-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działka Budowlana 3000m2 Kamień Pomorski okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stawno,

69 000 | 2910 m2
nr oferty: 26/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2910 m2 położona w Stawnie kilkanaście kilometrów od Kamienia Pomorskiego. Działka znajduje się na uboczu wsi na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie z lasem. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 50m x 60m. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy na budowę jednorodzinną do wysokości 9m, 20% powierzchni zabudowy działki i kąta nachylenia dachu 38°-45° Przy działce znajduje się wodociąg oraz prąd. Warunki zabudowy przewidują przydomową oczyszczalnię ścieków lub zbiornik bezodpływowy na szambo. Miejscowość cicha i spokojna, do lasu jest kilkadziesiąt metrów. Cisza, spokój oraz możliwość obcowania z dziką naturą czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Serdecznie polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 5500 m2 Pobierowo okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gostyń,

432 000 | 5500 m2
nr oferty: 25/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne o powierzchni 5500 m2 w cichej miejscowości 4 km od morza. Działka położone jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się duża murowana stodoła oraz pomieszczenia gospodarcze. Na działce są wszystkie media ( prąd, woda, gaz, ścieki odprowadzane do oczyszczalni miejskiej ). W sąsiedztwie działki z kempingami pod wynajem. Idealne miejsce do zarobku na wynajmie domków turystom, zwłaszcza że Pobierowo znajduje się zaledwie 4 km od sprzedawanej działki. Miejscowość cicha i spokojna. Polecam oferta naprawdę bardzo atrakcyjna. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 1000 m2 nad jeziorem Golczewo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Golczewo,

90 000 | 1000 m2
nr oferty: 21/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest 10 arowa działka budowlana położona w Golczewie zaledwie 70 metrów od jeziora Szczucze. Działka usytuowana jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska w kształcie kwadratu. Prąd i woda są już doprowadzone do działki. Kanalizacja oraz gaz w drodze przy granicy z działką. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy nieopodal pięknego jeziora oraz lasu. W miejscowości znajduje się szkoła, kościół, sklepy, ośrodek zdrowia. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej to zaledwie 25 minut jazdy samochodem. Polecam oferta naprawdę bardzo atrakcyjna. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 3000 m2 Wysoka Kamieńska
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wysoka Kamieńska,

55 000 | 3000 m2
nr oferty: 20/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest 30 arowa działka budowlana położona w Wysokiej Kamieńskiej. Działka usytuowana jest na skraju wsi na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska w kształcie kwadratu. Dla sprzedawanej działki wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego do wysokości 9m, szerokości elewacji frontowej do 15m, kąta nachylenia dachu 30-45* oraz 10% powierzchni zabudowy działki. Prąd oraz woda są już doprowadzone do działki. Warunki zabudowy przewidują przydomową oczyszczalnię ścieków lub zbiornik bezodpływowy. Działki położona w cichej i spokojnej okolicy. W miejscowości znajduje się szkoła, kościół, sklepy, stacja PKP i PKS. Polecam oferta naprawdę bardzo atrakcyjna. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Słoneczny Apartament 58 m2 + Taras + Basen
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wisełka,

499 000 | 58 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 39/STN/OMS

Na sprzedaż piękny apartament, komfortowo i w pełni wyposażony usytuowany 800 metrów od plaży w Wisełce. Nowy Budynek wybudowany w 2008 roku. Powierzchnia 58 m2 do zamieszkania od zaraz. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład nieruchomości wchodzi słoneczny salon, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc oraz korytarz. Meble kuchenne, AGD oraz RTV całe wyposażenie w cenie. Plac zabaw, basen otwarty, sauna, pralnia z suszarnią. Teren monitorowany - ogrodzony, parking strzeżony na 30 samochodów - wykupione swoje miejsce parkingowe. Czynsz 679 złotych w skład którego wchodzi ogrzewanie, ciepła woda, fundusz remontowy. Do plaży to zaledwie 800 metrów. W pobliżu również piękne jezioro, Woliński Park Narodowy, ścieżki, trasy rowerowe do pola golfowego to zaledwie 2 kilometry. Wisełka jest miejscowością uzdrowiskową - idealne miejsce do wypoczynku. Wejście do apartamentu jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Międzyzdroje oddalone zaledwie 8 kilometrów. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Działka budowlana 1500 m2 okolice Wolina
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wolin ,

79 000 | 1500 m2
nr oferty: 16/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w malowniczej miejscowości położonej 12 km od Wolina. Działka o wymiarach 56m x 40m x 52m x 19m znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Wszystkie media w drodze przy działce ( prąd, gaz, woda, kanalizacja ). Dla sprzedawanej działki wydane zostały warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego o szerokości elewacji frontowej do 15m, maksymalnej wysokości do 2 kondygnacji do 9m, oraz powierzchni zabudowy do 10 % powierzchni działki. W miejscowości znajdują się szkoła, kościół, sklepy, plac zabaw. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy. W okolicy znajdują się piękne lasy, idealne miejsce do spacerów, relaksu i wypoczynku. Gorąco polecam Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506444727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Grzybowo 5 dużych działek REWELACYJNA CENA
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Grzybowo,

125 000 | 1500 m2
nr oferty: 15/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w Grzybowie położone zaledwie 2 km od pięknej plaży. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działki są przeznaczone pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną z możliwością usług. Dom mieszkalny jednorodzinny do wysokości 9m. Budynek usługowy do 200m2, 1 kondygnacja, wysokość do 5m. Powierzchnia zabudowy działki do 25%. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Przy działkach znajduje się wodociąg oraz prąd. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje przydomową oczyszczalnię ścieków - do czasu wybudowania kanalizacji zbiorczej. Każda działka posiada udział w drodze. Cena: Działka nr1 - 125000 zł - 1500 m2 (35m x 40m x 35m x 40m) Działka nr 2 - 160000 zł - 2502 m2 (36m x 69m x 36m x 69m) Działka nr 3 - 160000 zł - 2495 m2 (37m x 75m x 30m x 72m) Działka nr 5 - 206100 zł - 2061 m2 (35m x 70m x 24m x 73m) Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506444727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom 300 m2 – Sklep – Działka 3150m2
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Ładzin ,

649 000 | 300 m2 | pokoi: 12
nr oferty: 37/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2 - Gmina Wolin. Do miejscowości nadmorskiej Wisełka to zaledwie 8 kilometrów. Oferta skierowana dla osób z pomysłem na nowy biznes. Ze względu na położenie świetna inwestycja pod wynajem dla wczasowiczów. Wybudowany w 2010 - do zamieszkania od zaraz.. Działka 3150 m2 - wiele możliwości zagospodarowania. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.511 573 612. W skład domu wchodzą 8 pokoi - kominek w jednym z nich, 2 kuchnie, 3 łazienki oraz 3 wc. Sklep dobrze prosperujący - idealny biznes - dodatkowo budynek wolnostojący 120 m2 składający się z 3 pokoi z łazienkami oraz wc. Ogrzewanie na paliwo stałe CO . Reasumując posiadłość umieszczona na działce 3150 m2 w skład której wchodzi dom ze sklepem 300 m2, dodatkowo budynek pod wynajem oraz garaż wolnostojący z kanałem 40 m2. Wszędzie blisko - sklepy, kościół, szkoła, przychodnia, stadnina koni, klub, fabryka makaronów. W pobliżu Woliński Park Narodowy, liczne jeziora, szlaki, ścieżki rowerowe. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej to zaledwie 10 minut jazdy. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.511573612 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.