-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działka 4187m2 - 15 km od morza
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ciećmierz,

54 000 | 4187 m2
nr oferty: 88/STN/OGS

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 5 działek na obrzeżach cichej i spokojnej wsi zaledwie 15 km od morza, oraz Trzebiatowa. Działki o powierzchni od 3025m2 do 4187m2. Cena za działkę niezależnie od wielkości wynosi 54000zł. Działki z wydanymi warunkami zabudowy przewidującymi budowę domu jednorodzinnego do 20% zabudowy działki, 9,5 metra wysokości budynku i 22 m szerokości frontu budynku. Prąd i woda około 60m od działki. Działki położone w cichej i spokojnej miejscowości otoczonej lasami i łąkami. Atrakcyjna lokalizacja za super cenę. Położenie w spokojnej okolicy, a zarazem nieopodal miejscowości nadmorskich czyni tą ofertę atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom 68 m2 – Świetna Cena – Spokojna Okolica
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

RESKO,

129 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 122/STN/ODS

Oferuję na sprzedaż segment domu w zabudowie szeregowej w spokojnej okolicy położony 5 minut spokojnej jazdy od miejscowości Resko. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 68,2 m2 - wybudowana solidnym stylem niemieckim w 1920 roku. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506444393. Zielona okolica szczególne miejsce dla osób starszych i dzieci. Działka o powierzchni 650 m2 oraz dwa pomieszczenia gospodarcze ok. 20 m2 z których można zrobić dodatkowy pokój, garaż, skład drzewa lub węgla. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica, strych, ganek, spiżarnia oraz dwa pomieszczenia gospodarcze, ogrzewanie piecami kaflowymi. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel.506444393 Istnieje możliwość podzielenia mieszkania do stanu pierwotnego na dwa niezależne lokale. Nieruchomość położona w pasie nadmorskim, do najbliższej plaży 50 kilometrów. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom z Bali 137 m2 – Otoczony Jeziorami
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kołczewo,

509 000 | 137 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 121/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest stylowy dom jednorodzinny z bali położony w Kołczewie - do plaży nadmorskiej to zaledwie 4 kilometry - gotowy biznes z bazą turystów. Dom z drewna z dociepleniem wełny 22 centymetry - ciepły solidnie postawiony. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Nieruchomość umiejscowiona na działce o powierzchni 1045 m2 z licznymi nasadzeniami w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom oddany do użytku w 2008 roku o powierzchni całkowitej 137 m2 - dwukondygnacyjny. W skład nieruchomości wchodzą 4 słoneczne pokoje - salon z kominkiem, kuchnia , 2 łazienki z WC, strych, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym - zbiornik 2700 litrów. Na dole pokój z salonem - kominek z nadmuchem - łazienka z wc oraz kuchnia - na piętrze 3 pokoje - łazienka z wc. Dom o wysokim standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 3 tys zł. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Mieszkanie spokojna wioska okolice Golczewa
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Golczewo,

110 000 | 98 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 137/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 98m2 z czego użytkowej jest około 70m2 położonej na parterze w budynku kilkunastorodzinnym. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 727 Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica około 25m2. Ogrzewanie z pieca na paliwo stałe umieszczonego w piwnicy. Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Opłaty to 298 zł ( fundusz remontowy, woda, ścieki ). W budynku wymieniono pokrycie dachowe oraz rynny. Istnieje możliwość przejęcia dzierżawy działki 400m2 położonej obok budynku. Położenie w cichej i spokojnej okolicy czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stylowy dom 193 m2 – do plaży 200 m
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Międzywodzie,

1 299 000 | 193 m2 | pokoi: 8
nr oferty: 120/STN/ODS

Przedmiotem ogłoszenia jest stylowy dom jednorodzinny położony w centrum Międzywodzia - do plaży zaledwie 200 metrów - gotowy biznes z bazą turystów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 511573612 Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 416 m2 w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom oddany do użytku w 1990 roku o powierzchni całkowitej 193 m2 - dwukondygnacyjny. W skład nieruchomości wchodzą 8 słonecznych pokoi jeden z kominkiem, kuchnia , 5 łazienek z WC, kotłownia oraz przedpokój. - dwa osobne wejścia. Na dole 3 pokoje z łazienkami oraz kuchnia - na piętrze 5 pokoi - łazienka wspólna Ogrzewanie piecem olejowym. Dom o dobrym standardzie wykończenia nadaje się do zamieszkania od zaraz. Na działce znajduje się domek letni o powierzchni 18 m2 - pokój z kuchnią. Na uwagę zasługują niskie koszty ogrzewania wraz z ciepłą wodą - rocznie 3 tys zł. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, bliskość plaży czyni ofertę niezwykle ciekawą. Dla zainteresowanych bezpłatnie załatwiamy formalności kredytowe. Na wszystkie pytania odpowiem pod numerem telefonu 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom na działce 0,5 ha Okolice Kamienia Pomorskiego
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Górki,

| 63 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 119/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest segment domu oraz budynki gospodarcze położony na dużej działce o powierzchni 1800 m2 oraz granicząca działka o przeznaczeniu rolnym 3000 m2 10 minut spokojnej jazdy od miejscowości Kamień Pomorski. Klucze w biurze na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393. Dom z możliwością zagospodarowania poddasza wybudowany w 1930 roku o powierzchni całkowitej 63 m2. W skład nieruchomości wchodzi 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, strych oraz budynki gospodarcze ok. 80 m2. Budynek z zewnątrz jak i wewnątrz po generalnym remoncie. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Oferta bardzo atrakcyjna - zarówno jako dom całoroczny jak również dom rekreacyjny. Wokół dużo zieleni, rzeka, las - idealne miejsce na wypoczynek. Dom częściowo umeblowany z możliwością zamieszkania od zaraz. Nieruchomość ogrzewana piecem na paliwo stałe. Cisza i spokój są dodatkowym atutem położenia nieruchomości. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom na działce 0,99 ha Okolice Rymania
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Rymań,

250 000 | 110 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 117/STN/ODS

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący oraz budynki gospodarcze położony na dużej działce, częściowo zalesionej o powierzchni 9900 m2 5 minut jazdy od miejscowości Rymań. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393. Dom z możliwością zagospodarowania poddasza wybudowany w 1950 roku o powierzchni całkowitej 110 m2. W skład nieruchomości wchodzi 3 pokoje, kuchnia z wyjściem na ogród, łazienka z WC, wiatrołap, garderoba, przedpokój, strych, budynki gospodarcze ok. 160 m2 oraz garaż. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Oferta bardzo atrakcyjna - zarówno jako dom całoroczny, dom rekreacyjny, jako inwestycja pod agroturystykę. Wokół dużo zieleni, idealne miejsce na wypoczynek, Miejscowość jest oddalona od Kołobrzegu 37 km. Dom w pełni umeblowany, z nowym sprzętem AGD z możliwością zamieszkania od zaraz. Nieruchomość ogrzewana piecem na paliwo stałe. Cisza i spokój są dodatkowym atutem położenia nieruchomości. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Bezczynszowe 3 Pokoje +Garaż+Piwnica
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wolin,

117 000 | 57 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 133/STN/OMS

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 57,13 m2 położone na 3 piętrze bloku wielorodzinnego usytuowanego w malowniczej, cichej i spokojnej miejscowości 10 minut spokojnej jazdy od miejscowości Wolin, Stepnica. Okolice wsi to tereny atrakcyjne dla wędkarzy (kanały), podmokłe i bogate w ciekawą faunę i florę. Od strony wschodniej znajdują się lasy Puszczy Goleniowskiej ciekawe tereny dla turystów pieszych i cyklistów. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. 506 444 393 Mieszkanie składa się z salonu z balustradą francuską, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależy murowany garaż o powierzchni ok. 18 m2 oraz piwnica ok. 8 m2. Mieszkanie w stanie do drobnego remontu. W chwili obecnej ogrzewanie z pieca na na paliwo stałe, ale do budynku doprowadzony jest już gaz. W miejscowości znajduje się Szkoła Podstawowa, sklepy, Orlik, plac zabaw, Ośrodek Zdrowia. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. 506 444 393 Istnieje możliwość kupna ogródka znajdującego się przy sprzedawanej nieruchomości. Atrakcyjna cena, spokojna okolica czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną. Polecam. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Dom 183 m2 z dużą działką - Okolice Płot
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Płoty,

185 000 | 183 m2 | pokoi: 8
nr oferty: 116/STN/ODS

Na sprzedaż duży wolnostojący dom o powierzchni 183 m2 oraz budynek gospodarczy 100 m2, położony na działce o powierzchni 2500 m2, w malowniczej okolicy 5 minut spokojnej jazdy od miejscowości Płoty. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393. Na powierzchnię domu składają się m.in. 8 pokoi (możliwość ich połączenia), dwie łazienki, WC oraz pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowo piwnica, możliwość zagospodarowania poddasza na dodatkową powierzchnię mieszkalną. Dom wykonany z czerwonej cegły, częściowo podpiwniczony. Nieruchomość położona ok. 35 km od morza, w okolicy jezior (Kołomąć, Golczewo, Imno). Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.506 444 393 Oferta bardzo atrakcyjna - zarówno jako dom całoroczny, dom rekreacyjny, jako inwestycja pod agroturystykę, stadninę koni, rancho, jak również jako inwestycja na pokoje do wynajęcia. Wokół dużo zieleni, idealne miejsce na wypoczynek, Do budynku jest doprowadzona woda miejska oraz kanalizacja miejska. NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WWW.STANCZYKNIERUCHOMOSCI. P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.