum Kamienia Pomorskiego w bardzo atrakcyjnym miejscu. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Budynek o powierzchni 100m2 w chwili obecnej składa się z 2 mieszkań 2 pokojowych o powierzchni 40 m2 każde oraz pomieszczenia do adaptacji 20m2. W każdej chwili można zmienić funkcję budynku na usługową ( sklep, usługi itp ). Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 297m2 sprzedawana wraz z działką przyległą o powierzchni 85m2. Istnieje możliwość rozbudowy budynku do 2 kondygnacji. Nieruchomość sprzedawana z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Ogrzewanie gazowe. Polecam centrum Kamienia Pomorskiego, możliwość prowadzenia działalności gospodarczej lub wynajmu mieszkań czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 705 m2 w Centrum Wsi – Budynek Gospodarczy 500 m2
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nowogard,

65 000 | 500 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 161/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest duży budynek gospodarczy o powierzchni 500 m2 do kapitalnego remontu położony na działce 706 m2. Centrum wsi położonej zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Nowogardu. Możliwość przekwalifikowanie na dom lub warsztat samochodowy i tym podobne. Nieruchomość położona bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Zrobiona opinia stanu technicznego budynku. 50 km od Morza Bałtyckiego - 8 km od Nowogardu. Najbliższe otoczenie nieruchomości to domy jednorodzinne oraz pola uprawne. W miejscowości znajduje się sklep oraz zabytkowy kościół. Media - prąd - woda. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dochodowy Biznes Blisko Morza – 156 m2
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Trzęsacz,

475 000 | 156 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 159/STN/ODS

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie w domu trzy rodzinnym o powierzchni całkowitej 46,20 m2 oraz 3 budynki z 5 pokojami na wynajem znajdujące się nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612 Mieszkanie na parterze - osobne wejście - działka 460 m2 - wspólnota. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego oraz prowadził dochodowy wynajem domków. Sprzedaż na dwóch różnych księgach wieczystych - działki graniczą ze sobą. Mieszkanie - działka 460 m2 wspólnota - 3 budynki z 5 pokojami obok na własnej działce o powierzchni 383 m2 - wydane warunki rozbudowy dwóch domków. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje jeden z aneksem kuchennym , łazienka z wc,piwnica oraz korytarz. 2 domki po 40 m2 - dwa pokoje z łazienkami oraz domek typu altana o powierzchni 30 m2 - pokój z aneksem kuchennym - łazienka z wc. Ogrzewanie piecem węglowym - możliwość podłączenia gazu. Odległość do plaży to zaledwie 300 metrów, w pobliżu liczne sklepy , poczta , przystanek autobusowy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

1/2 Domu – Parter – Pas Nadmorski – Okazja
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wolin,

315 000 | 58 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 158/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne pół domu - parter - położony w cichym centrum Wolina - powierzchnia użytkowa 58.39 m2. Budynek mieszkalny wybudowany w 1930 roku. Działka o powierzchni 417 m2 - wspólnota wokół budynku. Budynek gospodarczy wraz z garażem. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem - klucze w naszym biurze tel.511573612. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, duża łazienka z wc, piwnica. Ogrzewanie piecem węglowym - nowa instalacja elektryczna oraz wodno kanalizacyjna - ogrzewanie podłogowe - możliwość postawienia kominka. Wszędzie Blisko - Park Narodowy, Liczne Szlaki, Ścieszki Rowerowe, Zalew Szczeciński, Rzeka Dziwna, Przystań Jachtowa, Sklepy. Do najbliższej plaży kąpielowej 2 kilometr natomiast plaży nadmorskiej 10 minut spokojnej jazdy. Możliwość dokupienia działki budowlanej o powierzchni 660 m2 - cena 135 000 zł. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 250 m2 Wolin Okolica Blisko Morza
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wolin,

570 000 | 250 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 156/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący 250 m2 położony na działce o powierzchni 3600 m2 w spokojnej okolicy w cichej miejscowości zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Wolina, tylko 10 km od morza. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393 W skład nieruchomości wchodzi: - na parterze dwa duże pokoje, kuchnia, przestronny hol, łazienka z WC, taras, - na poddaszu pięć pokoi, łazienka z WC oraz duży balkon. - murowany budynek gospodarczy/garaż 95 m2. Budynek po generalnym remoncie, ogrzewanie elektryczne oraz kominek z systemem dystrybucji gorącego powietrza. Działka ładnie zagospodarowana licznymi nasadzeniami. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Dom posiada system alarmowy Nieruchomość o wysokim standardzie - częściowe umeblowanie oraz wyposażenie w cenie, do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego. Cisza i spokój są dodatkowym atutem położenia nieruchomości. Miejscowość położona w pobliżu drogi krajowej S 3 Świnoujście - Szczecin. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom170 m2 z Budynkiem Gospodarczym Okolice Rymania
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Rymań,

370 000 | 170 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 155/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest segment domu w zabudowie szeregowej oraz budynek gospodarczy położony 10 minut spokojnej jazdy od miejscowości Rymań. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393. Nieruchomość wybudowana w 1960 roku o powierzchni całkowitej 170 m2 natomiast użytkowej 150 m2 W skład nieruchomości wchodzi : - na parterze dwa pokoje ( jeden z tarasem ), kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, kotłownia w piwnicy, - na poddaszu przestronny salon, trzy pokoje, WC, garderoba, - murowany budynek gospodarczy o powierzchni 40 m2 oraz blaszany garaż. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Nieruchomość o wysokim standardzie - częściowe umeblowanie oraz wyposażenie w cenie, do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego. Budynek po generalnym remoncie, ogrzewany piecem na paliwo stałe. Cisza i spokój są dodatkowym atutem położenia nieruchomości. Miejscowość położona w pobliżu drogi krajowej S 6 Koszalin - Szczecin. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Budynek Gospodarczy - Okolice Kamienia Pomorskiego
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

156 000 | 200 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 154/STN/ODS

Przedmiotem oferty jest budynek gospodarczy o łącznej powierzchni zabudowy 200 m2 położony na działce 1050 m2 - 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Możliwość przekwalifikowania na dom lub warsztat samochodowy i tym podobne. Dojazd do nieruchomości drogą gminną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Media - prąd, woda, kanalizacja przy działce. Miejscowość znajduje się 15 minut spokojnej jazdy od Morza Bałtyckiego. Najbliższe otoczenie nieruchomości to domy jednorodzinne. W miejscowości znajduje się sklep, szkoła oraz kościół. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 506 444 393 Pas nadmorski oraz zielona okolica czynią tą ofertę atrakcyjną. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody