-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert hale i magazyny

sortuj
Hale produkcyjno-magazynowe w Trzebiatowie
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Trzebiatów,

2 950 000 | 4237 m2
nr oferty: 9/STN/OHS

Na sprzedaż dwie połączone hale produkcyjno - magazynowe o powierzchni 4237 m2 położone na działce o powierzchni 8758 m2 ( dwie części magazynowo produkcyjne, część socjalna oraz sanitarna. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393 Budynek posiada instalacje; wodną, kanalizacyjną, elektryczną oraz gazową. Ogromną zaletą obiektu jest jego lokalizacja. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje działalność produkcyjną, magazynowania, składowania, lokalizację zapleczy administracyjno - socjalnych i szkoleniowych. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Obiekt – Hala Magazynowo - Produkcyjne – Pas Nadmorski
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Dziwnówek,

10 000 | 500 m2
nr oferty: 1/STN/OHW

Oferuję na wynajem dużą halę 500 m2 położoną 2 kilometry od miejscowości nadmorskiej Dziwnówek - dogodna lokalizacji dla prowadzenia działalności produkcyjno - magazynowej. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 511 573 612. Obiekt monitorowany. Możliwość podzielenia na 3 hale po 150 m2. Wysokość obiektu 6 m. Konstrukcja hali stalowa z wypełnieniem murowanym. 4 bramy wjazdowe ruletowe. Brama wjazdowa oraz plac manewrowy przed halą utwardzony płytami. Media: prąd, woda, siła, szambo. Miejscowość położona przy trasie Dziwnów - Kamień Pomorski. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 511 573 612. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Obiekt - Hala Magazyn - 570 m2 Zabudowy– Działka 1,115 HA
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

990 000 | 570 m2
nr oferty: 8/STN/OHS

Oferuję na sprzedaż Obiekt - Hala - Magazyn o powierzchni 350 m2 położona 15 minut spokojnej jazdy od Kamienia Pomorskiego. Działka 11150 m2. Wybudowany w 1960 roku - plac manewrowy utwardzony. Oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573 612 Hala - 300 m2 - przy hali kotłownia - 50 m2 pomieszczenie gospodarcze - szatnia. Pomieszczenie socjalno biurowe 170 m2 - dwa z kanałem samochodowym. 3 pomieszczenia socjalne - 3 pomieszczenia magazynowo warsztatowe. Stacja paliw - zbiornik diesel 10000 litrów - zbiornik benzyna 5000 litrów. Wiata 50 m2. Nowa instalacja zasilająca obiekt. Ujęcie wody miejskie oraz studnia głębinowa - szambo 10000 litrów. Do najbliższej plaży to zaledwie 20 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w idealnym miejscu cisza i spokój do prowadzenia dochodowego biznesu. 15 minut do licznych sklepów - Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Cena Brutto. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Hala Magazyn z potencjałem 550 m2 – Lokal Usługowy
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

1 099 000 | 550 m2
nr oferty: 7/STN/OHS

Oferuję na sprzedaż Hale - Magazyn - Lokal usługowy o powierzchni 550 m2 w bliskim centrum Kamienia Pomorskiego. Działka 2060 m2. Wybudowany w 1960 roku - plac manewrowy utwardzony. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511573 612 W skład nieruchomości wchodzą 2 Hale jedna z nich z kanałem - liczne pomieszczenia gospodarcze - możliwość wykorzystania całej powierzchni - wc - łazienka - kotłownia - garaż. Hala podzielona na trzy części. Wysokość hali 5,5 metra. Możliwość zakupu hali z dzierżawcami - gotowy biznes. Do najbliższej plaży to zaledwie 10 minut spokojnej jazdy. Nieruchomość położona w bliskim centrum miasta - pas nadmorski. W pobliżu znajdują się liczne sklepy -Biedronka - Netto, apteka, przystanek autobusowy, PKP, postój taksówek, bank, bankomat, marina, przystań jachtowa, uzdrowiska. Cena Netto. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.