-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Apartament w Niechorzu - Duży Taras
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Niechorze,

405 000 | 34 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 345/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ekskluzywny apartament położony w Niechorzu. Lokal znajduje się na parterze luksusowego kompleksu wypoczynkowego SPA z pełnym zapleczem hotelowym - Baltic Cliff Apartments SPA && Wellness 300 metrów od morza). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Kompleks hotelowy Baltic Cliff dostępny jest przez cały rok. Apartament o powierzchni użytkowej 34,13 m2 w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Istnieje możliwość zawarcia umowy operatorskiej i zarabiania na wynajmie apartamentu. Położenie w ścisłym centrum Niechorza 300 metrów od plaży czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Najtańsza działka na sprzedaż - Kołczewo - Okazja
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

149 000 | 1739 m2
nr oferty: 396/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 1739m2 położona w cichej miejscowości Kołczewo położonej zaledwie 3 km od morza. -----------OKAZYJNA CENA--------- Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości. W miejscowości znajdują się piękne jeziora i lasy. Do plaży nad morzem jest zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Duża działka budowlana - Kołczewo - Okazja
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

239 000 | 1735 m2
nr oferty: 395/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 1735m2 położona w cichej miejscowości Kołczewo położonej zaledwie 3 km od morza. Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości. Dla działki istnieje Plan Zagospodarowania Przestrzennego na budowę domu jednorodzinnego. W miejscowości znajdują się piękne jeziora i lasy. Do plaży nad morzem jest zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom nad Zalewem - Kamień Pomorski
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

1 220 000 | 124 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 239/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 123,5m2 położony w spokojnej okolicy Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Dom położony na działce o powierzchni 639m2 położonej 300 metrów od zalewu. Budynek parterowy składa się z salonu z wyjściem na taras, kuchni, 3 sypialni, łazienki z wc, korytarza, spiżarni, pomieszczenia gospodarczego, garażu, kotłowni i garderoby. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego oraz kominka z płaszczem wodnym. Woda z własnej studni, ścieki do zbiornika na szambo 8m2. Działka zagospodarowana licznymi nasadzeniami. Do najbliższej plaży jest zaledwie 10 minut jazdy. Polecam lokalizacja w spokojnej okolicy blisko wody czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka budowlana - Nowe Osiedle - Blisko Morza
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pustkowo,

325 000 | 650 m2
nr oferty: 385/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 650m2 położona w cichej części Pustkowa zaledwie 1,5 km od morza. Prąd znajduje się w drodze przy działce, woda własna studnia i szambo lub oczyszczalnia ekologiczna we własnym zakresie. Sąsiednie działki są już zabudowane. Dojazd do działki drogą gruntową. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom w Zielonej okolicy- 8 km od Morza
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Łuskowo,

725 000 | 140 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 233/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 140m2 położony w spokojnej okolicy w 8 kilometrów od morza. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Dom w bardzo dobrym stanie do zamieszkania od zaraz. W roku 2010 przeszedł kapitalny remont. Parter domu o powierzchni około 100 m2 składa się z: - przedpokoju, - pomieszczenia gospodarczego z wyjściem na działkę, - korytarza, - kuchni ze spiżarnią połączonej z jadalnią, - salonu z wyjściem na taras, - trzech pokoi, - łazienki z prysznicem i wanną posiadająca funkcję hydromasażu, - toalety. W salonie znajduje się kominek norweski z nasadą wodną. Na tarasie markiza tarasowa w pełni automatyczna. Natomiast piętro domu o powierzchni około 40 m2 posiada osobne wejście za domem i mieści: - przedpokój, - aneks kuchenny, - korytarz, - łazienkę z toaletą, - dwa pokoje. Dom wyposażony w prąd, wodę miejską, studnię, gaz, szambo dwukomorowe. Ogrzewanie gazowe oraz kominkowe. W domu zamontowana jest klimatyzacja. Nieruchomość posiada zabezpieczenia takie jak domofon, system alarmowy, monitoring, ochrona. Działka o powierzchni 1834 m2. Na terenie działki znajduje się: - ocieplany garaż o powierzchni 30 m2, - wędzarnia, - domek holenderski z trzema pokojami, salonem, korytarzem i kuchnią, - altanka, - mały plac zabaw, - ogródek warzywny, - oczko wodne. Polecam lokalizacja w spokojnym i cichym miejscu czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Uzbrojona Działka Wrzosowo - 4 km od Plaży
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wrzosowo,

179 000 | 538 m2
nr oferty: 381/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży są ustawne działki budowlane o powierzchni 528m2, 538m2, 557m2 i 1061m2 położone w cichej części Wrzosowa zaledwie 3 km od morza. Działki będą uzbrojone w prąd oraz wodę. Działki ogrodzone z pięknym trawnikiem. Dojazd do działek poprzez służebność działki z drogą. Na działce o powierzchni 557m2 znajduje się drewniana altana i huśtawka i sprzedawana jest za cenę 197000zł. Działka z drogą o powierzchni 1061m2 posiada 545m2 powierzchni do wyłącznego użytku. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka z Domkiem holenderskim Wrzosowo - 4 km od Plaży
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wrzosowo,

