-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działki Budowlane Okolice Nowogardu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowogard,

85 000 | 1229 m2
nr oferty: 291/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży są ładne działki budowlane o powierzchni: 1 - 1571 m2 2 - 1229 m2 3 - 2004 m2 4 - 4233 m2 ( w trakcie podziału na cztery mniejsze ) położone w cichej miejscowości zaledwie 5 minut jazdy od Nowogardu niedaleko węzła drogi S6. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Działki 1,2,3 objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. Działka nr 4 posiada warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca . Prąd, woda, gaz przy działkach, oczyszczalnia ekologiczna / szambo. Działki usytuowane na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.. Cisza, spokój oraz bliskość natury czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka 2000 m Od Plaży Pobierowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

899 000 | 5000 m2
nr oferty: 286/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 5000 m2. Nieruchomość zlokalizowana w odległości 2000 m od plaży na skraju miejscowości Pobierowo, najszybciej rozwijającej się miejscowości nad polskim wybrzeżem, dzięki budowie największego w Polsce hotelu Gołębiewski oraz innym licznym inwestycjom budowlanym. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Działka posiada aktualne warunki zabudowy. Media: prąd, gaz, kanalizacja przy działce, woda nieopodal. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, oraz wszechobecna cisza z dala od codziennego zgiełku i hałasu są wspaniałym dopełnieniem przemiłej atmosfery w ekologicznych warunkach. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Gryfice Spokojna Okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gryfice,

150 000 | 1300 m2
nr oferty: 283/STN/OGS

W naszej ofercie do sprzedania działka o powierzchni 1300 m2 w kształcie prostokąta. Nieruchomość położona w spokojnym miejscu, w miejscowości Gryfice zaledwie 20 min spokojnej jazdy od miejscowości nadmorskiej Rewal. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Działka posiada aktualne warunki zabudowy - pozwolenie na budowę oraz projekt domu - Miarodajny wariant XIII. Media - prąd, gaz przy granicy, woda - studnia (ujęcie miejskie w trakcie projektu), kanalizacja - zbiornik bezodpływowy. Działka usytuowana na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.. Cisza, spokój oraz bliskość natury czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana Okolice Nowogardu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowogard,

55 000 | 1317 m2
nr oferty: 279/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ładna działka budowlana o powierzchni 1317 m2 położona w cichej miejscowości Kościuszki zaledwie 5 minut jazdy od Nowogardu niedaleko węzła drogi S6. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Działka posiada aktualne warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca . Prąd, woda, gaz nieopodal działki, oczyszczalnia ekologiczna / szambo. Działka usytuowana na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.. Cisza, spokój oraz bliskość natury czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działki 1000 m2 Mechowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Mechowo,

31 000 | 1000 m2
nr oferty: 275/STN/OGS

Na sprzedaż działki o powierzchni od 1000 m2 położone w cichej i spokojnej miejscowości Mechowo zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od miejscowości nadmorskiej Pobierowo. Media- prąd, woda przy granicy działki. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Wszystkie działki mają powyżej 1 000 m2, na każdej można zbudować domek rekreacyjny całoroczny lub dom jednorodzinny. Dla tego terenu jest brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Warunki naturalne i atrakcje przyrodnicze czynią raj dla wędkarzy, grzybiarzy oraz amatorów turystyki pieszej, rowerowej i wodnej. Cicha i spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku, ruchu samochodów to nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku, idealne miejsce do prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393. Oferta idealna dla osób poszukujących bliskości morza, a zarazem ceniąca sobie spokój i bliskość z dziką naturą. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowy Apartament 500 m Od Plaży
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

435 000 | 41 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 288/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest przytulny, po generalnym remoncie ponad 40 metrowy apartament całkowicie wyposażony położony 500 m od plaży przy ulicy Zwycięstwa. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Apartament bezczynszowy, ogrzewanie grzejnikami elektrycznymi - możliwość podłączenia gazu. Wszędzie blisko - promenada 400 metrów, do plaży to zaledwie 500 metrów Mimo odległości zaledwie 4 minuty spacerem od plaży, umiejscowienie w bocznej uliczce, pozwala uniknąć zgiełku i hałasu tętniącej życiem promenady. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje w tym sypialnia, kuchnia z aneksem kuchennym oraz łazienka z wc. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Meble kuchenne są nowe, wykończenie w bardzo wysokim standardzie. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Budowlana Blisko Lasów
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przybiernów,

162 000 | 2500 m2
nr oferty: 274/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 2500 m2 we wsi zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od Przybiernowa. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Dojazd do nieruchomości drogą gminną, asfaltową. Media: prąd na działce, woda przy granicy - wydane warunki zabudowy. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, niedaleko węzła drogi S3 - w pasie nadmorskim - 30 minut jazdy od miejscowości Międzyzdroje. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Sąsiedztwo lasów to wspaniałe miejsce na wypoczynek, dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Działka 250 m Od Plaży Pobierowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pobierowo,

3 390 000 | 1907 m2
nr oferty: 261/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1907 m2. Nieruchomość zlokalizowana na skraju miejscowości Pobierowo, otoczona sosnowym lasem w odległości 250 m od plaży. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel. 506 444 393. Działka ta jest jedną z ostatnich w Pobierowie - najszybciej rozwijającej się miejscowości nad polskim wybrzeżem, dzięki budowie największego w Polsce hotelu Gołębiewski oraz innym licznym inwestycjom budowlanym. Działka posiada zezwolenie na budowę apartamentowca - zawiera gotowy projekt na około 1100 PUM. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Bardzo atrakcyjna lokalizacja, oraz wszechobecna cisza z dala od codziennego zgiełku i hałasu są wspaniałym dopełnieniem przemiłej atmosfery w ekologicznych warunkach. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka Nad Zalewem Przy Lesie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Połchowo,

89 000 | 3000 m2
nr oferty: 258/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka RIV / RV o powierzchni 3000m2 położona w pięknej miejscowości Połchowo. Nieruchomość usytuowana w kompleksie kilku działek położonych przy samym lesie tuż przy drodze asfaltowej. Do linii brzegowej zalewu Kamieńskiego to zaledwie 800 m. Gmina nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Media: prąd przy granicy działki, woda - studnia. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393. Spokój, cisza i bliskość dzikiej natury są największymi atutami działek. Idealne miejsce na dom jednorodzinny lub domek letniskowy. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej jest 15 minut spokojnej jazdy. Cisza, spokój oraz atrakcyjne położenie czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka 3000 m2 Okolice Kamienia Pomorskiego
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

199 000 | 3000 m2
nr oferty: 255/STN/OGS

Na sprzedaż częściowo uzbrojona działka o powierzchni 3000 m2 położona w cichej miejscowości 5 minut spokojnej jazdy od miejscowości Kamień Pomorski. Media- prąd na działce, woda, gaz, kanalizacja przy granicy działki Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Dla tego terenu jest brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Warunki naturalne i atrakcje przyrodnicze czynią raj dla wędkarzy, grzybiarzy oraz amatorów turystyki pieszej, rowerowej i wodnej. Cicha i spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku, ruchu samochodów to nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku, idealne miejsce do prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393. Oferta idealna dla osób poszukujących bliskości morza, a zarazem ceniąca sobie spokój i bliskość z dziką naturą. Piękne położenie w cichym i spokojnym miejscu, a zarazem w niedalekiej odległości od plaży czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną Gorąco polecam. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. .

Okazja Działka Centrum Przybiernowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przybiernów,

105 000 | 644 m2
nr oferty: 252/STN/OGS

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w samym centrum Przybiernowa tylko 1000 m od jeziora. Dobra komunikacja - S 3 - trasa Szczecin - Świnoujście. Działka o powierzchni 644 m2 w kształcie prostokąta. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506444393 Media - prąd na działce, woda, gaz, kanalizacja przy granicy. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Do najbliższej plaży nadmorskiej to zaledwie 30 minut spokojnej jazdy. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 506444393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. .

Segment Domu 90 m2 – Okolice Nowogardu
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nowogard,

105 000 | 90 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 200/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż segment domu położony 5 minut spokojnej jazdy od miejscowości Nowogard. Nieruchomość o powierzchni 90 m2 - wybudowana solidnym stylem niemieckim w 1900 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393. Zielona okolica szczególne miejsce dla osób starszych i dzieci. Do lokalu mieszkalnego przynależy działka 200 m2 wraz z budynkiem gospodarczym 30 m2. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, strych do zaadoptowania oraz piwnica. Mieszkanie bezczynszowe, umiejscowione w spokojnej okolicy, do generalnego remontu. Okna plastikowe, CO - piece kaflowe ( piec na paliwo stałe w cenie ). Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania - prąd, woda czynią ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506444393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dwupoziomowy apartament 81 m2 z widokiem na morze.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Międzyzdroje,

699 000 | 81 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 260/STN/OMS

Ofertą sprzedaży jest słoneczny, przestronny, komfortowy i w pełni wyposażony dwupoziomowy ponad 80 metrowy apartament położony na 4 piętrze w najbardziej malowniczym miejscu Międzyzdrojów. Do plaży to zaledwie 150 metrów. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie Tel.506 444 393. Mieszkanie składa się z okazałego salonu z jadalnią, dwóch sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z WC - powierzchnia użytkowa 61,20 m2. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę Międzyzdrojów, park oraz morze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, kompletnie urządzone gotowe do zamieszkania. Wszystkie meble i sprzęty są nowe, wykończenie w bardzo wysokim standardzie. Do apartamentu przynależy piwnica oraz miejsce postojowe. Czynsz to zaledwie 500 zł przekazywany do wspólnoty mieszkaniowej ( CO - gaz, zimna/ciepła woda, śmieci , fundusz remontowy, sprzątanie klatki ). Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506 444 393 Z jednej strony Woliński Park Narodowy, z drugiej bezpośrednie sąsiedztwo Bałtyku. Mimo odległości zaledwie 3 minuty spacerem od plaży, umiejscowienie w bocznej uliczce na szczycie wzgórza, pozwala uniknąć zgiełku i hałasu tętniącej życiem promenady. Mieszkając tu będziesz się cieszył ciszą i spokojem czerpiąc wiele przyjemności z klimatu nadmorskiego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.