-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Mieszkanie 2 pokoje Nowogard
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

190 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 57/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w domu kilkurodzinnym w centrum Nowogardu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 ( użytkowej około 40 m2 ) w skład którego wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz prywatna klatka schodowa. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Budynek po kapitalnym remoncie, nowy dach, ocieplenie, schody. Mieszkanie do wykończenia. Ogrzewanie gazowe. Przed budynkiem znajduje się działka o powierzchni 35m2 którą można zagospodarować tarasem lub miejscem na grilla. W mieszkaniu wymieniono okna na energooszczędne okna plastikowe z argonem. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - ścisłe centrum miasta. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nowogard 2 pokoje centrum.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Nowogard,

210 000 | 40 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 56/STN/OMS

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w domu kilkurodzinnym w centrum Nowogardu. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 w skład którego wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz pomieszczenia gospodarcze. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie po generalnym remoncie w 2018 roku do zamieszkania od zaraz. Ogrzewanie gazowe z tradycyjnymi kaloryferami oprócz łazienki gdzie zastosowano ogrzewanie podłogowe. Istnieje możliwość dostawienia kominka w salonie. Przed budynkiem znajduje się działka o powierzchni 35m2 którą można zagospodarować tarasem lub miejscem na grilla. W mieszkaniu wymieniono okna na energooszczędne okna plastikowe z argonem. Podłogi w najwyższej klasy terakocie oraz panelach. Oferta bardzo atrakcyjna Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom 260 m2 Płoty okolica
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Modlimowo,

75 000 | 280 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 50/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie surowym w cichej i spokojnej miejscowości Modlimowo położonej 9 km od Płot, oraz 12 km od Gryfic. Dom wybudowany w 1989 roku o powierzchni użytkowej 260m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000m2. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444727 Dom składa się z parteru, piętra i poddasza użytkowego gdzie mamy 7 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, kotłownię, korytarze oraz 2 balkony. Dom zbudowany z pustaka żużlowego 36 cm, stropy i schody betonowe, dachówka cementowa. Wszystkie media przy działce w drodze: prąd i wodociąg . W związku z budową domu w 1989 roku wszystkie dokumenty budowlane wymagają odnowienia. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przystanek PKS, jezioro 2 km od sprzedawanej nieruchomości. Bardzo atrakcyjna cena oraz położenie domu w cichej i zielonej okolicy czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Gorąco polecam Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506444727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wisełka Działka Budowlana 1200m2.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wisełka,

220 000 | 1183 m2
nr oferty: 30/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1183m2 położona w centrum Wisełki. Działka położona 400 metrów od pięknego jeziora oraz 1800 metrów od morza i piaszczystej plaży. Działka o wymiarach 34m x 34m sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej. Dla sprzedawanej działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący budowę domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym do wysokości 9m. Prąd na granicy działki, woda i kanalizacja w drodze. Działka położona na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Miejscowość położona w otoczeniu lasów, kilku jezior oraz Bałtyku. Cisza, spokój oraz bliskość pięknej plaży czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Serdecznie polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom nad morzem Pogorzelica
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Pogorzelica,

405 000 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 48/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w Pogorzelicy. Dom wybudowany w 2014 roku o powierzchni użytkowej 55m2. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc, osobnego wc, zadaszonego tarasu i balkonu 15m2 każdy oraz wiaty na samochód. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444727 Budynek wyposażony jest w antywłamaniowe rolety sterowane elektrycznie. Ogrzewanie elektryczne plus kominek z rozprowadzeniem na wszystkie pomieszczenia. Dom położony na działce 600 m2 ładnie zagospodarowanej licznymi nasadzeniami. W cenie zostaje basen o średnicy 5 m wraz z pompą ciepła służącą do podgrzewania wody. Cena oraz położenie domu w miejscowości nadmorskiej czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Gorąco polecam Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506444727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka Budowlana 3000m2 Kamień Pomorski okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stawno,

69 000 | 2910 m2
nr oferty: 26/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2910 m2 położona w Stawnie kilkanaście kilometrów od Kamienia Pomorskiego. Działka znajduje się na uboczu wsi na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie z lasem. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 50m x 60m. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy na budowę jednorodzinną do wysokości 9m, 20% powierzchni zabudowy działki i kąta nachylenia dachu 38°-45° Przy działce znajduje się wodociąg oraz prąd. Warunki zabudowy przewidują przydomową oczyszczalnię ścieków lub zbiornik bezodpływowy na szambo. Miejscowość cicha i spokojna, do lasu jest kilkadziesiąt metrów. Cisza, spokój oraz możliwość obcowania z dziką naturą czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Serdecznie polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 5500 m2 Pobierowo okolica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gostyń,

432 000 | 5500 m2
nr oferty: 25/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne o powierzchni 5500 m2 w cichej miejscowości 4 km od morza. Działka położone jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się duża murowana stodoła oraz pomieszczenia gospodarcze. Na działce są wszystkie media ( prąd, woda, gaz, ścieki odprowadzane do oczyszczalni miejskiej ). W sąsiedztwie działki z kempingami pod wynajem. Idealne miejsce do zarobku na wynajmie domków turystom, zwłaszcza że Pobierowo znajduje się zaledwie 4 km od sprzedawanej działki. Miejscowość cicha i spokojna. Polecam oferta naprawdę bardzo atrakcyjna. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 1000 m2 nad jeziorem Golczewo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Golczewo,

90 000 | 1000 m2
nr oferty: 21/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest 10 arowa działka budowlana położona w Golczewie zaledwie 70 metrów od jeziora Szczucze. Działka usytuowana jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska w kształcie kwadratu. Prąd i woda są już doprowadzone do działki. Kanalizacja oraz gaz w drodze przy granicy z działką. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy nieopodal pięknego jeziora oraz lasu. W miejscowości znajduje się szkoła, kościół, sklepy, ośrodek zdrowia. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej to zaledwie 25 minut jazdy samochodem. Polecam oferta naprawdę bardzo atrakcyjna. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 3000 m2 Wysoka Kamieńska
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wysoka Kamieńska,

55 000 | 3000 m2
nr oferty: 20/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest 30 arowa działka budowlana położona w Wysokiej Kamieńskiej. Działka usytuowana jest na skraju wsi na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska w kształcie kwadratu. Dla sprzedawanej działki wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego do wysokości 9m, szerokości elewacji frontowej do 15m, kąta nachylenia dachu 30-45* oraz 10% powierzchni zabudowy działki. Prąd oraz woda są już doprowadzone do działki. Warunki zabudowy przewidują przydomową oczyszczalnię ścieków lub zbiornik bezodpływowy. Działki położona w cichej i spokojnej okolicy. W miejscowości znajduje się szkoła, kościół, sklepy, stacja PKP i PKS. Polecam oferta naprawdę bardzo atrakcyjna. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.