259 000 | 580 m2
nr oferty: 380/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 580m2 położona w cichej części Wrzosowa zaledwie 3 km od morza. Na działce znajduje się domek holenderski uzbrojony w prąd, wodę oraz szambo. Działka w pełni ogrodzona z pięknym trawnikiem. Dojazd do działki poprzez służebność działki z drogą. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka z Domkiem Wrzosowo - 4 km od Plaży
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wrzosowo,

269 000 | 710 m2
nr oferty: 379/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 710m2 położona w cichej części Wrzosowa zaledwie 3 km od morza. Na działce znajduje się budynek gospodarczy z dwoma pomieszczeniami oraz łazienką uzbrojony w prąd, wodę oraz szambo. Działka w pełni ogrodzona z pięknym trawnikiem. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dziwnówek 4 Pokoje 500m od Plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnówek,

649 000 | 67 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 333/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 67m2 położone na parterze w miejscowości Dziwnówek. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie zlokalizowane zaledwie 500 metrów od piaszczystej plaży. Mieszkanie składa się z salonu, 3 sypialni, kuchni, łazienki z wc, balkonu oraz korytarza. Mieszkanie w stanie do zamieszkania od zaraz ( łazienka przeszła generalny remont ) sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Do mieszkania przynależą 2 piwnice oraz miejsce parkingowe przed budynkiem. Czynsz to około 640 zł ( ogrzewanie, woda, śmieci, fundusz remontowy). Doskonała lokalizacja blisko morza czyni tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Urokliwa Działka blisko Zalewu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Połchowo,

130 000 | 1500 m2
nr oferty: 378/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 1500m2 położona w cichej i malowniczej miejscowości Połchowo położonej nad zalewem Kamieńskim. Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości. Działka uzbrojona w prąd. Szambo i studnia we własnym zakresie. Działka posiada warunki zabudowy na dom wolnostojący. Do plaży nad morzem jest zaledwie 15 minut spokojnej jazdy. Cisza, spokój oraz bliskość zalewu czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Ładny Dom Blisko Plaży
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wrzosowo,

1 200 000 | 120 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 230/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 120m2 położony w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Dziwnówka i 4km od piaszczystej plaży Bałtyku. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Dom parterowy usytuowany na działce o powierzchni 1070m2. W skład domu wchodzą: salon z wyjściem na taras, kuchnia, 4 sypialnie, 2 łazienki, pomieszczenie biurowe z osobnym wejściem z zewnątrz, korytarz, spiżarnia, stryszek. Dom wybudowany w 2011r, a w 2022r przeszedł generalny remont oraz rozbudowę. Częściowe wyposażenie domu w cenie nieruchomości. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Na dachu znajduje się instalacja fotowoltaiczna. Na działce znajduje się murowany garaż dwustanowiskowy 35m2. Do najbliższej plaży jest zaledwie 5 minut jazdy. Polecam lokalizacja w spokojnym miejscu, a zarazem blisko Bałtyku czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Duża Działka - Spokojna Okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jarszewo,

475 000 | 4500 m2
nr oferty: 367/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 4500m2 położona w spokojnej części Jarszewa. Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości w kompleksie kilkunastu podobnych działek, częściowo zabudowanych domami jednorodzinnymi. Prąd 30m od działki, studnia i szambo we własnym zakresie. Działka o kształcie zbliżonym do kwadratu. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej jest zaledwie 10 km. Cisza, spokój oraz bliskość Kamienia Pomorskiego czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dziwnów urokliwa działka w lesie sosnowym
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

510 000 | 1555 m2
nr oferty: 365/STN/OGS

Prezentujemy atrakcyjną działkę położoną w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Działka uzbrojona w prąd, wodę. Położona w sosnowym lesie w spokojnej okolicy około 800 metrów od plaży. Działka objęta jest MPZP przewidującym budowę jednorodzinną lub rekreacyjną. -wskaźnik powierzchni zabudowy do 30 % powierzchni działki, - wysokość zabudowy - do dwóch kondygnacji nadziemnych, druga kondygnacja w poddaszu. Sąsiednie działki zabudowane są domami jednorodzinnymi i rekreacyjnymi. Bardzo spokojna okolica, do morza jest zaledwie 5 minut spokojnego spaceru. Cisza, spokój oraz bliskość natury czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Wszelkie pytania jak i osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506444727 w celu rozmowy i umówienia na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Apartament w Niechorzu - Duży Taras
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Niechorze,

399 000 | 26 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 316/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż ekskluzywny apartament położony w Niechorzu. Lokal znajduje się na parterze luksusowego kompleksu wypoczynkowego SPA z pełnym zapleczem hotelowym - Baltic Cliff Apartments SPA && Wellness 300 metrów od morza). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Kompleks hotelowy Baltic Cliff dostępny jest przez cały rok. Apartament o powierzchni użytkowej 26,3 m2 w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz bardzo duży taras. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Istnieje możliwość zawarcia umowy operatorskiej i zarabiania na wynajmie apartamentu. Położenie w ścisłym centrum Niechorza 300 metrów od plaży czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.